Fijn dat alles goed was en dat jullie je nu niet meer hoeven te buigen over een meisjesnaam! Geniet er maar lekker van!!!!
Grrrr, de kentekenplaten zijn er nog steeds niet *zucht* (dan hadden ze ze natuurlijk net zo goed niet per aangetekende post hoeven versturen :x)
silla: als je wil mag je voor mij wel een droom analyseren hoor . Had er laatst eentje waarin ik droomde dat ik met antm mee deed. We moesten een foto shoot doen onder een soort van waterval. Diegene die voor mij was daar had ik goed naar gekeken, en deed haar poses dus na. Stond toen onder die waterval maar er viel geen water langs mijn gezicht (normaal als je eronder staat wel). En had enorme nep wimpers op. En toen ik daar stond te poseren had ik zoiets van is dit het nu allemaal. Vond het maar een rare droom
jeetje hoelang zijn jullie nu aant wachten op die kenteken platen? Zou er onderhand behoorlijk de balen in hebben
wohoo mijn buikbanden zijn binnen zitten nu in de machine en kan ze dan vanaf morgen dragen. leuk leuk
Ik vraag me zelf soms ook af hoe ik het allemaal red. Ik denk dat komt omdat ik het aanvaar zoals het is en daar het beste van probeer te maken. Nog een paar weken dan weet ik ook wat er met Maarit is en hoe ik dat het beste aan kan gaan pakken. Karsten geef ik nog een paar maanden voordat ik scherper naar hem laat kijken qua taalontwikkeling. Maar zoals nu heb ik ook regelmatig zin om een potje te janken omdat ik het allemaal niet meer zie zitten. Komt ook door de vermoeidheid. O en ik had waarschijnlijk nog niet verteld dat mijn werkervaringsplek bij Forensisch niet door gaat. Ook lekker een negatieve domper.:x:x
Ik ook. Doe de hele dag al weinig dus heb eigenlijk de hele dag pauze. Maar zo is het ook niet leuk hoor.
ik vindt t nog steeds knap hoor hoe jij dat doet en ook t geduld dat jij soms hebt voor de kids. zou ik niet hebben ben ik bang en af en toe een flink potje huilen lucht wel op hoor en je had inderdaad nog niet verteld (iig aan mij) dat die werkplek niet door gaat. das ff flink k*t zeg. ook omdat je je er best op verheugd had he...?
schiet de tijd ook niet op he. heb hier nog best veel te doen maar gewoon suf van t weer en de warmte ga straks ff de rest van mijn donkere was vouwen en dan maar strijken.
als t zondag mooi weer is( qua warmte ) dan draag ik m vast wel heb ze gekocht voor boven mijn strakke tops. heb een knal roze en licht paarse top en dan is zon band wel leuk. heb ze wel in t zwart besteld omdat dat bijna overal bij past