Ik kruip ook lekker bij mannetje maar dan op de bank. Iedereen een fijne avond nog en een aantal zal ik morgen wel op de meeting zien. Ik heb er echt veel zin in. Morgen ben ik na 10 uur nog even online want ik moet eerst met Maarit om 8.30 uur naar zwemles.
O Daantje ik zie dat je online bent. Ik heb hier 2 gebrandde dvd's voor je liggen. Ik stuur ze dinsdag vanaf het werk naar je toe.
Wil iedereen die morgen naar de meeting gaat alvast heel veel plezier wensen! En veel foto's maken en spammen!
Nou denk niet dat ik ze doorgestuurd krijg . En denk dat ze net al een keuze gemaakt hebben welke dat het wordt. Waren in totaal maar een stuk of 10 foto's ofzo. Waarvan 5 groepsfoto's en 2 of 3 met de kleinkinderen. Veel meer zal het niet geweest zijn, en er zijn er al een paar afgevallen omdat er iemand niet helemaal op stond. En 1ntje was echt erg mooi maar daar keek Leon weer naar beneden . Maar verwacht bijna dat die het wel gaat worden.
ik had nog ff een vraagje voor de meiden die wij morgen gaan zien.... wij willen morgen de filmcamera mee nemen om thuis een leuk compilatie filmpje van te maken maar ik wilde graag weten of jullie daar bezwaar tegen hebben...? laat maar even weten en anders nemen we de film en foto camera mee tot morgen meiden en een fijne avond alvast,
Kwam nog ff lezen Maar als het zonder naam gebruikt word (bijv op youtube) vind ik het prima Met naam liever niet
Ben benieuwd wie dr morgen eigenlijk allemaal gaan.. Maar uh, tot morgen dan maar! Ik neem wel mn fototoestel mee "JOH" whaha.
nee niet met naam. als hij al op youtube komt voor degene die m wilt zien dan komt ie waarschijnlijk onder dagje ballorig meppel te staan en eventueel juli 2008 meeting
wij hebben hier vandaag echt een domme actie gehad, we wouden in Duitsland schoenen gaan kijken bij klassens (ofzo) helemaal die kant opgereden... winkel dicht.. bedenken we ons ineens dat het de dag van de arbeit is in duitsland..
Super dat je een gezellige dag hebt gehad, het weer was inderdaad niet super terwijl het donderdag nog zo mooi was! hoop dat je ongi niet komt!