mamamia: ga je nou aub niet schuldig zitten voelen hoor meid, zo was het van mijn kant ook absoluut niet bedoeld. en de pil: kan je de ha gewoon weer bellen als je die altijd hebt geslikt? dat je hem zonder problemen weer krijgt? ik weet het echt niet stom he
lief he die kids van ons. mijn moppie kwam vanmorgen om 6 uur ongeveer. lekker flesje borstvoeding gegeven en terug gelegd. toen kwam ze rond half 10. aangekleed, flesje gegeven en op bed gelegd. nou echt niet he! maar ja mama moest wat doen dus na het douchen maar op het speelkleed gelegd en helemaal blij en vrolijk brabbelen, schoppen en slaan. helemaal verliefd ben ik dan op der. ze heeft ook van die super mooie blauwe kijkers waarmee ze me dan zo wijs aan kan zitten kijken. geweldig! net weer een flesje gegeven, waarbij ze bij mama in slaap viel. nu ligt ze lekker te slapen. straks weer lekker spelen en knuffelen bij oma, vaste prik en als opa thuis komt bij opa. elke dag weer een gevecht
Heerlijk is dat he! Dan voel je je toch het gelukkigste mens op aarde als je ziet dat je kind het zo naar zijn zin heeft!!! Hier ook volop brabbelen en tegen de beestjes aanslaan van het speelkleed....Zo leuk!
nou ik moet morgen toch een afspraak maken voor wat anders dan zal ik het meteen vragen. ik zit met mijn bloeddruk denk ik (denkd at mijn klachten daar vandaan komen, had ik met mijn zwangerschap ook) dus dat is ook afhankelijk van mijn keuze
Zo ga er ff eentje verschonen hier, flesje geven en dan hobbelen in de buikdrager richting bevrijdingsfestival....Kijken of de muziek te pruimen is!.....hihi!
Hoi, Geen tijd om terug te lezen. Solly! Ik heb ook nergens zin in...hihi. Dat had ik nou net wel opgevangen. hihi Zit nu bij vriendin op de laptop. zij is aan het schilderen en ik zit tegen haar aan te kleppen. Dochterlief is bij papa thuis. Moeilijk hoor. 1e keer echt weg en papa de heledag opletten... Morgen heeft ze een wendag op het kdv. Vandaag druk bij ons thuis. Men is in de tuin aan het werken... ophogen die hap.
@Lilalief, ik zag allemaal foto's van stoere kapsels! Leuk joh, staat je echt heel goed dat korte haar. @Dondersteen, is een uit-je-dip-wip een idee? Werkt bij mij altijd goed! Nee serieus, gaat 't al beter met je?? Hope so want ik vind je een superleuk mens! Vol humor, daadkracht, zo kom je iig op mij over. HUG! @Pnirmal, hoe was Duinrel? Zijn wij tijdje geleden ook geweest! Groot succes bij mijn 2 kids @Angelsfire, ik herken het helemaal die nachten... Max heeft ook regelmatig nachtmerries al sinds de scheiding toen... Regelmatig dat hij 's nachts heel bang is en slaapwandeld als Olivier net slaapt Olivier wordt trouwens ook elke 3 uur wakker. @Knor... ongi! Ieeh! Vel plezier met je teruggetrokken dagen vol chocolade, kruikjes en onnodige tranen whahaha En natuurlijk tranen van geluk, die emotie wordt natuurlijk ook versterkt door je hormonen nu... daar kun je dan weer van genieten!!!! @Lilalief,. ooooh jij ook al zo'n dipje.... ik weeg ook nog 10 kg. zwaarder dan eerst en dat is echt k*t. Ik heb soms een jankuurtje of jankdagje maar ik vertrouw erop dat mijn man het geduld heeft tot ik weer mijn oude slanke ik ben. Sowieso zegt hij heel vaak dat ik er niet zo mee moet zitten. Hij vind het niet lelijk. Maar ikke wel Komt wel goed met ons, Lilalief! @Puckababy: Ik ga 'm maar op MP zetten want het werkt hier voor geen meter!!! Ik bakerde Oli altijd in met een lakentje gewoon, beetje improviseren. Toen de puckababy gekocht maar helaas, erg onrustig geslapen omdat het ding gewoon veel te ruim zit voor hem. Ik heb de Piep gekocht. Is het de bedoeling dat dat klittebandding alleen over zijn buikje gaat? Ik heb nog even overwogen zijn armpjes ook door het klitteband vast te zetten maar dat is waarschijnlijk niet de bedoeling. Vannacht ging het weer veel beter omdat ik weer dat lakentje heb gebruikt.
Hier is er eentje wakker geworden. Ik zal 'm eens voeden. Daarna naar de hypermarche, we zijn nu in Frankrijk. Lekker joh, het heeft nog niet geregend vandaag dus ben eigenlijk wel blij! We zitten in het huis van de mama van mijn man. Een oude herberg, echt een geweldig oud typisch frans huis. Tot later!!! X Oja, wil wel beetje hyven met jullie, wie dat ook met mij wil PB me effe! Anders ga ik later nog wel even PBen ofzo maar nu moet ik gaan voeden/verschonen enz enz
Mmm ik weet de weg naar de winkel niet hier ben nu wijn aan het drinken, stokbrood aan het eten en tegen mezelf aan het lullen hier.. Mannetje is bezig met de pomp van de bron hier, kids zijn buiten op de minitractor takken aan het verzamelen voor een kampvuur en Oli ligt hier naast me. Vrienden zijn aan het koken, andere vriendin zit te studeren en ik zit nog steeds tegen mezelf te lullen op zw pagina. Ik ga Oli maar eens vermaken met een speeltje. Doegg!
Nou sjeg, wat is het hier rustig ?! Waar zijt gij allemaal? Ben ik eens online, is iedereen pleite ik geef t op, kom later nog wel een keer!