Wat is er met mijn temp aan de hand???

Discussie in 'Temperatuurkaartjes' gestart door peps, 3 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. peps

    peps Actief lid

    27 dec 2009
    308
    1
    0
    Ik heb netjes op dag 16 mijn ovu gehad en mijn temp ging ook gewoon de 3 dg erna omhoog. Vanaf 5 dpo daalde mn temp ineens en daar is hij tm vandaag gebleven!!(8 dpo)
    Heeft iemand dit eerder mee gemaakt en zo ja wat was er aan de hand??
    Dit kan volgens mij niet kloppen. Het is nog veel te vroeg voor mn ongi die komt altijd pas rond 13 dpo.
    Ik heb wel een cyste in mn eierstok en nu ben ik bang dat deze aan het groeien is ofzo omdat dit apparaat de progestron afgifte verstoort. Wie kan mij helpen??
     
  2. Aprill

    Aprill Niet meer actief

    Misschien een innesteling... op 5 dpo gaat je temp omlaag, dus dat kan een innesteling zijn ;) ik ben benieuwd wat je temp morgen doet.. dan zou hij moeten stijgen ;) ik duim voor je :)
     
  3. peps

    peps Actief lid

    27 dec 2009
    308
    1
    0
    Bedankt voor je positieve reactie maar ik heb al 3 dg achter elkaar die lage temp dus daarom begrijp ik het niet. Ben bang dat duimen niet zo heel veel zin heeft.
     
  4. staartje

    staartje Bekend lid

    5 feb 2009
    806
    1
    18
    zorg
    brabant
    kan wel hoor dat je temp na een innesteling even laag blijf het zelfs zo zijn dat als je zwanger bent je temp zo blijft je hoeft niet perse een hoge temp te hebben bij een zwangerschap
    maak je maar niet druk om die temp het zegt niet alles

    ziet er supper goed uit !!!!! ik ga voor je duimen
     
  5. peps

    peps Actief lid

    27 dec 2009
    308
    1
    0
    Wilde nog even laten weten dat jullie toch gelijk hadden dat ik positief moest blijven want ja.......ik ben inderdaad zwanger, wel met een heeeeel vreemd temp kaartje als je het mij vraagt. Maar zo zie je maar, de wonderen zijn de wereld nog niet uit. Nu maar hopen dat het allemaal goed blijft gaan!!!!
     

Deel Deze Pagina