nog geen nieuws!! (saai he ) ben er wel aangewend hoor dus ik ben vrij rustig hahah... ga zowiezo niet testen of ik overmorgen nog niet ongi zijn! Juul, mijn gyn vertelde mij sochtends ovutest maar niet met t eerste plasje haha dus de 2e! (anders zou t te geconsentreed zijn..) en dan niet drinken tussendoor.. dus... Spannend! ik heb ze al een tijdje nie tmeer gebruikt maar als ik nu weer ongi wordt, gebruik ik ze de volgende ronde wel weer! Wij weten ook nog niet wat we met Qday gaan doen... Denk ook zoeits als terrasjes pakken (als het maar niet regent! )
Heel goed dat je niet gaat testen meid, je maakt jezelf alleen maar gek. Ik werd net ff emotioneel. Ik zit lekker in de tuin, hoor ik mijn buren weer s keihard praten. Zit 1 huis tussen. Nu ving ik dus op dat dat mens zwanger is!! Zo oneerlijk, want het zijn hele rare mensen hoor. Niemand van de buurt mag hun. Toen wij hier kwamen wonen waren zij uit elkaar en verhuurden ze het huis aan Polen. Na een paar maanden was het blijkbaar weer goed en kwamen ze er weer wonen. Maar mijn buurvrouw hoorde heel vaak dat ze slaande ruzie hadden. Niet zo gek dus dat ze uit elkaar gingen. Dus ik vind het ook zielig voor dat kind. Als je al zon relatie hebt kan het toch nooit goedgaan. En volgens mij zijn ze nog jonger dan ik. Ik kan er echt ff niet meer tegen
Vervelend is dat he LaFemme..!! Is bij mij in de omgeving ook zo..!! Mensen bij wie t ongepland is.. Mensen die dr niet bij na denken raken in een poep en een scheet zwanger...
Ja ik kan er echt ff niet tegen. Maar waarschijnlijk zijn zij er ook helemaal niet mee bezig en wij des te meer. Heb je nog gevoelige borsten? Of andere kwaaltjes?
Getrouwde meiden onder ons Ik heb jullie hulp nodig Hoe hebben jullie het gedaan met de dag gasten? Hebben jullie die zelf naar de locatie laten komen of bij jullie thuis en vanuit daar naar de locatie gereden??
Hey Jeem, De daggasten waren er ook sochtends toen mijn man me ophaalde bij mn ouderlijk huis. Lekker ouderwets, vond het zo leuk om nog 1x bij mn ouders te slapen. Daarna gingen we foto's maken met zn 2en en bleven de gasten bij mn ouders. Die zijn toen gezamenlijk naar het gemeentehuis gereden om ons op te wachten. Daarna gingen wij gezamenlijk naar de locatie met eigen auto's. Daar gingen we met de daggasten eten en daar was ook het feest. Om 20.00uur begon het feest voor de rest van de gasten. Echt, de dag was zo voorbij.
Ha meiden En, Lara, hoe staat het ervoor? Ben zo benieuwd! @lafemme: wat ontzettend irritant meid!! Snap helemaal wat je bedoeld, het is ook echt niet eerlijk! Ik probeer mezelf altijd voor te houden dat het zwanger zijn het enige is waar ik echt jaloers op ben bij zulke mensen. Verder zou je ook echt niet met ze willen ruilen.. @Jeem: wij hadden onze daggasten naar het stadhuis laten komen. Dit omdat we een enorme groep hadden, die niet in ons huis paste. Hierdoor hoefden wij niet zo super vroeg te beginnen s'ochtends. Je hebt ook niet dat je nog een lunch of iets voor ze moet regelen. Nu ontvingen de ceremoniemeesters hen bij het stadhuis, daar kregen ze een badge, en een blad met foto's van alle gasten, een soort smoelenboek. Konden ze alvast kennis met elkaar maken. @all: ik heb net de eerste ovu test ooit gedaan yeah Ik had een controle streep en heel licht een tweede streep. Betekend dit dat ik nu binnen enkele dagen mn ei al kan verwachten, omdat er al een lichte streep stond, of kan dit wel een week duren? Ik heb het einde van de middag gedaan nadat ik 2 uur niet had gedronken of naar de wc was geweest..
Hey juul Kan nog ff duren want je hebt altijd een beetje LH hormoon in je lijf zitten lekker door testen meid..!!!
hey Juul, ja het kan zijn dat je er eraan zit te komen. Spannend he meid. En inderdaad dat is ook het enige waar ik jaloers op ben. Wij hadden 19 daggasten en mijn ouders zorgden voor de lunch, zodat wij daar geen omkijken naar hadden. Wij hebben tijdens de fotoreportage ge-picknickt met de fotograaf en de chauffeur van de auto. De hele dag ging echt heel relaxed.
Ha meissies, Lara, je maakt het wel spannend hoor! Ik duim nog steeds heeeel hard voor je! Juul, nee zo'n lichte streep hoeft idd niets betekenen. Dat heb ik (bijna) altijd wel... Als ie écht donkerder is, zie je het overduidelijk! Succes meis!
juul, de teststreep moet minstens even donker zijn als de controlestreep, maar zelfs liefst nog donkerder...
ok, bedankt meiden! De 2e streep kan dus net zo goed nog een week lang zo vaag blijven tot ie positief word. Het feit dat er een vaag streepje staat, zegt dus niks over of je ei er bijna is..
Idd Juul het zegt idd niks.. Maar gewoon lekker doortesten misschien komt ie namelijk wel Hier weer aan t werk en tis zooooo warm hier binnen lijkt wel een kas..!!! Morgen krijgen we de uitnodigingen binnen Die gaan ook gelijk op de bus..!!
Zo dan ben je vroeg met de uitnodigingen. Mag ik een tip geven? Het beste is om ze 6 tot 8 weken van tevoren te sturen. Dan zit het fris in hun geheugen zeg maar. Nu is het nog best ver van te voren en je hebt ook de zomer ertussen zitten. Mn temp was nu weer 0,1 hoger dus ik ben benieuwd. Maar is mn ei dan al geweest of moet ie nog komen? Want gister had ik echt geen streep meer en van het weekend wel.
Goeie tip Dan wacht ik er nog even mee Ik denk dat je ei nog moet komen meid..!! Meestal blijft je temp namelijk hoog na je ei.. zo;n halve graad.. Weet niet of je ovu test echt positief was? Anders zou ik die aanhouden
Ja bij mij worden ze nooit superdonker, wel heel duidelijk hoor, zaterdag kwam de streep al heel snel. Gister zag ik echt helemaal niks meer. Maar ik zou dan wel heel vroeg mn ei hebben gehad, op dag 12!! Vanaf zondag is mn temp iets omhoog gegaan vanaf maandag elke dag 0,1 omhoog. Dus miss is mn ei echt wel zaterdag geweest. Snap jij het nog?Haha. Ja het is zonde als je al zo lang van tevoren de kaarten opstuurt. Het moet gewoon fris in hun geheugen zitten. Mensen gaan op vakantie en dan heb je kans dat ze de datum vergeten en al andere dingen gaan plannen.
Hahaha ja snap m nog vaag Ja hij kan eerder komen en dat je een langer Lf hebt hoor..!! Ik heb dat dus ook met ovu testen bij mij worden ze niet duidelijk! Vind het dus ook vervelend.. Ga volgende maand ook maar tempen.. Dan weet ik in iedergeval wanneer hij geweest is. En ja daar heb je inderdaad helemaal gelijk in.. Maar ik zou ze dan toch eind juli moeten versturen en iedereen gaat in augustus op vakantie ( Of ze gaan last minute en moeten nog boeken ) En gelukkig hebben de meeste het al in dr agenda staan Denk dat ik ze in juni de deur uit doe mochten er dan mensen met vakantie gaan in julie hebben ze ze netjes op tijd..!!
Ja precies, nu zou ik het nog niet doen net iets te vroeg. Ik vind tempen juist lastiger dan testen. IK word er zo onzeker van en ben bang dat ik deze maand helemaal geen ei heb. Ik had gister na de sex weer bloed. Zou dat weer dag vaatje kunnen zijn dat ie nog niet dicht was?
Nou idd daar ben ik dus ook bang voor haha zo stom : En ja hoor dat zou het vaatje kunnen zijn..!! Zie het als een bloedneus als je na een bloedneus in je neus gaat peuteren kan hij ook weer open gaan ( vies praatje i know )