Juni 2010 mama's Deel 2

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Pompeloesje, 21 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    @ funkie: Dat zal wel schrikken geweest zijn dat je ineens naar het zh moest! Hier ook altijd een natte broek maar puur van het zweten 's nachts. Mijn bed is nog droog, vandaar dat ik weet dat het enkel zweet is ;)

    @ cadeautjes: Denk ook niet dat ik een cadeautje ga krijgen als ik met verlof ga. Verwacht me alleszins aan niets, dan kan ik ook niet ontgoocheld worden :) Ben wel benieuwd of ze iets met de geboorte gaan kopen. De vorige die zwanger was heeft toen alleen van een paar collega's iets apart gekregen, maar niet van de hele groep...

    Ondertussen ben ik ook terug aan de macht op m'n werk :D M'n vervanger een paar keren op z'n plaats gezet en nu denk ik wel dat hij weet dat hij zich wat in toom moet houden. Ik doe nu gewoon mijn ding en hij moet uitvoeren wat wij zeggen. Niet dadelijk de grote man uithangen. Girl power! :p

    Vanmiddag komt de vroedvrouw voor medische kraamzorg op bezoek. Ben wel benieuwd wat ze allemaal te vertellen heeft. Het geeft wel een geruststellend gevoel dat er iemand gaat langskomen om mij en de kleine te controleren als we uit het ziekenhuis komen. Zeker omdat m'n man al na een week terug aan't werk gaat.
     
  2. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Hi hi, hier precies hetzelfde! :D Vandaag is het voorlopig al iets rustiger dan de afgelopen dagen. Gisteren heeft het volgens mij ook weer dwars en vast gezeten. Denk wel dat het nog altijd stuitligging is, want voel de schopjes nog steeds onderin en enkel druk tegen mijn pijnlijke lever en milt.
     
  3. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    oei, dat is wel minder. hopelijk draait hij/zij zich dan nog.
    Waar ga jij eigenlijk bevallen? Want jij was toch ook van limburg he?
     
  4. Xaph

    Xaph Bekend lid

    3 okt 2009
    876
    1
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    Ben jaloers :p

    Hier schiet het nog steeds niet hard op met de verbouwing. Vorige week was ons beloofd dat we dit weekend de badkamer zouden kunnen gebruiken. Maar het heeft weer tegengezeten dus ze zijn vandaag pas met het zetten van de tegels begonnen. Dat duurt waarschijnlijk meer dan een dag, dan een dag voegen en dan pas sanitair plaatsen :x Gaat minstens halverwege volgende week worden voordat er weer wat bruikbaar is boven.

    Traplopen gaat steeds slechter, het is heel pijnlijk in mijn bekken en wekt ook meteen weer die kramp + harde buiken/weeen op. Ik zit er dus over te denken om voorlopig maar met een slaapzak op de bank te slapen beneden zodat ik 's nachts niet meer de trap af moet om te plassen.

    Om naar huis te kunnen na de bevalling moet ik minstens een werkend toilet en douche hebben boven dus het kindje moet nog maar ff een paar dagen blijven zitten! Liefst nog 2 weken, dan heb ik de veilige grens van 37 weken bereikt!
     
  5. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Tja, ze kunnen tot 36 weken draaien, dus het kan nog. We wachten af maar houden rekening met ks. Dan is dat niet zo hard dan dat ik me voorhoud dat het nog gaat draaien.

    Ik ben ook van Limburg (Bilzen) :) Ik ga in het Salvatorziekenhuis in Hasselt bevallen, omdat ik al sinds m'n 16de bij mijn gyn ga. Vond het wat gek om ineens te veranderen van gyn om in Tongeren te gaan bevallen. En het voordeel is dat we veel autostrade hebben, moest het echt dringend zijn kan m'n man goed doorrijden :D
     
  6. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Trappen worden voor mij ook moeilijker. Op m'n werk zijn het van die hogere tredes, dus da's extra moeilijk... Gelukkig zit ik op het gelijkvloers.

    Maar thuis zitten wij ook met veel trappen. Garage ligt gelijk met de straat en ons huis ligt eigenlijk met het gelijkvloers op de eerste verdieping (van op straat gezien). Maar de tuin is wel gelijk. Had gehoopt om onmiddellijk een oprit tot achter te hebben, maar dat is er helaas nog niet. Dus met de kinderwagen gaat dat ook nog klimmen worden. Ofwel moet die in de kelder blijven staan.
     
  7. Xaph

    Xaph Bekend lid

    3 okt 2009
    876
    1
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    @Nijntje Lijkt me inderdaad niet praktisch met een kinderwagen, als je woonkamer niet op de begane grond zit. Maar het klinkt wel erg mooi, alsof je op een heuvel woont of zo. Die hebben we in Nederland niet :p
     
  8. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    @Nijntje: ja dan zou ik ook niet veranderen van ziekenhuis. en Bilzen-Hasselt is nog vrij goed te doen qua afstand denk ik he.
    @Xaph: hier gaat het trappen lopen ook moeilijker, maar dan vooral omdat ik dan buiten adem ben als ik boven ben. Heb echt de indruk dat de kleine tegen m'n longen aan zit. Merk het ook als ik ga liggen. Dat ik dan minder lucht krijg.
     
  9. minifien

    minifien Bekend lid

    19 jul 2009
    785
    0
    0
    brabant
    Hallo,
    Hier nog eens een berichtje van mij.
    Alles goed hier, de kleine is de laatste dagen erg druk in mijn buik, vraag me af of hij/zij aan het draaien is of aan het indalen is.
    Nog twee weken werken en dan verlof, kijk er wel een beetje naar uit eigenlijk.
    Grootte van de baby: in tegenstelling tot de meeste berichtjes hier loopt onze kleine een week achter qua lengte; althans bij de pretecho met 28 weken. Ben benieuwd of hij/zij zo klein blijft (zou kunnen, ik ben zelf ook maar 1.63).
    Fijne dag nog allemaal
     
  10. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    @ tihany: Bilzen-Hasselt is een dikke 20 km, Bilzen-Tongeren 15 km. Dus dat is ongeveer hetzelfde. Hebben ook voor de premaman in Hasselt gekozen, dus kan m'n man makkelijk even binnen springen als ik in het ziekenhuis lig en er nog dingen opgehaald moeten worden.

    @ xaph: Wij wonen in een holle weg (zoals dat zo mooi heet :D) Redelijk heuvelachtig gebied ja. Een ramp als je wil gaan fietsen. Je vertrekt met bergaf maar kan serieus bergop gaan om terug naar huis te komen ;)
     
  11. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    Amai, 't is precies kalm hier :)

    Zonet de vroedvrouw op bezoek gehad. Heeft de uitleg gedaan over wat ze gaan doen als ik bevallen ben en thuis ben met de baby. Ze komen alles nakijken of alles in orde is met zowel mij als met de baby, ondersteunen bij de borstvoeding. Kortom het was een heel interessant gesprek en het was ook een hele rustige mevrouw. Ze stelt je echt op je gemak, wat ik ook wel heel belangrijk vind! Urine ook gecontroleerd en dat was prima. Bloeddruk 11/6,5 (65/110 in NL ;)) dus dat zat ook prima.

    EDIT: Pff, nog maar 50 dagen! :$ Het gaat echt hard! :D
     
  12. stella0610

    stella0610 Actief lid

    9 okt 2009
    336
    0
    0
    NULL
    NULL
    @MrsvanOmmen: ik ben gister gestopt met werken, 6 weken van te voren. In het onderwijs hou je het echt amper langer vol.
    @meisje; dat huis klinkt mooi en heerlijk, zo'n tuin!
    @xaph: poeh, wat een verhaal! Hoe snel hebben ze de bloeduitslagen? Hebben ze je urine niet gecontroleeerd op zw-vergiftiging? En wat een groot kindje, is hij dan ook verder in de rest van zijn ontwikkeling? Sterkte ermee!
    @melanina: beterschap!

    @Funkie: dat moet schrikken zijn geweest! gelukkig viel alles mee.
    Hier is mijn verlof begonnen. Mijn collega's hadden een borrel op een terrasje georganiseerd na werktijd en ik kreeg een cadeautje (zw-olie, spray en badzout voor vermoeide voeten). Ook kreeg ik van een 3e klas een bos bloemen en daverend applaus, als dank voor de lessen die ik ze gegeven heb. Dat doet een mens goed!
    Nu een weekje Texel met vrienden (maar met wifi in het huisje) :).
     
  13. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Nijntje koninginnendag he :p
     
  14. Xaph

    Xaph Bekend lid

    3 okt 2009
    876
    1
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    De gyn zou gisteren terugbellen als uit de bloedtest bleek dat ik zwangerschapsvergiftiging had. Ze heeft niet gebeld, dus ik ga er vanuit dat het dat dus niet was.

    Helaas betekent een groot kindje niet dat de rest ook al 'rijp' is. Als hij nu geboren wordt moet hij wel in de couveuse omdat de longetjes dan nog niet rijp zijn. Ook zal zijn zuigreflex nog niet goed werken. Maar natuurlijk haalt zo'n fors kind de achterstand wel sneller in dan een kleintje. Het zou dus geen ramp zijn als het geboren wordt, maar het is beter als ie nog 2 weekjes blijft zitten!

    Leuk dat je afscheid zo gezellig was. Veel plezier op Texel!
     
  15. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
  16. Xaph

    Xaph Bekend lid

    3 okt 2009
    876
    1
    0
    NULL
    Zuid-Holland
    @Melanina Schattig! Volgens mij heb ik hetzelfde aapje gekocht :D En van die draakjes (Prenatal toch?) heb ik de monddoekjes en een dekbedovertrekje! En nee, ik heb geen dekbed maar een dekentje dat in het overtrekje past.
     
  17. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    Aapje had ik nog liggen van me nichtje die had het van de kraamzorg .
    Enne lakentje heb ik van me zusje gekregen samen met een groen dekentje die moet ik nog wassen .
    Dit word niet helemaal waar ze onderkomt te liggen hoor maar het staat wat leuker dan een bedje met matras en plastic erover.
    Dus als me meisje geboren is komt ze in een schoon bedje zo ie zo in een wiegje bij mij op de kamer .

    Ik heb geprobeert nog meer fotos te mailen naar mezelf via me telefoon en hyves maar dat pakt ie niet helemaal dus zodra ik me kabeltje ooit vind dan komt de rest .
     
  18. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
  19. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    ik heb altijd een dekbed gebruikt bij me dochter ... in duitsland en andere landen is het ook heel normaal
    alleen NL doet soms zoooo lastig ik heb een aerosleep en een stootrand ( wat ook weer niet hier in NL mag ) maar goed
    je moet doen waar jij je goed bij voelt
    hier word ook aangeraden om de baby na een paar dagen plat te liggen in bed ...maar weet je hoe afgeplat hoofd ze ervan kunnnen krijgen
    ik heb me dochter in een speciale houder die je ook in belgie kan krijgen gelegd en na elke voeding op de andere zij gelegt
    ze heeft een heel mooi rond bolletje altijd gehad
    vroeger deden onze ouders dat ook zo maar het zijn dingen die je zelf prettig vind of niet
     
  20. bo2008

    bo2008 Niet meer actief

    xaph niet naar jouw toe hoor! maar je hoeft je niet te verantwoorden als je alsnog een dekbedje had ;)
     

Deel Deze Pagina