ik ben ervan overtuigd dat ik het een beetje rechttrek en door jullie denk ik echt niet dat ik het vol kan houden om tot de bevalling te wachten om het geslacht te weten
skatjuh en incognito: gefeliciteerd met jullie jongens! Tessa; pfff kan me voorstellen dat je boos bent, in zo'n onzekere en angstige tijd is eerlijkheid en duidelijkheid het énige hou-vast wat je hebt... dat is wel het minste wat ze dan kunnen geven.. Verder heb ik het ook erg druk eigenlijk vooral met m'n dochter. Die wil de hele dag naar buiten. Ik heb weer even een dip qua vermoeidheid dus het is echt even afzien. En ze lijkt het aan te voelen dat niet alles vanzelf gaat, dus eergisteren 2x hele heftige driftbuien *zucht* . Maar oke. Vandaag is ze tot nog toe binnen. Ik hoop dat de temp zo lekker stijgt want daar was ik wel op voorbereid met onze kleding en net vond ik het nog koud. Ik ben ondertussen moed aan het verzamelen om even naar het winkelcentrum te gaan. Etos doos halen en gelijk zwitsal mama creme... Ik vind zwitsal meestal wat te sterk ruiken, maar die mama-creme vond ik érg lekker nadat ik een proefmonstertje had gehad . Maar oke, ik ben er maar weinig en dat gaat niet meer worden: Vanmiddag gaan we een (lang) weekendje weg. Ik heb er op zich wel zin in, maar we gaan met m'n schoonfamilie en dan ben je toch net wat minder jezelf... En nu ik zwanger ben heb ik héél sterk het gevoel naar m'n dochter van 'ze is van mij!' --> echt erg.. Maar van het weekend zal ik haar dus écht moeten delen... ben benieuwd hoe dat gaat. Gekke hormonen ook...
Wie weet trekken wij het ook nog wel een beetje recht. Zelf willen we het niet weten, maar zowel moeder als schoonmoeder blijven beweren dat het een meisje wordt. Dus nog een tijdje afwachten.
ik kan me herinneren dat in het topic indertijd toen Fae geboren werd, dat er eerst heel veel jongens verwacht werden en pas in de 2e helft, veel meisjes. Fae was dus in 1e instantie een uitzondering omdat ik op 6 juli uitgerekend was -veel jongesn in het begin van de maand.. .maarja, ze kwam pas de 16e Ik ben benieuwd of dat straks hier ook is, veel jongens in het begin en de 2e helft veel meisjes... Nou, net de doos opgehaald bij de etos. Ik vind het toch altijd leuk hoor, hoewel hij niet heel groot is ofzo is het weer een leuke bevestiging + er zaten wel wat leuke dingetjes in. Gelijk ook maar dubbelzoute drop gehaald... Bloeddruk was de laatste keer 100/60 - maar omdat ik me niet zo lekker voel laatste dagen, denk ik dat hij verder gezakt is. Dat was vorige keer ook zo in deze periode (herinner ik me nu ) . Dus inderdaad maar rustig aan en gewoon genieten dit weekend (thx yukl ) .
http://www.babypark.nl/combiwagen-mouse-zwart-rood.html?ref=beslist Meiden mag ik jullie mening hierover weten? Of liever nog de ervaringen?
Jaaaaaaaa ik ben een verassingsei hoor, hihi, wij willen het niet weten (tenminste zo denken we er nu over)
Ik ken deze wagen niet eerlijk gezegd maar hij ziet er wel netjes uit. De prijs is ook erg netjes voor wat je erbij krijgt, zeker de moeite waard om over na te denken. Liefs
nee vandaar ook mijn vraag, bij babydump en prenatal is deze wagen niet te koop, maar wel bij babyplanet, maar dat ligt bij ons echt niet naast de deur.
skatjuh en incognito gefeliciteerd met jullie zoon.. hier vanochtend echo gehad maar ze konden niet zien wat het werd... en ze was wel erg gehaast echt niet leuk zal blij zijn als mijn oude gyn er weer is die was op vakantie volgede week nog een ronde om te zien maar mijn gevoel zegt tot nu toe jongen... dus we wachten af hi hi of ik gelijk krijgt of een vriendin van me die zegt een meid whaha hebben jullie nog idee whaha... hey meiden geniet van het mooi weer knufs
Ik heb nog steeds het idee, ondanks het feit dat we een verassingsei zijn, dat we en jongen gaan krijgen. Maar dat is puur mijn gevoel hoor, maar beiden zijn gewoon hartstikke welkom, heb geen voorkeur voor het geslacht.
Skatjuh en Incognito; gefeliciteerd met jullie jongens! Leuk! Athina, toch wel een beetje proberen te genieten van je weekendje weg hoor, wij gaan volgende week (7 t/m 10 mei). Heb er echt al heel veel zin in! Mijn buikfoto staat in mijn album, ik weet alleen niet zo goed of ik het goed heb geplaatst, dus als jullie het niet kunnen zien, geven jullie even een seintje? Het is een foto die ik gisteren heb gemaakt, met 17 weken dus! Nu... (sorry voor de mensen die moeten werken) YES VAKANTIE!!! Heerlijk, 2 weken vrij!! Moet wel veel doen, maar kan ik ook lekker even bijkomen en uitrusten!
@Incognito & Skatjuh: gefeliciteerd met jullie ZOONS!!! Verder even geen puf om te reageren, sorry. Morgen zal wel weer een drukke dag worden. We vieren Koninginnedag met de straat en dan afsluiten met BBQ. Erg gezellig, maar ik heb eigenlijk heel erg behoefte aan even een dagje weinig aan mijn hoofd... Gelukkig kan mijn man wel voor 2 entertainen .
hallo allemaal, zie dat er weer 2 jongens bijgekomen zijn, de mannen lopen voor haha...... Chikai: lekker vakantie, ik heb ook een week vrij nu...... hoop alleen dat ik er van kan gaan genieten, want mijn bekken geeft problemen, hier het verhaal: was zo aan het genieten van de hele zwangerschap, eindelijk zat ik op die roze wolk. maar op de een of andere manier komt er dan ook altijd weer tegenslag . de kleine doet het nog steeds prima gelukkig, maar helaas doet mijn eigen lijf het een stuk minder. had sinds vorige week ineens ontzettend pijn bij het lopen, opstaan vanuit lage positie en omdraaien in bed. de pijn zit achter mn bil zeg maar. gisternacht heb ik de hele nacht huilend rondgelopen van de pijn, kon niet meer in bed liggen, bij elke beweging ging ik door de grond. Dus gistermorgen op naar de huisarts. Waar ik verder nooit kom, dus was de eerste keer dat ik bij de huisarts in tiel kwam. Conclusie: Zwangerschaps-ischias. Slijtage van het bekkengewricht aan de linkerkant. Moet nu naar een mensendieck-therapeut, benieuwd wat dat gaat opleveren. Moet in ieder geval flink gas terugnemen, want af en toe doet zelfs mijn ene voet voor de andere zetten al pijn.
Hallo lieve meiden! Ik kom even reageren en daarna heb ik even een ego-berichtje, cq vraagje . Skatjuh: GEFELICITEERD met je knulletje! Super! Jeetje, hoopten we allebei zo op een meid, krijgen we allebei een jongen Ook heel leuk hoor, weet ik inmiddels uit ervaring Ooitmamavan3: Meid, dankjewel voor je felicitatie! Yukl: Ik zit in mijn zwangerschap normaal nooit goed met mijn gevoel, maar nu dus tot 2 keer juist gehad; dat dit een jongetje is én dat Goofy nu zwanger zou zijn en dat het zou blijven zitten! Maar ik twijfel heel erg hoor . Heb nu zelfs echt het gevoel dat jij wel een meisje in je buik hebt zitten! Wij gaan inderdaad door voor een derde en misschien ooit een vierde, maar daar laten we wat langer tussen zitten, dus als nummertje 2 een jaar of 3 is pas weer beginnen aan nummertje 3 Clowntje: Dankjewel! Ja, jongens zijn ook heel leuk hoor, die van mij is zon geweldige lieverd! En jongenskleren zijn er tegenwoordig ook genoeg, het is alleen allemaal niet zo schattig als meisjeskleren en dat vind ik toch wel een beetje jammer Paloe: Ja, jij had het goed! Dankjewel voor de felicitatie Whahahaha, ik ben benieuwd of jij kunt gaan wachten Athina: Dankjewel! Je leest dit niet meer nu, maar ik hoop wel dat je een heel leuk weekendje hebt! Rimar: Ik ken de wandelwagen niet, maar ik zou je wel adviseren om hem uit te proberen! Mamamanuela: Bedankt voor de felicitatie! Wat jammer dat deze gyn zo gehaast was zeg, niet leuk! Hopelijk weet je het volgende week wel Chikai: Bedankt voor de felicitatie! En heerlijk, vakantie, geniet ervan! Wauw, wat heb je al een mooie buik! Gwn: Dankjewel voor de felicitatie! En heel veel plezier vandaag, ook al is het druk Kwebbelsnoes: Dankjewel voor de felicitatie! Wat ellendig van je bekken zeg, heb er zelf helaas heel veel ervaring mee. Ik hoop dat je een goede therapeut krijgt, die geeft je veel verlichting in je klachten hoor! Sterkte ermee.
En dan mijn vraag.... wij hebben zo'n rare echo meegekregen afgelopen woensdag (ook nog 3 andere en die zijn duidelijk) we kunnen er niets van maken.... Ziet één van jullie misschien wat dit is?
wow, dat is inderdaad een erg interessante foto, kan er ook niks van maken. maakt me wel erg nieuwsgierig trouwens haha....
@skatjuh: GEFELICITEERD met je jochie!!!   @ athina: waarschijnlijk lees je dit niet meer maar wil je toch ff n heel fijn weekend wensen. (misch lees je t op je tel.) Over dat je dochtertje van jou is : kllinkt heel erg bekend hihi wij gaan dit weekend ook weg en heb al een topic geopend over het verhaal: hoe gaan jullie om met commentaar   @mamamanuela: vervelend dat je gyn zo'n haast had... Hoop dat jullie er snel achterkomen wat het word.   @chikai: mooi buikje!!! Geniet lekker van je vrije dagen.   @kwabbelsnoes: rot dat je zoveel pijn hebt, ik hoop dat de mensendieck-therapeut je verder kan helpen.   @ InCognito: ik zie er ook echt helemaal niks in, ik hoop dat iemand anders je wel verder kan helpen. Wij gaan vandaag weg voor een klein weekje dus zal hier even heel weinig reageren (af en toe dnek ik toch wel spieken via mn tel hihi)   Liefs Deb
@ incognito, ja ineens allebei een jongen, maar lijkt me ook superleuk hoor. Ben echt ongelooflijk enthousiast en kan er niet over ophouden haha ( volgens mij erg irritant hihi ) Maar ik zie helaas ook niks in de foto liefs