@freesia: werk ze! @queen: wow ik dacht echt dat het Kyani was alleen vond ik de pyama een beetje vaag. @jannes: oh lekker logerende kids, wil ik ook wel. Maar vooral omdat we nog vreselijk veel moeten voor het huis. Wat ik nu wel merk is dat omdat (schoon)ouders niet dichtbij wonen je toch een heel uitje maakt van het wegbrengen en halen en daarom toch nog veel te veel tijd kwijt bent...
Nou heb 3 wassen opgevouwen en daarna boven met Raven de winterkleding uitgezocht en zomerkleding in de kast gelegd (van mezelf) en alles wat weg kan apart gelegd. Dat ga ik dan even naar de tweedekanswinkel bij Erika brengen. En een bakkie doen natuurlijk, ergens volgende week?
@Queen: jeetje wat lijk jij op je moeder en Kyani weer op jou zeg . Ik dacht ook dat een foto van Kyani was. Je vader zal dit vast ook wel heel bijzonder vinden om te zien. @Pupke: dikke knuf voor jou en je moeder. Hier werd Teun na 2 uurtjes slapen weer wakker en toen storte ik in.... jeetje wat een moeheids aanval Zo erg heb ik het nog iet gehad deze zwangerschap. Maar ik ben ook snotverkouden en wordt hier een paar keer per nacht wakker van... dus dat zal wel meespelen. Dus Teun gepakt en toen ben ik op de bank gaan liggen om even uit te rusten. Gelukkig was mijn kleine mannetje zo lief om heerlijk met zijn auto's te gaan spelen en daarna nog even tv te kijken tegen mij aan. Dus heb ik even 1,5 uur gelegen. Voel me een beetje schuldig over maar wat was ik moe zeg. Zo maar eens boodschapjes doen. Hoef niet te koken want hubbie eet toch niet mee.
Kyano zit even lief te spelen dus ik mag wel even forummen Ik hoop dat het regenweer nu toch gauw voorbij is zeg, vind er echt niks aan zo Wordt tijd dat Kyano op blote voeten naar buiten kan lopen. Missy spannend maar waarschijnlijk goed nieuws dus ! Pupke begrijpelijk dat je hier nu even niet alles meekrijgt. Veel liefs voor jou en je mamsie Yule middag dus toch goed besteed!
Ben ik weer..... Ziekenhuisbezoek bracht niet echt nieuwe informatie Weer naar de vlekjes gekeken, vervolgafspraken gemaakt en er zijn digitale medische foto's gemaakt. Best apart, was echt een hele fotostudio, net alsof je mooie portretfoto's ging maken, maar Aimar moest er dus in zijn blootje op en is van alle kanten gefotografeerd. Maar de bloeduitslagen waren er nog niet (hadden ze deze afspraak beter later kunnen maken toch?) We moeten nu in ieder geval 18 mei terug voor de echo+thorax en 15 juni hebben we weer een afspraak waarbij alle uitslagen naast elkaar bekeken en besproken worden.... Mijn vraag wat betreft de waterpokken in combi met deze ziekte vond hij heel interessant en ging hij over nadenken en info zoeken. @ Pupke: malle jij, niet verontschuldigen hoor! Is helemaal niet nodig! Ik heb ook teveel aan mijn hoofd de laatste paar dagen waardoor ik niet zoveel op anderen reageer maar ik ge er vanuit dat iedereen daar wel begrip voor heeft. Knuf voor jou! @ Jannes: lieve foto van Isabel, volgens mij lijkt zij meer op jou dan Sara.
hey! Hier een gezellig dagje gehad. Vanmorgen met Femke naar de kapper geweest, ze vond het super interessant! Had ik trouwens ook verteld dat ze gisteren bij de tandarts ook in de stoel wilde, en de tandarts mocht zelfs naar haar tandjes kijken, goed he! Nu mocht ze dus een cadeautje uitzoeken, dus vond ze het helemaal geweldig. Maar goed, de kapper ging ook goed. Alles een beetje bijgeknipt, zodat het wat dikker gaat worden *I hope so!* Daarna Femke naar de oppas gebracht en wij zijn naar een botenzaak geweest om tips en ideeën op te doen. En vanmiddag nog even wezen shoppen voor nichtje, morgen moeten we naar de verjaardag. Nu net Femke opgehaald, die had zich weer prima vermaakt bij de oppas. En nu is ze gezellig aan het spelen, dus kon ik ff forummen Ik zal straks even wat foto's komen spammen. @Kaatje, wow 20.000 berichtjes! @Pisum, fijn weekend! Ik duim voor mooi weer. @Hummelke, super dat de echo goed was! @Eva, mmm nog niet veel nieuws dus in het zkh. @Pupke, knuff meis, en jij hoeft je echt helemaal nergens om te verontschuldigen. @Ingeltje, autsj nu ook nog bekkenpijn, heb je al een afspraak bij de fysio? @Jannes, heerlijk avondje met z'n tweetjes in het vooruitzicht! Wij gaan zo lekker eten, tot vanavond. Hubbie heeft avonddienst, dus ben toch alleen Smakelijk!
Nou Aimar is jammergenoeg alweer wakker. Ik had gehoopt dat hij na deze drukke middag vol indrukken even een uurtje á 1,5 uur zou slapen zodat hij vanavond mee kan en het volhoudt op de verjaardag van mijn oom en tante....maar hij is dus weer binnen een uurtje wakker....naja....we zullen zien. En ik wilde eigenlijk ook nog 30 min. op de bank kruipen, maar pech voor mama dus....
let wel goed op jezelf Eva.. ik zou Aimar de komende tijd ook af en toe lekker naar opa en oma brengen... het is een zware tijd voor jou zo.
Ik voel me raar vandaag.... ik heb BEREhonger, vreet echt alles op wat los of vast zit... en mijn darmen zijn flink van slag.. heb al een heleboel gangen naar de stoel gehad! Ik heb wel zin in een mooi moederdagcadeau zondag (37 weken! dus dan mag ik wel toch?) Verder begint het weer meer pijn te doen. Ik kan vooral niet te lang zitten en liggen. Heb dan enorme opstartpijn. Heb ernet 5 minuten over gedaan om uit bed te komen, draaien, bewegen, alles doet pijn... Mijn schaambot staat echt op ontploffen.. ik denk dat ik zo maar eens even paracetamol ga innemen.. ik weet niet of dat ook helpt bij dit soort pijn. Ik durf niet eens meer te bevallen met deze pijn
@eva he balen, ik had zo gehoopt dat het nu duidelijk zou zijn maar ja als de bloeduitslagen er niet zijn lijkt het mij idd ook niet slim om nu een afspraak te plannen wel fijn dat ze wat doen met je waterpokken vraag @ingeltje even lekker klagen kan toch ook heerlijk opluchten wij moeten nog eten rik is laat en julia stortte net bijna in van de honger, gelukkig is hij onderweg anders waren we vast begonnen met eten. vanaaf komen vrienden darten, hopelijk alleen de mannen, heb zin in een avond me. xxxxxxxxxxxxxxxxx
Het gaat echt de goede kant op hier Levi heeft net weer op het potje geplast. Stond eerst in zijn broek te poepen,dus ik zeg, wil je op het potje poepen ? zegt ie "Nee joh" Yule, prima ! Roep maar een dag. heb geloof ik niet echt plannen. Tweedekans is op maandag gesloten en smiddags van 13.00 tot 16.00 open ( ik weet het, geen handige tijd met kinderen ) Wupje, nee hoor bedoelde dei 30+ers die hun leven niet op orde hebben SanneMart, rustig aan ! Hoop dat je je snel weer beter voelt Inge, voor wat het waard is, eind van mijn zwangerschap kon ik ook nog amper lopen ivm met mijn bekken, en heb ze geen seconde gevoeld tijdens de bevalling Eva, niet veel wijzer geworden dus van het ziekenhuis bezoek. idd wat inge zegt. aan je zelf denken he. af en toe ff een (half) dagje voor jezelf proberen te nemen
Yule, ihi nee ik zou ook kyani nooit zo een pyjama aan doen Sannemart, mijn paps vond het heel mooi om te zien. Ik ben inderdaad ook 1 gezicht met mijn moeder en nu zoals ik ben en hoe zij was nog Kaatje hihi die levi Eva wel aan jezelf denken! Hier lekker kyani gebadderd en der een massage gegeven heel verbaasd dat ze er van genoot en dus heel rustig bleef liggen!
Ingeltje, fijn dat julian naar szus kon en goed dat je de fysio hebt gebeld. Wupje, veel plezier dit weekend! Queen, wow wat een gelijkenis. Vond die pyama al zo ouderwets Missy, spannend hoor van je werk, komt vast goed! Pupke, je hoeft het niet goed te maken hoor, richt je nu maar even op jezelf en je familie, wij komen later wel weer. Knuffel! Sannemart, lekker de rust nemen idd en voel je daar niet schuldig over, is af en toe gewoon nodig. Fijn dat Teun zich lekker heeft vermaakt ondertussen. Eva, pff vaag idd, maargoed de 18e mag je dus weer. Haren: klopt het idd dat de haren dikker worden door knippen. Ilse heeft nog van dat dunne babyhaar, is nog nooit geknipt. Het begint nu net wat langer te worden, dus vind het zonde om af te knippen... maar ja als het dikker wordt is dat misschien toch goed.
Nou op basis van je registratiedatum heb ik het even uitgerekend (is mijn tik, ik reken altijd dingen uit) en je komt gemiddeld uit op ruim 14 berichten per dag. En dat al bijna 4 jaar lang. Tja, dat is best wel heftig
goeienavond! Ingeltje: wat naar dat je steeds zo'n pijn hebt... Ik hoop dat je gauw terecht kunt bij de fysio. Of snel gaat bevallen natuurlijk! Pupke: doe maar rustig aan hoor, wij lopen niet weg. Eva: balen dat je nu nog niets weet vanavond lekker weer xfactor kijken, heb ik zin in! (en lekker becommentarieren met jullie, hopelijk zitten jullie ook startklaar). Isis was trouwens voor haar doen snel weer wakker vanmiddag, maar anderhalf uur geslapen. Had toen 38.9 en was bepaald niet vrolijk. Heb haar maat een zetpil gegeven. De rest van demiddag iets beter maar veel aandacht nodig. Liefs Azeb