Je laatste 2 zinnen slaan de spijker op de kop: ik heb haar vandaag de hele dag rondgedragen of bij me op schoot gehad en waarempel: om 19u wilde ze echt nog niet gaan slapen maar nu om 21.15 liet ze zich zonder problemen in haar bedje leggen. Ze is ook echt niet lekker, veel hoesten, waterige oogjes, koorts, kiesjes, het hele pakket Ben blij dat ik haar steeds heb getroost, als ze straks zo blijft wanneer ze beter is, dat zien we dan wel weer... Ben in ieder geval blij te weten dat álle mama's dit weleens hebben!
Vertrouw op je moedergevoel! Jij kent je kind het beste en voelt het beste aan wanneer ze je nodig heeft. En kiesjes zijn heel handig maar wel erg pijnlijk als ze doorkomen. Ben bang dat wij binnenkort ook aan de beurt zijn, want onze dochter - 14 maanden -heeft nu al haar tandjes en zal dus binnenkort wel aan de kiezen beginnen. En ze zit nu in een sprongetje waardoor ze ook veel huilt 's nachts. Dus ik herken het maar al te goed en weet hoe je erdoorheen kunt zitten door al die gebroken nachten. Is het geen optie om je kindje een of twee nachtjes uit te besteden en zelf even bij te slapen? Sterkte en heus... het gaat voorbij! Groetjes, Wendy
Nee, vind het geen optie om haar te laten logeren, gewoon omdat ze zo vreselijk aan me hangt, dat kan ik haar (en mezelf) echt niet aandoen... Dan kies ik voor de gebroken nachten, kan ik haar tenminste wel zelf troosten. Zou niet weten waar ik het moest zoeken als ze er nu niet zou zijn, wetend dat ze misschien heel hard om haar mama huilt, zou geen oog dicht doen dus zou geen verbetering zijn. En ja, het gaat voorbij.... maar soms duurt het zo verrekte lang
Meiden, Kan het zo zijn dat een baby van 11 maanden ook al kiezen kan krijgen?? Zn tanden staan nog niet allemaal. Hij zit steeds mijn zijn handje achterin zijn mondje en huilt weer heel veel!!
Weet niet of het al geopperd is, maar kiesjes krijgen kan gepaard gaan met oorpijn, soms ook ooronstekingen. Weet niet of je de oortjes al heb na laten kijken. Hier ook een mannetje die met zijn laatste kiesjes bezig is, en de daarbij nodige flinke klachten Ik doe nu regelmatig zijn neussprayen en een zetpil om te gaaan slapen en dat werkt beter voor hem. Sterkte in ieder geval
Ja oorpijn heeft ze denk ik ook, want ze wil soms ook haar speen niet (zuigen aan speen schijnt ook op oortjes te werken) maar oorontsteking geloof ik niet omdat ze niet huilt als ze wakker is, ze jengelt wel wat en hangt aan me maar niet alsof ze pijn heeft. En die zetpillen, ze heeft er de laatste 2 weken wel bijna een abonnement op maar ze is gewoon ziek en heeft pijn, dus ze krijgt ze ook gewoon voor het slapen gaan en 's nachts als ze echt veel huilt. Doe daar zelf niet moeilijk over want dat zou wel heel bruut zijn.
@jannn, het zou kunnen denk ik, zou bijna denken: waarom niet? Is wel vroeg maar je weet het maar nooit.
De oorpijn word erger als ze gaan liggen, dan komt er meer druk op. Daarom dat wij neusspray gebruiken, dat haalt de druk weg zeg maar, teminste het word minder. Misschien het proberen waard?
Tja misschien een stomme vraag maar spuit je die neusspray in zijn oor? Snap het even niet hoor, sorry
Milan heeft nog geen tandjes. En heb het idee dat dat ook nog wel even kan gaan duren. Maar als ik het allemaal zo lees staat me nog heel wat te wachten Succes meiden!
Denk dat ikke1981 neusspray in haar kindjes neusje spuit, want oorpijn komt door teveel snot Chantal74, ik denk dat jai het geweldig doet, hoor meidJe zegt het zelf: jouw meisje huilt nooit en nu dus wel. Nou, dant is het zeker geen verwennerij om een niet lekker voelende kindje te troosten. Als mijn meisje ziek is, dan "woont" ze op mij schoot, zeg ik altijd. Want de hele dag is ze bij me. Omdat ik mijn handen nodig heb, draag ik haar in een draagdoek. En s' nachts mag zij bij mij in bed slapen (eigenlijk moet ik zeggen liggen want slapen doen we bijna niet als ze zich niet lekker voelt). Sterkte, het gaat weer zo over en dan zijn jullie terug bij je oude ritme
Hey, hier ook dergelijke taferelen gehad en toen alles opknapte, ging Thirza weer gewoon in d'r eigen bedje slapen hoor! Ze heeft pijn nu, en dus heeft ze jouw troost en nabijheid nodig. Als je die geeft, draagt dat bij aan een gevoel van basisveiligheid en dat draagt er alleen maar aan bij dat ze -als de pijn straks weg is- ook weer gewoon het vertrouwen heeft om in d'r eigen bedje te slapen. Kan wel zijn dat je daar dan even weer strak op moet zijn dan, (vooral bij in slaap komen). Maar mijn ervaring is dat ze dan gewoon weer lekker in dr eigen bedje gaat slapen
Het gaat vandaag gelukkig alweer beter, gisteren was echt een rampdag :x want je kunt gewoon geen kant op. Maar het is juist het 'weer strak' zijn waar ik tegenop zie. Ze weet natuurlijk onderhand ook wel dat als ze maar lang genoeg volhoudt, mama wel zwicht... Maar ja, alles komt goed he, zeggen ze.
Vooral zorgen dat je back-up hebt op die dagen en zelf even met de kippen op stok gaan, dan heb je er tenminste de energie ook voor
Je 'verwend' je dochter inderdaad, maar das ook precies wat ze nu nodig heeft. Wanneer ze weer lekker in d'r hummetje is, zal ze wel weer even moeten afkicken, maar ook dat komt allemaal goed (ik spreek uit ervaring..).
Nee niet in zijn oor, in zijn neus. Keel, Neus en Oren staan met elkaar in verbinding Vaak als kindjes ooronsteking hebben, word er aangeraden om de neus te sprayen met een zoutoplossing om dus de druk er vanaf te halen. Het slinkt de slijmvliezen dus. Las iemand over snot en oorpijn, ja dat kan inderdaad, maar hoeft niet. Quinn heeft al meedere keren ooronstekingen gehad zonder verkouden ofzo te zijn geweest, maar wel oorpijn. OP het moment heeft Quinn ook last van zijn oren omdat er kiezen doorkomen, dus sprayen we dus ook zijn neus, en werkt goed
Tja dat is moeilijk, we hebben een eigen zaak en manlief is meer weg dan ie thuis is. Vanavond was hij gelukkig wel thuis, en hij is nu met Charlotte naar de HAP. Het was niet meer te doen, sinds vanmiddag zoveel huilen en aan haar oortjes zitten, ik durfde niet meer langer af te wachten en we gaan morgen ook nog 3 dagen weg Had gebeld met hele verhaal en kon gelijk met haar langskomen maar omdat ik de tassen nog moest inpakken is mijn man even met haar gegaan. Ben benieuwd... dan zit ik weer te denken, straks is er niets, sta je ook voo l*l... Maar ja, beter 3x voor niks dan 1x te laat, dat weet ik dan ook wel weer.
waarom voor l*l als er niks is?? bij twijfel is er toch niks mis mee dat je ff wil dat ze kijken... hoe was het? en hoe is het nu metj e meisje?
Vind er ook niks voor l*l aan hoor. Er zijn mensen die voor de domste dingen daar heen gaan. En vind dat je een goede rede hebt. Je kindje huilt al de hele dag, je hebt het idee dat ze pijn heeft, je eigen huisarts is er niet. Dan zou ik ook gegaan zijn hoor. En als het niks is, dan weet je dat iig. Anders ben je dalijk een weekend weg en ga je aan jezelf twijfelen.