April 2010 mama's deel 5

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Rosado, 12 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Wat vervelend dat je weer een borstontsteking hebt! Beterschap daarmee! Wel fijn dat Fiene nu wat langer tussen de voedingen laat zitten. Dan kun je zelf ook wat beter bijtanken!

    Ik vind voeden in het openbaar op zich geen probleem, mits het voeden goed gaat. Sinds twee dagen voed ik met een tepelhoedje en dat gaat nu heel goed, maar daarvoor (en dus ook nog toen we naar de dierentuin gingen) was het elke keer drama, omdat de voeding te hard uit mijn borst komt en Noa het niet weggedronken krijgt. Het resultaat is een meisje wat om de paar minuten loslaat en begint te huilen, terwijl mijn borst nog doorspuit en zij dus helemaal onder de melk zit en mijn kleding en alle twintig spuugdoekjes die al over haar en mij zijn gedrapeerd helemaal doorweekt zijn van de melk. Niet echt ideaal dus om dat in het openbaar te moeten doen! :D

    Tegenwoordig kunnen we het met twee spuugdoekjes af, waarvan er één soms zelfs helemaal droog blijft! :p
     
  2. caromama

    caromama VIP lid

    23 jan 2007
    9.017
    5
    38
    Janne, krijgt Eva ook een speentje? Anders zou je namelijk een keer kunnen proberen met een tepelhoedje te voeden. Dat doe ik nu ook en dan heeft ze minder moeite met drinken, omdat het er dan minder hard uitstroomt. Maar dat zou ik alleen maar doen als ze ook een speentje heeft. Tenminste, mijn kraamhulp zei dat ze anders misschien de borst niet meer zonder zou willen ofzo... Noa heeft wel een speentje en drinkt zowel met als zonder tepelhoedje goed uit de borst (Als ze tien minuten met tepelhoedje heeft gedronken, haal ik hem er vaak af, en drinkt ze nog een paar minuutjes verder zonder tepelhoedje.)
    Of eventueel proberen eerst wat melk weg te laten lopen in een doek om de grootste druk eraf te halen, of even afkolven vlak voor de voeding. Dit werd mij geadviseerd door de lactatiekundige, maar was bij mij eerlijk gezegd niet zo effectief. Maar wie weet helpt het bij jou wel.
     
  3. ingrid130

    ingrid130 VIP lid

    14 dec 2007
    20.859
    0
    0
    receptioniste
    assen
    Marijn, wat een mooi bevallingsverhaal. Wel heel zwaar en heftig lijkt me om al die tijd in de weeen te zitten maar hoe je het verteld klinkt het toch heel mooi. Moest ook nog even lachen om je vriend die met alle spullen aankomt en dat je dacht niet aanraken, niet eten alleen hier zijn hahaha.
    Dat had ik dus ook, wilde alleen zijn hand om in te knijpen en verder moest hij vooral niet te veel doen. Weet nog wel dat hij op een gegeven moment een chocoladecakeje zat te eten, die ik zelf in de tas had gestopt, en dat ik toen zei gatverdamme wat zit jij nou te eten ga alsjeblieft weg met dat ding hahaha.
     
  4. kleintje84

    kleintje84 Fanatiek lid

    11 jun 2008
    1.910
    0
    0
    Verzorgende i.g.
    Beverwijk
    @ Ann80

    meis, wat vervelend dat je zo'n pijn hebt.
    Ik hoop dat jullie meisje vannacht heerlijk
    gaat slapen. want na 3 nachten non-stop wakker zijn,
    zullen jullie wel doodop wezen !

    in ieder geval een dikke knuffel voor jullie
    en ik hoop dat het snel beter gaat !
     
  5. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    au au volgens mij moet ik ongi worden
    heb verrekte pijnlijke krampen
    mijn buik is namelijk ook dikker
    dan van de week
     
  6. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Niet toevallig zwanger ?? :p
     
  7. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Hey meiden, goed geslapen vannacht?

    Hier wel redelijk, maar Ayla had vannacht geen zin om door te slapen. Rond 04.00 uur werd ze wakker. Ik had het idee (net als 2 nachten terug) dat ze wakker werd omdat ze last van haar darmpjes had c.q. niet zo goed kon poepen. Omdat ze dan toch wakker is krijgt ze volgens mij ook honger. We hebben haar iig een flesje aangeboden en de 100cc ging op tot de laatste druppel. Ik zat me vannacht al weer druk te maken dat ze nu dan misschien wel veels te veel voeding binnenkrijgt, omdat ze vandaag dan 7 flesjes van 100cc aangeboden krijgt, maar ik heb besloten me er maar niet meer druk om te maken hoor. Bovendien heeft ze de fles van 07.30 niet helemaal leeg gedronken, ze had er maar 80cc van gedronken.
     
  8. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    25 jun 2007
    15.269
    6.178
    113
    @Marijn, wauw wat een bevallingsverhaal!
    Superlief dat je vriend vanalles had meegenomen. En gelukkig ging het op het laatst ineens vlot.
    Pb je nummer maar, lief dat je dat wil doen!

    @mirjam, ja meestal is geen nieuws goed nieuws.. maar ja, ik had verder weinig te melden, want er gebeurt gewoon echt niks..;)
    Vandaag wel een strippoging, dus misschien goed nieuws van het weekend.

    @mermaid, idd niet te druk maken, meestal reguleert het zich vanzelf weer en de ene dag zal ze meer honger hebben dan de andere toch?
     
  9. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ja idd, het zal allemaal wel loslopen. Ze gaat zich echt niet tegen heug en meug vol lopen proppen, dus als ze drinkt heeft ze het gewoon nodig.
     
  10. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Check deze foto! Ik vond het zo grappig hoe ze erbij lag met dat vingertje tegen haar wang :D:

    Bekijk bijlage 70312
     
  11. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    Ok, en nog 1 foto....moeder & dochter:

    Bekijk bijlage 70313


    Zo, en nu spring ik even onder de douche. Ben vandaag trouwens voor het eerst een dag alleen. Arco moest vandaag een dagje werken...
     
  12. kleintje84

    kleintje84 Fanatiek lid

    11 jun 2008
    1.910
    0
    0
    Verzorgende i.g.
    Beverwijk
    Wat een lieve foto's ! :)
     
  13. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    goeiemorgen!!

    nou hier vertikte meneer ook om door te slapen vannacht
    maar ach als hij het nodig hebt!~
    hier net de HA gebeld voor die spray voor me toeschietreflex
    kan pas na 2 uur bellen:( dus kan ik nog niet beginnen vandaag :(
     
  14. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Pfffff ben echt geïrriteerd zeg... Justin is hartstikke moe maar wil niet slapen.. Ook niet in de box liggen.. Hij wil alleen bij mij en het liefst aan de borst.. Maar Demi is er niet dus ik zou wel eens schoon willen maken.. Ik bleef net gewoon aan de vloer plakken!! De wc mag ook wel eens een beurt en dan durf ik nog niet eens aan de was/strijk te denken..
    Maw: meneer moet gewoon even gaan slapen !!
     
  15. Trotsemama1

    Trotsemama1 Niet meer actief

    waarom doe je hem niet in de draagdoek zodat je wat kan doen??
     
  16. surf

    surf VIP lid

    21 mei 2007
    14.595
    1
    36
    Noord-Holland
    @ann: wat vervelend dat je zoveel pijn hebt, mssn moeten er wat hechtingen uit, dat ze iets te strak zitten... bij thijmen hebben ze op dag 4/5 ook 3 hechtingen verwijderd, dat was echt een opluchting! en nu op dag 8 ook eentje eruit, het scheelt enorm... ik hoop dat dat mssn wat helpt! sterkte!!

    @TM: als je ongie moet worden mssn dan kan het ook zijn dat daardoor je melk moeilijker op gang komt... dus goed dat je die spray kan halen (als de dokter tenminste het receptje schrijft...)

    @marijn: wat een heftige bevalling zeg! maar wel een prachtig einde!

    @mermaid: leuke foto's hoor!

    @hier: we hebben de kleine man voor het eerst op zn eigen kamertje gelegd vannacht, ik vond het helemaal niets eigenlijk, maar hij maakt zoveel lawaai dat we echt uren wakker liggen 's nachts, dus dat is gewoon niet handig. Thijmen hadden we een half jaar bij ons op de kamer, en dat had ik graag weer gedaan, maar ik denk dat kasper op zn eigen kamertje blijft (vannacht was een test), want we hebben stukken beter geslapen. Hij wilde ook steeds niet meer slapen als ie rond half 6 gedronken had omdat het bij ons in de kamer heel licht is dan, maar bij de babykamer hebben we verduisterende gordijnen, dus hij heeft heerlijk tot kwart over 7 geslapen... (scheelt nogal dus)
    vind het wel zielig, heb m het liefst zo dicht mogelijk bij me, maar denk dat het zo beter is voor ons (en dus ook voor de kids)

    verder is het hier rustig, thijmen naar de opvang, kasper in bed, even tijd voor mezelf, heerlijk!
    melkproductie is weer bij, gister supervaak aan moeten leggen, maar nu is het weer voldoende voor ons ventje...

    hoe is het verder hier?
     
  17. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Kleintje: Thanx! :D

    @ Mirjam: Oh, lekker irri is dat. Hier ook 1 die heel de tijd maar een beetje ligt te piepen, maar slapen...ho maar. Gelukkig gaat ze niet echt huilen, dus ik kon mooi even de wc schoonmaken en even wat stofzuigen. Volgens mij heeft ze even haar dagje niet.

    @ Surf: Kan me voorstellen dat je het niet zo leuk vond om Kasper op zijn eigen kamertje te leggen, maar ja, als jullie niet goed kunnen slapen anders schiet het natuurlijk ook niet op. En zo te lezen vond hij het niet erg, aangezien hij zo lang heeft geslapen.

    @ hier: Ok, ze is nu echt aan het huilen ;), ik ga haar maar eens uit de box pakken. Tot later!
     
  18. sweetcandie

    sweetcandie Fanatiek lid

    29 jul 2006
    2.564
    0
    0
    Belgie
    Hallo dames,

    Hoe is het hier. Ik heb niet alles bijgelezen. IK heb het wel druk gehad en kan ook niet lang achter de pc zitten ivm de hechtingen. Adam ligt nu lekker te slapen en de mijn zoon is naar school en mijn dochtertje logeert bij opa en oma.

    Ik heb de laatste dagen ook heel veel last van de hechtingen. Hier hoefde ze niet door te knippen en wat ik gewend ben in nl na 6 of 7 dagen dat ze geknipt worden zodat ze niet strak zaten en dan is het weer lekker zitten en lopen. Een hele opluchting zoals surf zegt.

    Nou ik hoop dat ze vanzelf gaan vallen.
     
  19. mirjam2112

    mirjam2112 Niet meer actief

    Heb ik gedaan maar de minimonkey vind ik maar een Kding en de babybjorn vond hij na 5 min niet meer leuk.. Maaaaaarrr ik heb hem heel dicht tegen me aangehouden en een dekentje om hem heen gedaan, toen viel hij in slaap.. Heb ik hem in de box gelegd en de deken strak kruislings om hem heen gedaan en hij slaapt al anderhalf uur !!
    Heb wasjes gedaan, kamers opgeruimd, gestreken, wc gedaan, demi's bes verschoond... Durf alleen niet te stofzuigen maar dat doet m'n vriend maar straks want ik ga dus straks een inbakerzakje halen !!
    Ik zag ook vannacht dat als ik hem neerleg dat hij gelijk z'n armen en benen strekt alsof hij schrikt.. Dus denk wel dat dat het
    punt was ..

    Surf: lekker zeg zo'n goede nacht, en inderdaad als de ouders uitgeust zijn is dat voor iedereen beter !!

    Hechtingen: ik had er niet zo'n
    last van gelukkig, vorige x wel en is precies dezelfde knip geworden.. Maar vanmorgen onder de douche ineens een touwtje gevonden :( Ik dacht dat ze zouden oplossen maar misschien een stukje wat over was ofzo..??
    Inbakervraagje: als je je kleintje 's nachts uit bes haalt om te voeden .. Voedt je hem dan in de zak of leg je hem daarna er weer in ?? Ik dacht: eruit-luier-voeden-erin-boertje-bed ??
     
  20. Rosado

    Rosado Niet meer actief

    @ Mirjam: Wij bakeren Ayla een soort van in in een omslagdoek. Als ze 's nachts nog een voeding wil haal ik haar uit de doek, verschoon haar, geef een fles, laat haar boeren en doe haar er dan weer in en leg haar in de wieg.

    Ik heb zelf ook weer een vraagje: Ik merk dat Ayla, als ze op haar rug ligt, liever met haar hoofdje naar rechts ligt dan naar links. Als ze slaapt kan ik haar hoofdje wel naar links draaien, maar ze draait 'm dan in haar slaap weer terug. Kan ik haar dan als ik wil dat ze op haar linkerkant ligt het best op haar linkerzij leggen? Ik zou namelijk niet weten hoe ik ervoor moet zorgen dat als ze op haar rug ligt ze haar hoofdje naar links houdt.
     

Deel Deze Pagina