IUI deel 2

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Sammie88, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Is iedereen het wilhelmus aan het zingen bij het stadhuis???
     
  2. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    hey kabouter je ei is wel gesprongen hoor:):)
    maar door de pregnyl heb je dus die positieve ovutest:)
    tegenwoordig kan je dus ook een posi ovu test hebben als je zoveel hcg inje lichaam hebt...

    dus meid maak je niet zo druk want je ei is zeker wel gesprongen die zijn nu aan het dansen met je mans zaadjes:):)
     
  3. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Ja das idd waar wat je zegt.

    Maar hij is niet gesprongen ( denk ik) want ik ga nu mijn rug pas voelen. En mijn temp was ook nog laag. En ik had nog vruchtbaar slijm. Dus 3 dingen die er bij mij op wijzen dat hij echt nog niet gesprongen is. Joh hebben we een doel vandaag :) :) :)

    Maar idd van die test dat dacht ik van de week nog. Moet eerst een test doen voordat ik pregnyl zet en nu ben ik dat alweer vergeten. Ik ben ook zo'n warhoofd soms. :)

    Hoest met jou?
     
  4. yasgok

    yasgok Actief lid

    13 feb 2009
    395
    12
    18
    huisvrouw
    Nederland
    Hey dames na de iui behandeling krijgen jullie dan iets mee.zoals bijv. iets voor de baarmoederslijmvlies of voor de baarmoeder enz????
     
  5. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Even EGO... Wat we nu weer hebben meegemaakt in het ziekenhuis?
    :x

    Vanochtend moesten wij om 11.00 uur in het ziekenhuis zijn voor de tweede follikelmeting. Ditmaal hadden wij een nieuwe gynaecoloog.....Een vrij jonge dame die volgens mij nog niet zo lang geleden haar opleiding had afgerond.

    De follikelmeting ging wel goed gelukkig. Mijn eitje was gegroeid naar 18 mm... En toen kwam het. Toen moest ze de IUI gaan regelen. Dus moest ze met het lab bellen. Dit lukte haar ook nog wel. Zondag om 16.30 uur moet Martijn zijn spulletje inleveren. Om 17.30 uur zal dan de IUI plaats gaan vinden.

    Maar ja, de Pregnylprik moest ook nog gezet worden zodat de eisprong in gang gezet wordt. De Pregnylprik wordt bij mij ca. 36 uur voor de IUI gezet. En dat vond ze erg moeilijk om uit te rekenen! Ze pakte er zelfs een papiertje bij en zat maar de piekeren hoe laat wij dan de Pregnyl moesten zetten. Blijkbaar erg moeilijk voor haar, want ze vroeg mij op een gegeven moment hoe laat ik anders altijd de Pregnyl zet. Een hele rare vraag, want de IUI vindt vrijwel nooit op hetzelfde tijdstip plaats! Uiteindelijk zijn wij overeengekomen dat wij dan maar morgenochtend om 10.00 uur de Pregnyl laten zetten. Zij een recept uitgeschreven voor de Pregnyl.

    Goed...Zij wilde ons de hand schudden, terwijl ze nog niet eens alles geregeld had, dus ik viel haar in de rede. Ik zei tegen haar dat mijn vriend uiteraard ook nog een potje nodig had die gevuld moest worden...Ze keek mij aan alsof ze het in Keulen hoorde donderen en stamelde toen "uh ja...hebben jullie thuis geen potje dan?". (Nee, want die krijgen wij telkens voor elke IUI mee met een naamsticker van ons beiden erop). En toen zei ze: "ik weet niet waar die liggen". (Hallo, is dit je eerste werkdag ofzo?)

    Ik heb notabene moeten zeggen waar de secretaresses die potjes altijd vandaan toveren! Het moet niet gekker worden. Ze liggen gewoon achter de balie bij de secretaresses.

    Zij daar een potje weggepakt. (Volgens mij ook nog een verkeerde, want die potjes die wij hebben zijn altijd wit en dit is een doorzichtige, maar ja...). Toen schreef ze heel snel de afspraken op mijn dossier en wilde ons wederom wegsturen. Toen heb ik gezegd dat er nog een naamsticker op het potje moest... (Hoe weet het lab anders van wie het zaad is???). Heel toevallig (waren waarschijnlijk uit mijn dossier gevallen) lagen er naamstickers met mijn vriends gegevens achter de balie. Nog net niet zuchtend heeft ze toen een naamsticker op het potje gepakt. En wilde ons wegsturen...

    Maar ik was nog niet klaar...Wij moesten ook nog een labformulier hebben waarop mijn + mijn vriends gegevens op vermeld staan (middels dat ponsplaatjes-kopieerapparaat, maar daar heeft ze blijkbaar ook geen verstand van) + waarop aangekruist staat wat er moet gebeuren. Die formulieren wist ze ook niet te vinden (?!?!?)... Nou ja vinden... Ze zocht er niet eens naar. Blijkbaar te lui voor ofzo. Ze had gewoon even in die bakjes achter de balie moeten kijken. Ze zei: "die hebben ze bij het lab ook wel!" om ons vervolgens weg te sturen......

    Nou ja zeg.... Hoe komen ze er in hemelsnaam bij om iemand die nog niks weet te vinden (en blijkbaar niet eens weet hoe alles werkt) een weekenddienst te laten draaien in haar eentje? Typisch het streekziekenhuis hier!

    Wij hebben er nu een beetje een hard hoofd in dat het goed komt met de IUI aankomend weekend. Morgen om 10.00 uur moet ik de Pregnyl laten zetten op afdeling C0, de verpleegafdeling waar de verpleegsters dat altijd bij mij doen. Maar ze heeft die afdeling (nog) niet eens geinformeerd. Ik zie me daar morgen al staan zonder dat iemand van de afspraak afweet.

    Ook heeft ze de IUI om 17.30 uur zondag niet eens ingepland c.q. vastgelegd. Wij weten niet eens welke gynaecoloog we hebben. En of die er dus wel vanaf zal weten zondag.

    Wordt ongetwijfeld vervolgd.........................(hopelijk met een positief einde!)
     
  6. Be Happy

    Be Happy Niet meer actief

    Nee. Ik niet in elk geval. Nog nooit gehad ook.

    @ Juulzon: hele dikke knuffel van mij. Wat een onzekere toestand waarin je je nu bevindt! Je zit echt tussen hoop en vrees. Ik hoop, duim en bid voor je dat alles toch nog gewoon lekker goed zit bij jou!

    Ik ben eigenlijk benieuwd hoe het is met Spannendetijden....Zij zou vandaag testen volgens mij......
     
  7. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Be Happy: dat is mijn verhaal van IUI 3. Precies hetzelfde.
    Gelukkig hadden we van de keer ervoor nog een lab formulier ( omdat die toen niet doorgegaan was). Maar ik moest ook alles aanwijzen.

    Precies hetzelfde punt voor punt zoals jij beschrijft.

    Yasgok: wij ook niks. En vraag me af waarom wij pregnyl krijgen. Ei wordt e rniet mee uitgesteld, maar hij springt ook niet erdoor na 36 uur.
     
  8. dancer4fun

    dancer4fun Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.091
    0
    0
    hondentrimster
    den haag
    be happy: jeetje wat een zooitje. Maar goed dat je zelf zo goed oplet. Ik heb nu 2 iui's achter de rug. Maar waar ik kom is alles altijd dik in orde. Goed geregeld en heel duidelijk.

    Ik zou het goed in de gaten houden, zodat ze geen fouten maken. Misschien kan je het met je vaste gyn bespreken, want vind het toch wel erg rommelig en onprofessioneel.
    Suc6 meid met je IUI.
     
  9. dancer4fun

    dancer4fun Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.091
    0
    0
    hondentrimster
    den haag
    En ja, spannende tijden.. Weet je al wat................?????
     
  10. Joyce Lynn

    29 mrt 2010
    22
    1
    0
    juridisch secretaresse strafrecht
    Helmond
    @yasgok: ik krijg Pregnyl op dag 3, 6, en 9 na de ovulatie... nadeel is wel dat je vol zit met HCG en dus altijd lang moet wachten voordat je kunt testen...

    Ik ben vanochtend ongesteld geworden, 13 dagen na de IUI... klote-koninginnedag gehad daardoor.... eerder naar huis gegaan, familie en vrienden feestend achtergelaten en nu thuis op de bank met een kruik... waarom nou toch?! :x :(
     
  11. Sammie88

    Sammie88 VIP lid

    12 jun 2008
    11.287
    0
    36
    Emmen
    Ben niet thuis maar ff snel, kabouter mijn temp stijgt meestal pas 3/4 dagen na pregnyl, ook verlies ik altijd tot 2 dagen na iui nog vruchtbaarslijm, dit komt doordat de baarmoeder mond geprikeld word tijdens de iui waardoor hij harder werkt.
    De ovulatietest is echt van de pregnyl had ik 2 de iui ook geprobeerd.
    Maar een extra klus kan nooit kwaad, hebben wij ook gedaan.;)

    Allemaal een fijn weekend en tot maandag ( we zijn een weekend bij mijn ouders)
     
  12. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Balen Joyce, maar zoals eerder gezeg 3x is scheepsrecht ( maar natuurlijk wil je 1x is... al ) Dikke knuffel

    Sammie: het gekke is ik heb dat dus nooit. Mss is mijn lijf toch nog een beetje onderste boven van de mk. Normaal is mijn ei pas rond dag 17 na een mk. Nu leek het op dag 14, maar mss toch dag 16 ( vandaag)
    Ach ik laat het maar over me heen komen.
    Geniet van een weekendje verwennen ;)
     
  13. dancer4fun

    dancer4fun Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.091
    0
    0
    hondentrimster
    den haag
    joyce lyn: balen meid! ik weet hoe je je voelt. Had het gisteren.

    Lekker een dagje mokken en balen en dan morgen met goede moed er tegen aan. dikke knuf van mij
     
  14. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Jeetje waar is iedereen? Dacht al dat ik geen mail meer kreeg dat er gepost was.

    Hoe is het met de testers????

    Hier is mijn ei gisteren gesprongen, ik voelde hem en mijn temp was dus gisteravond al hoog.
    Dus die pregnyl doet bij mij echt zijn werk niet zoals hij zou moeten doen.
     
  15. babyhope

    babyhope VIP lid

    23 jun 2009
    16.199
    1.082
    113
    Vrouw
    Mama
    somewhere
    kaboutertje hoeveel pregnyl heb je gespoten???
    want bij 5000eh kan het zijn dat hij niet binnen die 48 uur springt..
    en bij de 10.000eh springt hij gegarandeert wel binnen die 48 uur zelfs binnen 36 uur..
     
  16. jem1979

    jem1979 Niet meer actief

    Hoi meiden,

    Ik lees hier wel dagelijks mee hoor maar het is soms zoveel om op iedereen te reageren...

    Gisteren hebben we de 1e fm weer gehad en er was 1 eitje van 14mm en 1 van 20 mm dus gisteravond al de pregnyl en morgenochtend de iui. Baarmoederslijm was weer 5,1 dus niet zo heel dik. Volgens de gyn kwam het vaker voor dat vrouwen dun slijm hebben maar dan wel zwanger raken ermee. Toch wil ik vragen voor de volgende ronde of ik iets anders kan krijgen waardoor ik het gevoel heb dat het ook zinvol is om iets te slikken voor een goede eisprong. Mijn gevoel zegt nu dat het maar een hele kleine kans is omdat het baarmoederslijm niet goed is...
     
  17. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    hoi hoi dames,....sorry dat ik jullie zolang heb laten wachten ;)
    gister chaotische dag en vanmorgen ook weer druk en nu eindelijk ff tijd...(zit op de laptop te studeren maar dacht ff snel berichtje achter laten ... voor wie t vd week vroeg ik ben met mn motorrijbewijs bezig en heb di theorieexamen)

    behappy: wat een goede zeg!!!!! maar ze waren teminste aanwezig!!! ik werd gister morgen helaas toch ong wakker :( wat we al wel verwacht hadden natuurlijk maar t viel toch tegen opdat ik dag later was en hoopte op goed nieuws! maar fijn ..ik zh gebeld..kreeg ik de receptie ipv poli omdat die zondagsedienst draaien en dus niet aanwezig zijn!! dus ik vragen hoe ik dan aan mn recept voor clomid kwam!! vrouw me doorverbonden met de afdeling want die waren en natuurlijk wel! assistent zei dat de gyn zou tussen 11en12 aanwezig zijn en dan moest ik langskomen want dan zou ze miss wel t recept uitgeschijven maar aangezien wij opweg waren naar queensday kon k vandaag ook wel langskomen(ik dacht fax t gewoon maar dat ging dus niet zo makkelijk) kom ik daar vandaag (net wakker) was ze al weg (11.20)!!! ass overal vragen en kijken maar kon niets vinden! net op t moment dat ze de gyn wou bellen zag ze env hangen met mevr. ....... komt dit 1mei ophalen en dat was dus mijn recept!!! pffff gelukkig en daar mag ik morgen weer mee beginnen en moet maandag bellen voor eerste FM
    dus dancer...we gaan gezellig samen voor nieuwe poging!!!!

    juulzon: alles komt goed girl!!! je kleinte blijft echt wel lekker bij je plakken hor! ;) ontspan en probeer te genieten ;)
     
  18. kaboutertje

    kaboutertje VIP lid

    10 jul 2008
    5.651
    0
    36
    in mijn droompaleis
    Spannende tijden: bah niet leuk

    Baby Hope ik spuit 5000. Fa zegt dat hij dan binnen 36 uur springt, maar dat is dus niet zo???
    Heb jij dat ergens vandaan? Van een site ofzo? Dan kan ik dat de fa eens zeggen.

    Jem: mijn bmslvl is meestal 7 mm. Ik weet niet wat normaal is
     
  19. dancer4fun

    dancer4fun Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.091
    0
    0
    hondentrimster
    den haag
    spannende tijden.: balen meid. Dan maar weer op voor de volgende ronde. Ik moet 10 mei dan weer voor fm en jij?
    heb begin juni afspraak bij de gyn voor een evaluatie gesprek. Dus tot nu toe voor mij geen medicijnen behalve de pregnyl dan. Hoop zo dat we de volgende keer meer geluk hebben.
    Vind het wel elke keer zwaarder worden (emotioneel gezien) . Elke keer die spanning van: is het gelukt of niet...... Hoop maar dat het snel lukt
     
  20. spannendetijden

    spannendetijden Fanatiek lid

    9 jun 2008
    4.817
    830
    113
    medewerkster management ondersteuning ( en daarbij
    bij mn grote liefdes
    ik baal wel beetje hor ...maar had t verwachten man en ik zagen dit natuurlijk al als "pauze"maand en hopen volgende keer op beter resultaat,...zoals ik t zelf inschat moet ik ook 10e voor FM1 dan 12e FM2 en 14e iui maar ik moet maandag bellen voor afspraak! en ik heb nu voor 2e ronde clomid hiervoor ook niets afspraak was 3zonder 3met! dus ben benieuwd! ben blij als we op de 14e mogen want dan heeft man een bedrijfsuitje en geloof nooit dat ie t alcoholvrij houd en de 15 om 8uur int potje zou willen hahaha hopelijk helpt ons experiment deze maand voor de zwemmers!! we gaan ons best doen! wel vind ik het nu eng worden dat de laatste pogingen in zicht zijn! nog "maar" 2 tegaan :( maar omdat ik wel in iui geloof ben ik wel weer van mening dat deze of de volgende gaat lukken! ;)
     

Deel Deze Pagina