Nou ja, Wat een brutaliteit.... Wij hadden toen we gingen trouwen, in onze voortuin tibetaanse vlaggetjes opgehangen voor geluk. Deze moet je laten hangen tot ze vergaan....Onze tuin is compleet omheind....Krijgen we een kaartje in de bus....Of de vlaggetjes nog eens weggaan! Waar bemoeien mensen zich mee??? Niemand heeft er last van....Er staat een schutting om onze tuin!
@ Boni: Leuk dat je nagym hebt.....Heb ik niet met mijn zw.yoga groepje...Beetje jammer.... En heftig he, andere verhalen horen!....Denk dan altijd: wat heb ik toch mazzel gehad!
grrrrrrr:x wie nog meer problemen met hyves??? ik kan niet uitloggen (alleen door laptop helemaal uit te zetten) en ik kan geen foto's uploaden, bij sommige mensen geen krabbel meer zetten:x:x:x vind dit niet leuk:x
@Tygo: Beterschap @Sven: ook beterschap, heeft hij er veel last van? @Levi : Hopelijk slaat het snel aan bij levi! @mirena: Brrr moet er nog steeds niet aan denken. Wat goed van je man dat hij zich laat helpen. @sollicitatie: Zal mijn duimen blauw draaien voor je. Verder alles wel goed met je?
Moet hier nog een paar dingetjes doen zoals administratie, heb nog een klein strijkje staan, en wil nog ffies stofzuigen, heb allles al klaar gezet, dus kan zo beginnen. Wil vanmiddag ook absoluut ffies naar buiten toe om van het weer te genieten. Pfff dat mannetje kan de slaap niet vatten, ligt te blehren vanuit zijn bed....maar ik hoor al dat hij zich zo gaat overgeven, nog even door laten blehren dus.
Hmmm ik kolf mijn laatste voeding altijd af omdat ik ook de laatste fles volledige flesvoeding geef. Maar dan zou ik gewoon iets eerder kolven als ik jou was. Misschien anders even vragen bij de lactatiekundige hier op ZP?
Geef hem eens ongelijk!!! Lekker laten slapen....Ze mogen 12 uur non-stop slapen dus....En als ie honger heeft, meldt hij zich vanzelf!!! Hier ligt er een enorm te zwaaien met zijn armen naar de baby gym....Superleuk om te zien!!! En scheten laten!!! hihi, en maar lachen erbij!!!
Ja ik leg hem wel terug. Vooral 's morgens. Maar net als gistermiddag was hij in de box in slaap gevallen, laat hem dan ook wel gewoon liggen hoor.
Zo, plannen genoeg dus!!! Grappig he, hoe je de signalen al helemaal snapt...Vind dat echt bizar....! Maar soms zitten er nog huiltjes tussen die ik absoluut niet begrijp!!! Dat is dan weer bijzonder frustrerend!
Whaha lekker slaapkopje is daniel zeg. Leer dat die van mij ook is ff. Nee mag niet klagen, ben allang blij dat meneer tot half 8/8 uur zichzelf gedeisd houdt. Lekker vakantie. Waar gaat de reis heen? Ennuh de film van gisteravond daar hebben we weinig van gezien hihi. Niet dat ik in hem ben gekropen, maar hij meer in mij hahaha.
Heb je goed ja! Ik doe het dus niet....En vroeg me af hoe ik dat straks ga doen wanneer ze alleen nog een middagdutje doen....Dan ga ik dat wel doen! Aidan slaapt alleen als hij helemaal ingepuckt is.....Vandaar dat ik hem alleen van 18.00 tot 9.30 in zijn bed laat slapen....De rest van de dag is hij eigenlijk altijd wakker, en als hij toch in slaap valt zijn het hazeslaapjes ivm beweeglijkheid...Alleen tijdens de middagwandeling slaapt meneer als een blok.....!
hij is eruit. zn record: 12uur en 3kwartier had hem tot kwar voor 11 de tijd gegeven maar hij werd wakker en nou wil hij eerst meelezen hier voordat hij drinken krijgt ga em eerst maar ff verschonen, zal ook wel nodig zijn...
Hier hebben we dat helemaal niet dat nagymmen. Er zal ongetwijfeld wel iets zijn, maar das niet met het groepje waarmee ik zwangerschapsyoga heb gehad. Best jammer vind ik dat. Ben gelukkig al wel een aantal moeders tegen gekomen waar je dan meteen een half uur mee staat te kletsen.
Uhmmmm heel ander vraagje...... Zijn jullie alweer seksueel actief??? Wij dus niet....en dat ligt aan mij....Ben ineens "bang" dat het pijn gaat doen....plus ik voel mijn litteken van de knip de laatste paar dagen zo goed....is gevoelig....Heb er last van als ik er druk op zet bij het plassen enzo.....Gisteren na het fietsen had ik er ook last van.... Bij ons is het er dus nog niet van gekomen....Is dit raar?