ik hoorde wel een geluid voor er wat gebeurde maar kan niet plaatsen wat dat precies was. Misschien was dat een schreeuw? Denk dat we in de loop va nde avond of morgen wel precies horen wat er nou gebeurde.
Ladydaisy, Sorry,maar jij bent echt niet goed bij je kersenpit!! Ontopic: ik ben dus wel 2 minuten stil!!!
Meeleven? Ze hebben er zelf voor gezorgd dat ons leger uitgezonden is. In plaats van een keer keihard nee te zeggen tegen Amerika en de VN blijven ze ja en amen zeggen (want we kunnen er zoveel geld mee verdienen). Stelletje slappe zakken. Nee, geen goed woord over voor alle meelopende, slijmerige politici.
Bij ons was het ook 2 minuten stil. Ik schrok ook wel van het geen wat gebeurde op de dam. Het is natuurlijk wel schrikken. Je verwacht immers niet dat iemand hard gaat schreeuwen tijdens die 2 minuten stilte.(wat de reden van het schreeuwen ook moge zijn) Bij sommige mensen ligt koninginnedag 2009 nog vers in het geheugen en evt. andere dreigingen van terrorisme, in die zin kan ik een dergelijke paniekreactie wel begrijpen. Gelukkig was er, voor zover bekend, niets ernstigs.
gelukkig is alles goed gekomen..schrok wel hoor dacht ook gelijk aan een aanslag... ik ben ook 2 minuten stil geweest..
En wat heeft dat te maken met de dodenherdenking? Helemaal niks! Dat jij problemen hebt met de politici prima..maar respect voor de doden kan je wel gewoon behouden . En dat is uit jouw reacties niet af te lezen.How low can you go.
hier ben ik het mee eens, amerika heeft persoonlijke motieven om te blijven binnen vallen en ik vind dat wij als europa daar niet aan mee hoeven te doen. Mijn vraag ging ook eigenlijk meer om WOII
ja als er een kudde mensen op je af komt rennen kan ik me voorstellen dat er wat breekt hier en daar, valt me nog mee dat er relatief weinig mensen gewond zijn.
hoi, Heb even het een en ander terug gelezen en vraag me echt echt maar we ons druk om maken. 1 x in het jaar even 2 minuten stil uit respect. Dat lijkt me toch niet teveel en vind het super dat ze het forum voor 2 minuten stil hebben gelegd.
Vandaag niet, Charlotte had net om 10 voor 20u bedacht zich helemaal onder te poepen dus die moest verschoond, in bad, dat gaat niet geluidloos helaas... Wel hebben we een vlag en die heb ik vanochtend halfstok gehangen buiten, zoiets doe ik wel altijd heel trouw.
Okay, ga denk ik maar ff op mn handen zitten als het gaat over meningen e.d. Maar over datgene op de Dam... Ik schrok me kapot, en vind de paniek absoluut niet raar. Iemand werd onwel, dranghekken vielen en dat klinkt miss als je het niet ziet wel als schoten, kan ik me zo voorstellen... Dán is er paniek idd. Ik vind de beveiliging super! En respect voor onze koningin, wat een opluchting op haar gezicht toen ze weer terugkwam, en wat dapper van dr!!! Je zag angst en daarna opluchting, wat zal ze geschrokken zijn zeg!!! Ik denk echt dat de angsst van 30-04-09 er nog in zit, geloof niet dat het paniekzaaierij was... maar kan ik uiteraard ook mis hebben maar hoop van niet Oh en draMhekken zijn op een forum best handig of niet dan.... Op een forum heb je immers niets aan dranghekken....
Mag eigenlijk pas vanaf 18.00 's avonds tot zonsondergang. Wist ik ook niet hoor, maar ik had een discussie met m'n man hoe je nou de vlag halfstok hangt. Of je hem gewoon tot halverwege hijst of eerst tot bovenaan en dan laat zakken. Dat ging ik dus opzoeken op internet en kwam toen tegen dat 4 mei de vlag pas na 18.00 opgehangen mag worden.
Officieel 'mag' je de vlag pas om 18.00 halfstok buiten hangen (en laten hangen tot zonsondergang, rond 21.00) maar je bedoeling is goed neem ik aan
Ja serieus? Hebben ze het forum stil gelegd?? Wat goed!! Ik vind het altijd echt iets waar je bij stil moet staan. Het zijn maar 2 minuten per jaar. Ik vind het echt respectloos als iemand rond die tijd expres de boel gaat lopen zieken.
ik wil hier toch op reageren, je bent geen twee minuten stil voor de politici maar voor alle mensen die dierbaren zijn verloren in welke oorlog dan ook. Mijn vader is uitgezonden geweest in dienstplicht, maar hij is in de tijd dat hij uitgezonden is geweest verschillende kameraden verloren, en voor die mensen vind ik dat je het best op kunt brengen om eens in het jaar even twee minuten stil te zijn. En ook voor alle mensen uit de tweede wereldoorlog die er nu nog zijn, over 15 jaar zijn die mensen er niet eens meer, maar nu nog wel en al die ellende van toen hebben ze echt niet gewild hoor.. Hopelijk hoeven wij dat allemaal niet te beleven
Tja dáár is natuurlijk niets aan te doen, alles weer schoon en fris nu??? Oh en idd wat de anderen net schreven, officieel is het vlaggen vanaf 18.00 uur, maar dan weet je dat alvast voor volgend jaar haha