Wij zijn nog niet zwanger voor zover we weten, maar zijn al wel aan het bedenken hoe we het onze ouders op een originele manier kunnen vertellen als het zover is! Onze ouders weten dat we bezig zijn om zwanger te worden en vooral de moeders zullen ape-trots zijn als ze oma worden. Daarom willen we graag op een originele manier vertellen dat we zwanger zijn Hebben jullie leuke ideeen? Hebben zelf al bedacht: - Slabbetje en rompertje met leuke tekst: 'Oma's knuffel' voor onze moeders en 'Opa is mijn dikke vriend' voor onze vaders. - Speen met 'I love Oma' of 'I love Opa'. (Alleen denken we dat die speentjes toch niet gebruikt gaan worden. Meestal gebruik je steeds dezelfde toch?) - Doosje van de juwelier met daarin een rijstkorrel. In het dekseltje een tekst als: 'Zo groot is jullie kleinkind nu'. Ben benieuwd naar meer leuke ideeen! Liefs MammaJo.
heb de oma's een speentje gegeven. Mijn vader een klein foto lijstje met een stip. Mijn zus een doosje met een rijstkorrel en een gedichtje. De rest gewoon verteld Mocht het ooit weer zo zijn dan krijgt de kleine een shirt aan met de tekst mama gaf papa een kus en nu......... word ik grote zus of Het begon met een kusje en nu......... krijg is een broertje of zusje (Brusje) Its start whti a kiss and now i became a big sis. zoiets en voor ons misschien ook nog iest leuks
Ik wil aan beide ouders een opa&oma box geven.... die heb je net zo als de blije doos!!! Leuk, duidelijk en handige dingen erin
OOhjah en de familie en vriendengroep + collega's wil ik het vertellen doormiddel van een foto met daarop de zwangerschapstest (digitaal) in een envelop en daarin mix van rose en blauwe muisjes
een test doen en deze opnemen met camera? heb het zelf op camera staan, maar weet nog niet of we het op die manier gaan vertellen(of beter gezegd laten zien op tv)
ik zit er aan te denken om ze een boek te geven Grootouder zijn - hoe doe je dat? met daarin een kopie van de echo! maar eerst maar eens zwanger worden haha
Misschien een idee maar op dit forum is hier al een topic van dus denk dat je daar ook leuke ideetjes vanaf kan halen
Idee van de rijstkorrel vind ik echt super! Enne, speentjes kunnen ook heel goed. Tenminste de ervaring die ik heb als au-pair vroeger en van mijn 5 neefjes en nichtjes denk ik dat je best wat speentjes zal verslijten.
wij hebben het gecombineerd met de sinterklaasviering. Chocoladeletters gegeven..eerste de P-A en M-A en als laatste allebei de O erbij Maar ja..dan moet je wel net die tijd zwanger zijn geworden. Ik hoop natuurlijk dat het voor jullie eerder zal zijn. Nu bij een 2e kinderwens zullen we denk ik iets met een tshirt doen...vanaf...(maand) ben ik niet meer in mijn eendje....En dan een afbeelding van een eendje. (vandaar dus geen eenTje) Maar goed...eerst maar eens weer raak schieten...
Dat is wel heel erg leuk! Maar hopen inderdaad toch echt dat we niet tot december hoeven wachten hihi. Ik denk nu dat we toch gaan voor: Een leuk tasje met daarin handige baby-dingetjes voor de opa's en oma's. Of toch de rijstkorrel in juweliersdoosje... Zijn er toch nog niet helemaal uit haha.
Wij ontdekten op vaderdag vorig jaar dat ik zwanger was.. Toen wij bij de as oma op visite waren vroeg ze aan mij of dat wij nog naar mijn schoonvader toegingen.. Ik vertelde haar dat wij dit jaar onze eigen vaderdag gingen vieren.. Het was 10sec stil en vroeg toen... "ben je zwanger" Hihihi Ik vind het idee met de chocoladeletters erg leuk!! Hoop niet voor jullie dat je nog zo lang moet wachten... Ook het idee met het juweliersdoosje en de rijstkorrel is super~!
wij hebben toen met kerstavond een digitale test ingepakt en naast alle andere kado`s gegeven aan m`n ouders..was ook een hele leuk verrassing! maar let wel op...het resultaat blijft maar 1 uur staan..
Ja geweldig zulke dingen met feestdagen! Jammer dat er in deze periode geen feestdagen zijn zoals sinterklaas en kerst... Moederdag wel natuurlijk! Maar dat is wel heel snel vertellen, mocht het raak zijn... We'll see
Bij de eerste gaven we onze ouders en beste vrienden een fotolijstje met daarin een gedichtje: Lieve opa en oma Ik ben nu nog maar heel klein, Jullie kunnen mij nog niet horen en nog niet zien. Rond 27 september word ik geboren Mag ik dan in dit lijstje misschien? En bij de 2de (helaas geeindigd in een mk) hadden we onze dochter een t-shirtje aangetrokken en op de voorkant stond Geef me een kus ik word grote zus en achter op Ik krijg een broertje of een zusje Als we weer zwanger raken moeten we weer iets leuk verzinnen... pff lastig is dat! Succes met het bedenken!
Wij hebben onderstaand gedichtje aan de oma's gegeven. Moeder zijn dat is een groot wonder een geboorte van een nieuw leven is heel bijzonder. Iets moois wat twee mensen elkaar geven een geschenk uit liefde, een nieuw leven. Moeder zijn dat is zorgen voor je kind je kind dat je met al je liefde omringt. Wanneer een kind je nodig heeft ben je er voor hem of haar een moeder staat altijd voor haar kind klaar. Moeder zijn dat gaat soms over in oma zijn een kleinkind dat vinden moeders superfijn. Een kleinkind dat kun je al je liefde geven het geeft een extra dimensie aan oma haar leven. Dit jaar wordt je allergrootste wens vervuld maar eerst nog eventjes geduld want oma dat wordt je voor het einde van dit jaar dan ligt er een kleinkind in de wieg voor je klaar! En dit gedichtjes in een fotolijstje aan de broertjes (oompies) Ik ben nu nog maar heel klein, Jullie kunnen mij nog niet horen en nog niet zien. Rond 27 september word ik geboren Mag ik dan in dit lijstje misschien? En ben nu ook aan het bedenken mocht ik zwanger raken van een 2de op wat voor leuke manier ik het dan ga vertellen. Heb hier overigens al hele leuke ideeen gezien.