MVL, ik merkte aan mijn eigen lichaam dat ik weer een eisprong had. Ik heb altijd "vruchtbaar slijm" en aangezien ik nog 3 ovutestjes had liggen, heb ik die gedaan om te kijken of ik het goed aanvoelde. Ik denk dat je lichaam het zelf wel aangeeft, dat zei mijn gyneacoloog na de miskraam (maar goed, bij mij was dit al na 5.5 wk). Het is idd erg vreemd, maar iedere gyn. of vk zegt weer wat anders. De een zegt een maand weer afwachten op je menstruatie (maar is ook vaak om echt goed te kunnen bepalen wanneer je eisprong is geweest en hoe lang je zwanger bent) Maar aangezien ze tegenwoordig met een echo al heel veel kunnen bepalen, moet je het ook niet laten om gelijk al weer er voor te gaan. Ik hoop dat je snel duidelijkheid krijgt en je gevoel is nog altijd de beste peilmeter hoor! Maar ik kan me voorstellen dat je nu ook weer bang bent voor teleurstellingen..want nog een keer een miskraam is niet iets waar je op zit te wachten.. Dikke knuffel!!!!!!!!
Goedemiddag meiden, Hoe is het met iedereen? Jippie en Saskia, balen!! sterkte en hopelijk de volgende ronde raak! Hartedief; ik kan me voorstellen dat je het doodeng vindt nu en helemaal als je die verhalen leest van tekorten...als je het niet vertrouwt oid kun je het dan niet gewoon voorleggen aan de gyn? misschien kunnen ze dan wel wat extra bloedonderzoeken doen? Nanette; ik weet niet meer precies hoe laag/normaal mijn waarde destijds was maar volgens mij zat het in de buurt van jouw waarde. Dat noemen ze idd. een laag/normale waarde. Maar misschien heeft jouw lichaam wel meer nodig en neem je het toch niet goed op uit je voedsel e.d. Zoals Mykelti al aangeeft, dokters hier in NL doen er nogal laconiek over en je wordt vaak weer weggestuurd met de woorden 'een tekort komt alleen voor bij ouderen en veganisten' blablabla. Helaas heb ik er destijds zelfs ruzie met mijn toenmalige huisarts door gekregen. Maar als je dit goed wilt uitzoeken, moet je niet opgeven hoor. Desnoods via een andere weg dan je huisarts! Hex; heb jij ook zo'n struisvogel kop in het zand tactiek hier nog eentje! lastig he MVL; inderdaad verwarrend al die verschillende verhalen! Kan je er niet echt in adviseren, doe wat jullie denken dat goed en verstandig is! sterkte meid Mykelti; hoe is het met jou? Las dat je bloedverlies al bijna weg is? Dat gaat snel! Voor de rest ben ik het even vergeten, dikke knuff voor jullie allemaal!
Hahaha, nou dat maken jullie ervan hoor! Heb me er alleen in moeten verdiepen... De stichting B12 tekort houdt een waarde aan van 300 (worden verschillende eenheden gehanteerd, dus opletten) waaronder je klachten kunt hebben en dus een tekort aan het ontwikkelen bent. De waarde in je bloed zegt nl niets over de waardes in je cellen. Ja, uitlachen zijn ze vaak goed in ipv dat ze met een idee of oplossing komen. Tegen mij werd door verschillende artsen gezegd dat ik er maar mee moest leren leven. Toen wilde ik ook echt geen kinderen omdat ik bang was dat zij het ook zouden krijgen. Nu voel ik me stukken beter omdat ik voor mezelf ben opgekomen. Grrrrr Dus als je denk dat dat het is, dan zeker verder kijken!
daar ben ik weer eens.....het was een drukke hectische week voor mij, dus weinig hier geweest......probeer zo hier en daar wat bij te lezen, maar 60 blz is niet te doen..... gelukkig is door de drukte de week snel voorbij gegaan en is mijn ongi periode achter de rug, nu kunnen we weer vooruit kijken.... ik heb inmiddels 3 zwangere collega's....hopelijk mag ik mij daar snel bij aansluiten....
@saskia en jippiejee; ik begrijp dat jullie ook ongi zijn geworden deze maand.....enorm balen zeg! We gaan samen op voor de volgende ronde, en dan wordt het hopelijk onze maand!!!!
Hier gaat het redelijk. Soms even een kort moment van shit, grr etc Vanmorgen wat lichte kramp, maar verder geen grote problemen of bloedverlies, wat je wel eens hoort. Hopelijk alles snel weer op de rit! Nu even eten en zo naar de kapper. Voel ik me weer wat frisser, ons beider haar zit als een dweil.
Wat heb je op je bord???? Ikke nasi moet om 4 uur werken haha dus ff gauw warme hap Dweil op je hoofd heb je ook een foto??? dat wil ik wel zien hahaha
ja het word echt tijd hahahhahaha voor de kapper hahahahaha maar ze kunnen er vast nog wel wat van maken
Haha als ik mijn bosje hopeloos los doe dan kom ik ook wel in de buurt Ik werk in de huishouding (0 uren basis) in een instelling waar verschillende mensen zitten, afdeling lopen uiteen van mensen met een niet aangeboren hersen afwijking tot demente (jong en oud), tevens werk in daar ook nog in de linnendienst (8 uur per week) daarnaast heb ik nog 3 werkhuisjes waar ik bij 2 om de week poets en bij de ander elke week en soms 2x per week En als ik me daarnaast nog verveel werk ik zo nu en dan ook nog bij een grote fabrikant van kunstofpijpen op alle afdelingen.... vanavond hadden ze er 1 te kort dus dacht ach is wel gezelli dus moet ik werken van 4 tot 10
He meiden, zoooo vakantie bijna om, zijn vanuit Hattem nog even doorgereden naar mijn moeder, die woont boven groningen en zijn er niet zo vaak. Direct maar het grote nieuws verteld middels een tweeluik lijstje, ene zat een foto in van zoonlief en daarnaast een gedichtje: Mama is nog mama Papa is nog papa maar iedereen is in rep en roer want ik word grote broer! Huilen natuurlijk..... Las dat er weinig roze bij is gekomen deze maand....K*$&^#!!! Knuffels meiden!!! (toch wel makkelijk hoor internet op je tel. voor als je ZP 30+ verslaafd bent hihihihi......was wel ff benieuwd naar de testers onder ons) Oh ga ff weer want zoontje is tegen de trap opgelopen.
Wat een lief gedichtje.... Hattem ?? Dus je was bij mij om de hoek zeg maar???? Hoop dat je het heel fijn hebt gehad, maar nu eerst zoon en later alles vertellen
Maar deze wel.............. Mama is nog mama Papa is nog papa Maar nu moeten ze in huis aan de klus.... Want ik wordt grote zus!