@Jannes: nou, over alles eigenlijk. Maar ik doelde specifiek op de 'waar zijn we aan begonnen' -uitspraak.
Zo ons huisje is weer schoon Kyano mag wakker worden Missy nee geen ervaring mee. Bij mij hebben ze de amandelen geknipt toen ik al wat ouder was. Ik geloof 5 of 6 jaar. Ingeltje idd een wachtlijst van 14 dagen heb je nu weinig aan. Fijn dat Parr je tips heeft gegeven waar je wat aan hebt. hi hi geniet nog maar even van de rust die je nu hebt ! Queen hmm lastige situatie dus, hopelijk is je pa al terug mocht je opgeroepen worden.
Oh en Pupke en Wupje: leuk dat jullie gedate hebben Klinkt erg gezellig, op de wc bezoekjes van de mama's na.. wat zal er gebruld zijn hihihi
@Ingeltje: inderdaad! Kyano moest huilen omdat zijn mama weg moest, en Quinten moest huilen omdat Kyano moest huilen. Gelukkig heb ik het wél droog gehouden
Queen, hoop maar dat ze dan niet bellen vanacht, en dat anders je vader er is om op te passen. Levi heeft net zijn tweede plasje voor vandaag op het potje gedaan.Gaat echt de goede kant op ! Soms poept hij ook,maar zijn vooral scheten laten, dan gaat hij staan en kijkt dan heel schattig in zijn potje, waar de scheet is gebleven
Nou zo voelt het soms echt hoor. Tis echt een enorme aanslag op eigenlijk alles, een tweede kindje. Ze is ook zo anders dan Sara. Die was echt heel gemakkelijk. Isabel ook, maar er zijn gewoon dingen die we niet gewend zijn, waar we nu dus aan moeten wennen. Bijvoorbeeld: ze laat zich aanzienlijk vaker horen dan Sara, heeft meer persoonlijk/lichamelijk contact nodig, meer krampklachten en die dingen in combinatie met een rondlopende dreumes is soms gewoon best heftig. Kan me ook gewoon echt niet meer voorstellen dat we de kraam/babyfase van Sara ooit druk hebben gevonden. Trust me: een eerste kindje is peanuts ten opzichte van een tweede erbij... En dat zeg ik, iemand die totaal geen stresskip is.
ik geloof dat ik mijn slaapkoppie maar wakker ga maken want ik moet nog boodschappen doen en anders wil hij vanavond niet voor half negen naar bed en morgen moet hij weer vroeg uit de veren Kaatje wow goed van Levi!!! APPLAUS ! Jannes ik kan me best voorstellen dat de beginperiode erg heftig is, maar jullie zullen jullie ritme ook wel gauw weer vinden. Ik vond trouwens de baby / kraamfase van Kyano wel heel heftig. Ik had echt het idee dat ik mijn eigen leven helemaal kwijt was. Dat heeft zeker 2 maanden geduurd. Maar Kyano had toen ook veel krampjes en sliep eigenlijk alleen maar de ochtend en de nacht goed. Middag en avond waren we voortdurend met hem bezig dus dat brak mij toen op een gegeven moment ook op.
helemaal mee eens en dan nog maar zien hoe ze over een jaar zijn. robin is hier echt 10x erger dan rene was als dreumes in het zh hadden ze me al gewaarschuuwd dat de kindjes met de slokdarmafwijking pittig waren maar zo pittig soms oef.
Maar ik denk dat dat ook komt omdat er al 1 rondloopt die aandacht vraagt. Ik vind dit ook veel heftiger als met de meiden. (Met dit bedoel ik Luca, maar dat klinkt niet heel aardig he?) Ik kan me ook niet voorstellen zo moe geweest te zijn.
Ik ga eens even op de vacaturebank kijken voor iets leuks... Kaatje ja hij helpt me hartstikke goed. Overlegt zn diensten met me. En vanmorgen heeft hij de voeding van half 6 gedaan. Oke ik was nog wakker maar kon lekker in bed blijven liggen. Levi gaat echt goed he met zindelijk worden? Anna is hier om de een of andere reden bang voor het potje. DUs die laten we voorlopig maar staan in de huiskamer. En Sophie ging heel hard huilen toen ze geplast had... op t kleed!
Hmmm ik was bij Julian vréselijk moe de eerste 3 maanden. Sliep weinig door de nachtvoedingen en vond het juist allemaal erg heftig. Ik verwacht dan ook niks anders nu bij de 2e en stel me in op een zware tijd. Maar ik kan wel dingen makkelijk loslaten.. qua ritme en huishouden, als het niet gaat, dan gaat het maar even niet. Zal het wel moeilijk vinden als Julian écht gaat peuterpuberen, want die combi lijkt me wel heel moeilijk. Ben heel benieuwd hoe ik de komende tijd door ga komen. Jullie berichtjes stemmen me somber, maar ik blijf van het positieve uitgaan... anders stort ik nu al in
@ingeltje ik ben ook heel makkelijk hoor het huishouden blijft dan maar lekker liggen. ik kan je niet helpen met het zeggen het is zo makkelijk ja het is zwaar maar heb al een paar keer gehoord dat als ze ouder worden het zo fijn is dat ze elkaar hebben en niet veel schelen. dus daar hou ik me maar aan vast lol
Funny, fijn dat gw nu helpt. ja gaat goed met Levi zijn zindelijkheid. Hij heeft ook een tijd gehad dat hij niets van het potje wilde weten. Liep hem er toen zijn knuffels opzetten en zogenaamd plassen en poepen, en nu is het gillen als hij van het potje af moet voor hij een plasje heeft gedaan
Leuk filmpje Kaatje, heerlijk ventje is het toch Wupje en Pupke, gezellig geweest, zo te horen! Funny, hoop dat GW snel weer de oude is, haha mannen! Jannes, ik zou dat echt niet trekken als ik het zo hoor. Ben zoooo blij dat wij er allebei over uit zijn dat 1 kind echt genoeg is. Ik bedoel, ik wil ook graag nog tijd voor mezelf en dat is met 1 kind al schipperen. Maar natuurlijk komt het allemaal goed, ben ik van overtuigd DC, ben helemaal gaar. Heerlijk gereden, dat wel, ik heb zelfs 100 gereden voor het eerst En ja, gewoon waar dat toegestaan was Daarna nog even geshopt met mijn moeder en Jill die op me hebben gewacht. Broodjes gegeten en weer naar huis. Net gauwgauw een boodschappenlijstje doorgemaild naar A. die zo de boodschappen doet. Jill is erg moe (heeft na die korte !#$%^& nacht vanmiddag ook maar een uurtje geslapen). Maar die moet toch echt even wachten tot papa thuis is en we hebben gegeten voor ze naar bed mag.
mike is eecht totaal niet zichzelf, mag gelukkig wel 5 x per dag een zetpil want koorts zakt maar voor 3 uurtjes. Ben dus erg druk met hem vanavond. Fijne avond iedereen!