Wat leuk zeg!!!! Ik ga ook 'n leuke fotokaart straks maken voor mijn moeder via Hallmark!!! Nu je op je werk bent, ga ik je een mail sturen met de foto's van vorige week dinsdag
Ja kom maar op met die foto's!! Leuk!!! Hoewel ik er volgens mij erg verrot opsta en de kids geen zin hadden in foto's
Miran, ik heb Ollie zijn broodjes praktisch gevoerd en toen hup! naar bed met meneer. Hij heeft 2 1/2 uur geslapen - en is nu onder luid gekrijs mee naar het park met papa en de hond (eenmaal daar is het prima, maar hij zit nu eenmaal in de NEE-fase ) Laten we een meeting zien te organiseren aan het einde van de zomer (met de mannen die mee willen) en misschien dat we ook spelletjes mee kunnen nemen (een bal, een trampoline, etc.) - is er een leuk park bij jullie in de buurt, Noor/Jennifer?
Darcy: Ik ben helemaal VOOR jouw idee Klinkt erg leuk en ERG praktisch als de mannen ook mee mogen komen Scheelt zeker als er een paar extra handen meegaan en het lijkt me zeker ook zo gezellig! Eind augustus is wat mij betreft prima (zeker, omdat je dan ook erg mooi weer kan hebben), maar weet natuurlijk niet de vakantieplannen van de andere. En het is de maand voordat al onze kids 3 jaar worden, dus we gaan gewoon een feestje bouwen En de duinen in Schoorl bij Jenn lijkt me erg leuk. Kweet dat het Adamse bos ook een grote speelweide heeft waar de kids lekker kunnen ravotten Al met al, ideetjes genoeg dus! Rootje: Ja, kan me goed voorstellen dat je de narcose bij Bastiaan ook het engste vindt, zeker omdat hij nog hartstikke klein is Spannend 17 mei kijkoperatie, arm ventje. Duim voor je dat dit de laatste keer voor hem is dat hij onder narcose moet en dat hij gewoon goed kan plassen. Knufknuf Miran/Pris: Ben ook nieuwsgierig naar de foto's van afgelopen vrijdag Volgende mini-meeting bij mij thuis?! Saskia: Ach gossie, so cute! Echt een smeltmomentje zeg. Daar schieten zeker de tranen van in je ogen!!! All: Vandaag lekker dagje gehad. Gezellig opgepast op het dochtertje van mn broer die nu 4 jaar is. Vanmiddag naar de kinderboerderij geweest en uiteraard langs de eendjes geweest om brood te geven De dametjes hebben een heerlijk dagje gehad en Timo zat niet om aandacht verlegen Fijne avond!!!
Ik moest van Imsala even een berichtje plaatsen dat ze in de opvang aangekomen is. Het is allemaal redelijk voorspoedig verlopen. D. heeft geen gekke dingen gedaan en de kids lagen al te slapen toen ik belde (rond half 9) Ze moest nog het aankomstgesprek voeren over het hoe en wanneer met inschrijven in de gemeente en uitkering en urgentie voor een woning ed. Ze heeft daar helaas geen internet dus kan zelf geen bericht plaatsen, daarom doe ik het voor haar. Ik moest iedereen de groeten doen van haar, dus bij deze. Ik zal jullie ook wel een beetje op de hoogte proberen te houden. @meeting, lijkt me goed plan... wij hebben een trampoline (maar dat wisten jullie al) We hebben in augustus wel veel verjaardagen altijd, maar dat komt wel goed.
Saskia *smelt* zoooooo lief, daar gaat een moederhart heel snel van kloppen. Opschrijven zo''n dingen! Rootje, fijn dat je het bericht even plaats. Lief van je. Spannend weer voor jullie en jullie mannetje. Ik hoop echt dat jullie deze tijd snel achter kunnen laten. Knuf Meeting, leuk, ik wil er echt alles aan doen om nu wel te komen. Wil jullie allemaal wel eens zien en jullie kids ook natuurlijk, hoor zo'n lieve verhalen hier en zie zo'n schattige foto's... Helaas was Joep zijn goede moment maar voor een dagje. Nu is hij bij mijn ouders voor de nacht en ik heb net een slaappil gepakt en ga zo lekker slapen. Maar wel heeeeeerlijk zo'n dagje, wie weet het begin van een verbetering??? Ik ben intussen zo gesloopt, kan niks meer hebben, het huilen dringt zo diep door, zelf het minste huiltje doet zeer zeg maar. Teken dat mama op is. Verder geen bijzondere dingen, morgen naar de kermis met Sarah. Eerst gaat Arjan met haar zwemmen. Gisteren collega;s op visite gehad, was erg leuk. Mooi kraamkado gekregen, zelfbeschilderde klompjes (het geboortekaartje, zal een foto plaatsen). Ben er zo blij mee. Joep lekker showen en Sarah heeft de show gestolen, het is ook zo'n lieve meid, echt waar, een lot uit de loterij (jaja, ik weet dat jullie dat ook van jullie kids denken maar toch ) Liefs Anette
Imsala, even een apart berichtje van mij. Ik vind jou zo moedig en zo knap dat je deze stap hebt gezet. Het is zo moeilijk om hetgeen wat je hebt los te moeten laten ook al weet je dat dat het beste is. Je begint aan een nieuwe toekomst, eentje voor jou, waar jij en je kinderen voorop staan en niet in de schaduw van. Dat verdien je niet. Je bent een sterke vrouw, weet zeker dat je het allemaal kunt. Hele dikke knuffel
goedemorgen. Ik heb goed geslapen. Net mijn ouders gebeld en hoorde alweer gehuil op de achtergrond. Mijn vader zei dat we hem morgen nacht ook maar moesten brengen, 'dit is toch geen doen zo' dus nu heeft hij me weer aan het huilen gekregen. Maar we maken er een leuk dagje van, Arjan gaat zwemmen met Sarah, vanmiddag naar de kermis. Lekker! Heb er zin in
Hey dames, Nog eens tijd voor een reactie van mijn kant! @ Meeting: Lijkt me een ontzettend leuk idee, alle kindjes samen buiten spelen! Maar mijn man zou ik nooooooit naar zoiets meekrijgen! Overigens lijkt de kans klein dat ik er zelf naartoe ga, maar ik sluit niets uit. Het is een heel eind, maar niet onoverkomelijk. We'll see! @ Anoek: Wat fijn van je ouders, dat Joep nog een nachtje mag blijven! Geniet maar van je dagje met Sarah en Arjan. Gisteren zo ontzettend aan je moeten denken; Ella was ontroostbaar aan het huilen (pardon - krijsen) en voelde me machteloos, waarom huilt ze zo, waar heeft ze pijn, wat is er aan de hand? En dit heeft max een halfuurtje geduurd, wat moet jij niet voelen dan? Dat gekrijs gaat door merg en been.. @ Saskia: Zo ontzettend lief van Anne! Wat een schatje, daar smelt je van! @ Joyce: Haha, kan me voorstellen dat je nerveus wordt! Maar ook dat je ernaar uitkijkt, lijkt me heerlijk! @ Miranda/Darcy: Fijn dat het zo gezellig was! Altijd leuk als de kinderen fijn samenspelen en de mama's kunnen bijkletsen! @ Rootje: Knuffel voor jullie hoor, moet erg moeilijk zijn, die operaties steeds! En ik hoop dat jullie snel ontdekken wat er aan de hand is met Marissa, is toch wel zwaar voor jullie, maar ook zielig voor haar! @ Pris: Wij willen fototjes zien!
goedemorgen meiden @ anoek: lief van je vader dat joep vanavond weer bij ze mag blijven slapen...wel sneu dat joep steeds moet huilen....fijn dat jij vandaag zin in heeft om iets leuks gaan doen! @ imsala: heel goed dat jij nu daar zit...nu is de volgende stap verder! Rootje, dank voor je up date over haar! @ Joyce: de foto's van sprookjesbos zijn te zien op hyves. en ik zal ook een foto van matthew en tygo hier plaatsen... nog 12 dagen te gaan voor jou!
Mama zijn is heerlijk, maar wat kan het zo'n pijn doen soms! Best moeilijk, Keld loslaten om naar school te gaan, kdv was zo'n veilig plekje, waar hij ontzettend graag was en hij zich goed voelde, weinig kinderen ook.. Nu zet ik hem af op school, één en al gekrijs en geren, tientallen kinderen tussen 2,5 en 5, die ouderen kijken ook niet om naar de kleintjes en lopen ze dus omver, ik vind het verschrikkelijk om mijn kleine jongen daar tussen te zien!!!! Elke ochtend komt hij nog aan het raam om te zwaaien naar mij en kushandjes te werpen, vandaag dus ook. Zaten 2 grotere kindjes en geeft er eentje een klets in zijn gezicht! Ik kookte, echt waar, had zin om naar binnen te lopen en het joch dooreen te rammelen . Geen juf die het gezien had ook niet en de tranen stonden in Keld's ogen. Ik heb hem effe terug bij mij geroepen en gezegd dat hij zich niet mag laten doen. Ik weet dat hij het zelf moet leren, het zelf oplossen, maar het is zoooo moeilijk!!!
Wat verschrikkelijk zeg....maar ik vind echt 'n GOEDE actie van jou dat jij terug bent gegaan om te zeggen. Logisch dat je het niet pikt! Wel zielig voor Keld...