30+ kippenhok - voor alle 30+ meiden

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door shadowcat76, 9 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Saffron

    Saffron Fanatiek lid

    25 mrt 2008
    1.086
    0
    0
    hey meiden,
    helaas....hier vandaag rood gespot! Veel pijn in mijn rug en buik en begin van de middag dus ook wat licht bloedverlies. Het irritante is dat het niet doorzet, normaal ben ik het eigenlijk altijd meteen flink. En dan is ook de pijn vrijwel meteen weg. Nu blijft het sluimeren....bah als het dan toch zo is, dan maar meteen goed. Moet wel vechten tegen mijn tranen. Natuurlijk zaten we "pas" in ronde 3. Maar ik besef nu wel steeds meer dat de wens best enorm is. En als ik dan naar die twee kleintjes kijk, dan weet ik dat ik dolgelukkig mag zijn met die twee wondertjes. Maar een blik op hun, doet mij ook beseffen hoe sterk de wens naar nog een wondertje is! Ik kan mij voorstellen dat diegene die nog steeds wachten en hopen op een eerste wondertje het vervelend vinden dat iemand verdriet heeft dat het niet meteen lukt om zwanger te worden van een derde. Ik besef mij echt heel erg goed dat ik een gezegend mens ben! Maar toch heb ook ik er verdriet om als het niet lukt. Eigenlijk veel meer dan ik verwacht had. Ook speelt er angst mee dat er iets niet goed is in mijn buik na de keizersnede, infecties en curretage.

    Maar goed, nu even in een flinke dip dus. Maar daarna maar weer vol frisse moed de komende ronde in.

    Misschien maar eens van die ovulatietesten proberen.
    Wie van jullie gebruikt dat/ heeft dat gebruikt? En welke?
     
  2. Knuffel

    Knuffel Fanatiek lid

    1 dec 2009
    4.585
    0
    0
    Provincie Utrecht
    @Nanette: natuurlijk is dat niet erg als het steekt, kan me dat heel goed voorstellen. En hier kan je dat soort dingen juist heel goed delen zonder dat iemand je daar op veroordeeld. Maar eh, nummer 8:$:$:$.

    @MVL: oh lieverd, had toch gevraagd of iemand anders de lijst voor je aan wilde passen. Dat hadden we met liefde gedaan hoor. Ik hoop voor je dat vandaag of morgen toch de bloeding nog vanzelf doorkomt. Maar zoals iemand anders ook al zei: als je wel de pillen moet nemen, zorg dan dat je niet alleen bent. Dat lijkt me zo vreselijk..... Ik hoop van harte dat de natuur zijn gang gaat en dat je op dat vlak snel weer "op de rit zit". In je koppie zal het wel even langer nodig hebben.... Dikke kus!

    @Saffron: balen meid, die ongi of zet het nog steeds niet door? En ik ben zo iemand die aan het proberen is voor een eerste kindje. Ik zal het niemend hier ooit kwalijk nemen als ze verdriet hebben als het niet gelukt is. We willen uiteindelijk allemaal hetzelfde: een wondertje in ons handen houden. Misschien is de wens net iets anders, maar dat wil zeker niet zeggen dat de een meer recht heeft op verdriet op blijdschap als de ander. En zo kan je volgens mij nooit "zwaarte" toekennen aan een wens zo groot als de kinderwens. En natuurlijk heb jij ook "recht" op je verdriet (ik had liever gezien dat je dat verdriet noet had uiteraard). Dus ook voor jou een dikke kus!

    Hier verder nog niets. Een beetje gevoelige boobies, maar ja dat is typisch zo'n klacht waar je echt alle kanten mee opkan. Zit dus nog steeds heel rustig op de sofa... (Wel een beetje misselijk trouwens, maar dat komt door de enorme hoeveelheid coockie-dough ijs dat we net gegeten hebben. Wat is dat lekker, maar heb nu wel een beetje spijt.....)
     
  3. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Hoi allemaal,

    Op uitnodiging van MVL meegekomen na dit topic. Helaas delen we dezelfde shit deze week: als mijn MA niet doorkomt, wordt ik donderdag gecurreteerd na een zwangerschap van 8 weken.

    Ben benieuwd naar alle verhalen omtrent het zwanger worden... :D
    Hopelijk komt e.e.a. straks bij mij ook weer snel op gang en doen we er de volgende ronde niet zo lang over, maar ik ben me ook bewust van het feit dat er mensen zijn die nooit zwanger worden of er jaren over doen en dan voel ik me weer giga beroerd als ik zo denk... Maar goed, iedere maand duurt lang, denk ik dan maar weer.
     
  4. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Oh ja, iemand anders gisteravond ook de documentaire gezien op Ned3 over de invloed van voedingsmiddelen op de vruchtbaarheid? Vonden het wel interessant. De conclusie dat het sperma van mannen stukken beter van kwaliteit wordt wanneer er enkele maanden veel smoothies (veel anti oxidanten) en noten gegeten worden.

    Gaan we zeker uitproberen! ;)
     
  5. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    16 feb 2010
    4.474
    0
    0
    Friesland
    Hey Kippetjes van me....:D Wat heb ik jullie gemist!!!!

    MvL.... Meisje wat ben ik geschrokken van je bericht, ik weet niet wat ik moet zeggen..... Hele dikke knuffel........

    @ Zwangeren kom hier met die hcg!!!8)

    @ "Oma's" *hug hug hug balen*

    Ben zo blij dat ik er weer even ben, ben hele week druk geweest met werken, mijn achtertuin afmaken en gister jarig zijn dat het me steeds maar niet wou lukken om even bij jullie te komen kijken *snik* Heb veel aan jullie allemaal gedacht, daarbij besefte ik me steeds meer hoe belangrijk mijn plekje hier is waar ik me o zo thuis voel tussen jullie o zo lieve meiden.......... Heb net al jullie berichtjes gelezen maar om op iedereen persoonlijk te reageren wordt niet wat...:)

    Voor jullie allemaal een dikke mega knuffel :D
     
  6. Saffron

    Saffron Fanatiek lid

    25 mrt 2008
    1.086
    0
    0
    @knuffel: dankjewel! Ik ben het zeker met je eens! Maar ik voel mij schuldig dat ik hier schrijf dat ik verdrietig ben terwijl we in ronde 3 zaten en al 2 kinderen hebben. Maar het stomme is dat het mij nu veel meer raakt dan bij de eerste 2 keer dat we probeerde zwanger te worden. Toen stonden we er veel relexter in! Nu ben ik veel meer gespannen of het allemaal nog wel goed functioneert, of het ons nog een keer gegund is etc etc. Maar goed, het heeft weer even een paar dagen nodig en dan gaat het vast weer ok met mij.
    Heb vanmiddag maar een beetje bloedverlies gehad en nog steeds pijn in mijn buik. Misschien dat het vannacht goed doorzet ofzo...geen idee, heb dit nooit zo. Maar ik ga mijzelf geen ilusies maken, ben gewoon ongi aan het zijn..........
     
  7. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    16 feb 2010
    4.474
    0
    0
    Friesland
    Welkom, jeetje meis wederom ben ik er stil van ook voor jou een dikke knuffel..... hoop dat je ondanks alles hier welkom voelt en vooral steun kan vinden...

    *knuff*
     
  8. Saffron

    Saffron Fanatiek lid

    25 mrt 2008
    1.086
    0
    0
    @mykelti en mvl; heel veel sterkte voor jullie!
     
  9. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Bedankt allemaal.

    Voel me nu al helemaal thuis... Het gaat hier met ups en downs, dus gelukkig niet de hele dag bezig met het gebeurde.
    Ga nu gewoon weer een beetje van voor af aan beginnen, vol frisse moed.
     
  10. Knuffel

    Knuffel Fanatiek lid

    1 dec 2009
    4.585
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Van harte wekom hier! Heeft MVL ook al verteld dat het hier heel gezellig is en dat je hier echt alles kwijt kan.... Wat een vreselijk nare situatie zit je in zeg! Ik heb er een woorden voor. Ik hoop(toch) voor je dat de natuur het nu weer overneemt zodat een curretage niet nodig is. Heel veel sterkte... Vul je ook de lijst nog even aa, we willen alles van je weten: je leeftijd, of je al kindjes hebt en in welke ronde je zit..... Alleen doen al je jezelf er prettig bij voelt hoor!
     
  11. Mykelti

    Mykelti VIP lid

    3 apr 2010
    11.110
    3
    0
    Uhhh lijstje?? Ben een beetje een forum-beet... :D
    Doel je op de cyclussen? Laat het maar weten, heb geen geheimen...
     
  12. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    Ja ik weet het nog wel, samen op de roze wachtsofa, tja ik had geen roze. Ik schrok ook wel heel erg van je berichtje dat het niet goed was gegaan, zeker als je het hartje al gezien heb. Neem je tijd in de rustmaand, het is niet niks. Ook vervelend om de pillen te moeten nemen, maar zo als je al zegt je voelt je ook al niet zwanger meer en of de natuur het nou doet of door de pillen, het blijft het zelfde effect en het blijf kl*ten. Sterkte meis!

    En lief dat je aan mij denk, griep, komt wel weer goed!

    En ik zag dat je een nieuw forum vriendinnetje heb meegebracht, welkom mykelti en sterkte! Ik hoop dat je hier wat steun kan vinden en de moed om weer vooruit te kijken!
     
  13. jippiejee

    jippiejee Fanatiek lid

    15 jan 2010
    3.045
    0
    0
    NOD :

    25-04- Chantal 78-31 jaar-ronde 10-1e kindje

    26-04- Kleinedruif - 31 jaar - ronde 2 - 1e kindje
    26-04- Eternity - 30 jaar - ronde 2- 1e kindje
    01-05- Saffron-35jaar-3de ronde, dochter 3,5, zoon bijna 2
    02-05- Karen74 - 36 jaar - 4e ronde - 4e kindje - vmk 8 mrt'10
    02-05- Bobi-33 jaar-ronde 4-1e kindje
    03-05-Elba-30 jaar-ronde 1-2e kindje
    03-05?? - Knuffel - 34 jaar - 1e wondertje
    05-05- Hexje - 32 jaar - ronde 2 - 1 ste kindje
    08-05- Jippiejee - 30 jaar - ronde 9 - 1e kindje
    08-05- Nanette77 -33 jaar - dochtertje 2.5 jaar
    10-05- Saskia33 - 34 jaar - ronde 8 - 1 ste kindje
    14-05- Kristel79-5 mei 31 jaar-ronde 17-zoontje
    14-05-Lentebloempje-33 jaar-ronde 11 ,Charlotte 02-11-2006 , Thomas 19-07-2008.
    15-05- Evelynw76 - 34 jaar - ronde 9 - 1e kindje
    20-05- Alexandra2008 - 33 jaar - na 10e ronde zwanger, toen mk - ronde 9 na mk - 1e kindje
    22-05- Sweetvienna - ronde 4 - zoontje van 2 jaar
    23-05- Biep - 31 jaar - 1ste kindje
    23-05- Marjolein -30 jaar - ronde 5 - 3e kindje, mk 2008, LUNA*geboren en overleden 15-1-08, 2e dochtertje 28-12-08
    24-05- Leonieke - 33jr - ronde 6 - 1ste kindje
    03-06?? MVL-35jr-ronde 1 na 2x MK, 4e kindje
    ?? - Yippie - 33 jaar - 1e kindje - bezig sinds 2006 - 1e icsi mislukt.
    ?? - sasha - 36 jaar - ronde ? - zoontje van 18 maanden

    AFSPRAKEN :
    22-04- miekiee eerste afspraak bij de gyn+echo
    26-04- nanette77 afspraak gyn bloedwaarden (16.15 u)
    26-04- goofychick HcG waarde prikken
    27-04- Shadowcat76 eerste afspraak bij verloskundigencentrum, 12.30u.
    27-04 Aggossie intake MoedersVoorMoeders 13:00 uur
    28-04 Aggossie ziekenhuis echo+ bloed prikken 08:00 uur
    03-05- Goofychick HcH waarde prikken
    04-05- Femke32 eerste afspraak gynaecoloog
    04-05- snoetetoet 12 weken echo
    07-05- Aggossie uitslag onderzoeken; vervroegde overgang ja of nee? (11:15)
    10-05- snoetetoet controle vk
    11-05- Goofychick eerste echo gyn 7wkn.
    14-05- Alexandra afspraak gynaecoloog, uitslag bloedonderzoek

    BEVALDATA :
    22-10- Kvinna - 34 jaar – 1e kindje
    11-11- Samba-29jaar( 08-04 30 jaar) 1e kindje
    12-11- snoetetoet - 33 jaar – 2e kindje
    19-11- miekiee - 32 jaar - 3e kindje
    26-11- Hartediefje - 33 jaar - 3e wondertje
    08-12- Shadowcat76 - 34 jaar - 1e kindje
    11-12- Femke32 - 34 jaar - 2e kindje
    25-12 Aggossie- 32 jaar- 1e kindje
    29-12- Goofychick- 35 jaar- 2e kindje
    31-12- Jel1978 -32jaar - 1e kindje

    en het lijstje...
     
  14. Knuffel

    Knuffel Fanatiek lid

    1 dec 2009
    4.585
    0
    0
    Provincie Utrecht
    Ik 'm helemaal opgezocht wil ik net op versturen duwen zie ik dat jij 'm al had gevonden:D:D

    Nog even voor Mykelti: je kan de tekst selecteren en dan plakken in een nieuwe reactie. Dan kan je 'm aanvullen/wijzigen.... Als het niet lukt geef je maar een gil (het heeft bij ook even geduurd voordat ik doorhad hoe het werkte...).

    Edit: in het lijstje staat wel weer het een en ander wat aangepast kan worden denk ik. De afspraken die geweest zijn bijv. Halen we die eruit?
     
  15. nanette77

    nanette77 VIP lid

    11 jan 2009
    10.817
    545
    113
    Vrouw
    NOD :

    25-04- Chantal 78-31 jaar-ronde 10-1e kindje
    26-04- Kleinedruif - 31 jaar - ronde 2 - 1e kindje

    26-04- Eternity - 30 jaar - ronde 2- 1e kindje
    01-05- Saffron-35jaar-3de ronde, dochter 3,5, zoon bijna 2
    02-05- Karen74 - 36 jaar - 4e ronde - 4e kindje - vmk 8 mrt'10
    02-05- Bobi-33 jaar-ronde 4-1e kindje
    03-05-Elba-30 jaar-ronde 1-2e kindje
    03-05?? - Knuffel - 34 jaar - 1e wondertje
    05-05- Hexje - 32 jaar - ronde 2 - 1 ste kindje
    08-05- Jippiejee - 30 jaar - ronde 9 - 1e kindje
    08-05- Nanette77 -33 jaar - dochtertje 2.5 jaar
    10-05- Saskia33 - 34 jaar - ronde 8 - 1 ste kindje
    14-05- Kristel79-5 mei 31 jaar-ronde 17-zoontje
    14-05-Lentebloempje-33 jaar-ronde 11 ,Charlotte 02-11-2006 , Thomas 19-07-2008.
    15-05- Evelynw76 - 34 jaar - ronde 9 - 1e kindje
    20-05- Alexandra2008 - 33 jaar - na 10e ronde zwanger, toen mk - ronde 9 na mk - 1e kindje
    22-05- Sweetvienna - ronde 4 - zoontje van 2 jaar
    23-05- Biep - 31 jaar - 1ste kindje
    23-05- Marjolein -30 jaar - ronde 5 - 3e kindje, mk 2008, LUNA*geboren en overleden 15-1-08, 2e dochtertje 28-12-08
    24-05- Leonieke - 33jr - ronde 6 - 1ste kindje
    03-06?? MVL-35jr-ronde 1 na 2x MK, 4e kindje
    ?? - Yippie - 33 jaar - 1e kindje - bezig sinds 2006 - 1e icsi mislukt.
    ?? - sasha - 36 jaar - ronde ? - zoontje van 18 maanden

    AFSPRAKEN :
    03-05- Goofychick HcH waarde prikken
    04-05- Femke32 eerste afspraak gynaecoloog
    04-05- snoetetoet 12 weken echo
    07-05- Aggossie uitslag onderzoeken; vervroegde overgang ja of nee? (11:15)
    10-05- snoetetoet controle vk
    11-05- Goofychick eerste echo gyn 7wkn.
    14-05- Alexandra afspraak gynaecoloog, uitslag bloedonderzoek

    BEVALDATA :
    22-10- Kvinna - 34 jaar – 1e kindje
    11-11- Samba-29jaar( 08-04 30 jaar) 1e kindje
    12-11- snoetetoet - 33 jaar – 2e kindje
    19-11- miekiee - 32 jaar - 3e kindje
    26-11- Hartediefje - 33 jaar - 3e wondertje
    08-12- Shadowcat76 - 34 jaar - 1e kindje
    11-12- Femke32 - 34 jaar - 2e kindje
    25-12 Aggossie- 32 jaar- 1e kindje
    29-12- Goofychick- 35 jaar- 2e kindje
    31-12- Jel1978 -32jaar - 1e kindje


    even afspraak van mij wissen.. die is al geweest. Gelijk andere oude afspraken ook..
     
  16. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    16 feb 2010
    4.474
    0
    0
    Friesland
    AFSPRAKEN :
    03-05- Goofychick HcH waarde prikken
    04-05- Femke32 eerste afspraak gynaecoloog
    04-05- snoetetoet 12 weken echo
    07-05- Aggossie uitslag onderzoeken; vervroegde overgang ja of nee? (11:15)
    10-05- snoetetoet controle vk
    11-05- Goofychick eerste echo gyn 7wkn.
    14-05- Alexandra afspraak gynaecoloog, uitslag bloedonderzoek

    even afspraak van mij wissen.. die is al geweest. Gelijk andere oude afspraken ook..[/QUOTE]


    Denk dat Aggossie ook niet meer voor de uitslag hoeft:D:D:D:D
     
  17. Hexje

    Hexje Fanatiek lid

    16 feb 2010
    4.474
    0
    0
    Friesland
    Volgens mij zijn alle kippetjes al op stok!:D

    Nou dan doe ik het deurtje wel op slot zodat de vos ons vanacht niet van ons stokje kan pikken:D:D:D

    Slaap lekker allemaal en morgen weer gezond op!

    Knuff
     
  18. wend

    wend Lid

    20 okt 2009
    31
    0
    0
    Venlo
    Oh, dat zou goed kunnen hoor. Ik heb dit nog niet eerder meegemaakt, dus wacht ik maar gewoon af. Over 2 weken bel ik de huisarts gewoon weer.

     
  19. wend

    wend Lid

    20 okt 2009
    31
    0
    0
    Venlo
    Ik heb wel eens ovulatie-testen gebruikt. De goedkoopste bij de Etos. Ziet er goedkoop uit, maar werken prima. Ik was steeds exact 14 dagen later ongi. Succes
     
  20. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Welkom hier, word beetje stil als ik naar je onderschrift kijk, wat triest. Sterkte om het een plekje te geven. Enne ZP biedt uitkomst.
     

Deel Deze Pagina