Dat dacht ik ook al . Dank je wel voor het zoeken, ik had idd ook al gekeken maar kon geen eenduidend antwoord vinden. hahaha. Leek me wel dat het kon omdat het al gerookt was. Enne Positief blijven he meis!! Tuurlijk is dat soort nieuws nooit leuk! Maar let maar eens op als je op het punt van bevallen staat wat voor rare verhalen je hoort....... Gewoon op je eigen gevoel afgaan!
ja maar dat is het juist, ben me hier al weken aan het opvreten of het wel goed gaat, niet dat ik een reden daartoe heb hoor, ja heb dagen erbij dat al mijn kwalen verdwenen zijn, lees overal op internet dat je dan de vk moet bellen, maar ja, daar heb ik niks aan want die zegt dat ik gewoon moet wachten.... ach het zal ook allemaal wel goed zitten hoor, ben toch niet eerder gerust gesteld dan na de echo denk ik. hoop ook dat ik volgende week hartje ga luisteren bij de vk, had hier al een paar keer gevraagd wat ik volgende week kan verwachten, maar tot nu toe niemand die het weet volgens mij. ik zie het volgende week ook wel... zo hier speelt de misselijkheid weer lekker op, dus ik ga even slapen, tot vanavond *zwaaizwaai* o, en mama van 1, lekker genieten van die spekkies
Kartvelibaia en Yootje, way erg voor jullie. Sterkte met het verlies. Nynke, wat een bijzonder en ook wel mooi verhaal. Duim dat het goed blijft gaan. Lynnami, heerlijk die foto. Ok geloof als ik hier zo de reacties zie dat we allemaal aan mooi weer en zon toe zijn. Het is al bijna half mei en zit hier nog met de verwarming aan. Spannend je echo. Wgev, ik heb ook veel minder kwalen dan een paar weken geleden. Denk dat je lichaam ook aan de hormonen went. En jij zelf misschien ook wel. Ik denk trouwens niet dat ze dan al hartje gaan luisteren bij de VK omdat de kans dat je het niet hort dan nog erg groot is. Volgens mij doen ze dat pas na de 12 weken. Ik heb hiervoor al zoveel miskramen gehad en die begonnen altijd met bloedverlies. Zolang ik geen bloedverlies heb, heb ik wel het vertrouwen dat het goed is. Bandenpijn is weer wat minder dan gister gelukkig.
Oh mijn God Kartvelibaia! Verschrikkelijk... Ik heb er geen woorden meer voor hoe erg. Heel veel sterkte en houd moed meid!
Lieve Yootje en Kart, heel veel sterkte meiden! Ik weet helaas hoe het voelt, neem jullie tijd! Meiden, thnx voor de reacties over buiken; stelt me een btje gerust. Wgev: weet nt wie je vertelt heeft dat MAs niet vaak voorkomen, maar 8 op de 10 zwangerschappen gaat mis. Daar zitten mk bij maar ook ma hoewel sommige mensen dat gelijk stellen. Helaas....vlgs mij bevestigen de verhalen van ZP meiden de cijfers. Lyanmi (weet plotseling nt meer hoe je je naam schrijft) succes met de echo straks. Ook voor de andere echo-meiden
bedankt meiden, het gaat nog best zwaar worden... kom voorlopig niet weer, maakt het alleen moeilijker. misschien tot ooit..
@Goofychick: Ook k ben hier een van de minst zwangere, dus je bent niet alleen J Hoe gaat het nu verder met je? En eehhh wat betreft die kruidvat zwangerschapstest! Herkenbaar! Dan weet je wel genoeg denk ik? Toch iets van een bevestiging wat je al weet maar de onzekerheid die de kop op steekt @Rammel: Geweldig die felicitaties! Hier weten mijn schoonouders, mijn broertje en mijn oma het, de rest hoort het volgende week na de hopelijk 2e goede echo. @Lucinalice: Klopt als je vooraf aan een echo drinken moet, krijg je een uitwendige echo. Ik mocht vorige week vrijdag komen en moest ook een volle blaas hebben. Met mn dochtertje in 2006 was het ook zo. Je echo na deze zal ook en uitwendige zijn maar dan hoogstwaarschijnlijk zonder volle blaas. @ PBA: Hoe is het nu met je? Hoe is het met de krampen die je had? Hebben ze doorgezet? @ DaWo: Moest afgelopen vrijdag voor een echo. Had om 11.30 uur afspraak, werd om 12.20 uur binnengeroepen (door spoedje tusendoor) en moest zo nodig, weet helemaal wat je bedoeld. De laatste tijd moet ik om de haverklap en je blaad volhouden voor een echo is dan echt moeilijk pff @L78: Geen zorgen maken over je buikie. De ene vrouw groeit anders en sneller dan de andere kwa buik. Elke zwangerschap is anders. Jou buikkie komt ook, sneller dan je mss denkt J @ Romytamara: Voor de December lijst: Starlady - 28 jaar 2de kindje Gelderland-Zuid Voor de Agenda: 19 mei Starlady, tweede echo verloskundige @Lynami: Wat een mooie foto! @Nynke: Gefeliciteerd! @Kart: Sterkte met die mindere nieuws, waarom vraag je je af
Kartve en Yootje: hele dikke knuffel voor jullie! Hopelijk kunnen jullie je snel weer bij een nieuwe zwangertopic aansluiten, sterkte.
@Toetje: heb echt fantstische vent, vandaag eerder naar huis gegaan want voelde me neit lekker, is hij ook eerder naar huis gegaan niet om te luieren... bijna alle was is weggewerkt, konijnenhok verschoond, eten voor zichzelf gekookt voor mij pannetje vermicelli soep aan het maken, hij is zoo lief niet verwacht het ooit nog te mogen mee maken, en kan je nagaan het is voor hem de tweede keer (heeft al 3,5 oud zoontje) maar zoals die zelf zo lief zegt, dit keer zit mn kindje in een moeder waarvan ik heel veel hou! (zn ex was 'per ongeluk' binnen 2 maanden zwanger) @starlady inderdaad ppff ik moet om de 2 glazen naar toilet, voorhene ging ik 2 kee per dag @wgev: zag je vraag al paar keer voorbij komen maar kan je er niet mee helpen, heb morgenochtend intake VK en het is volgens mij ook niet overal het zelfde, op de site van mijn VK kan ik niks vinden over bloedprikken dus geen idee of ze dat daar doen of dat ik naar ZH moet, heb liever daar scheelt weer wachttijd in ziekenhuis heb gelukkig geen naalden angst ofzo, zou ook beetje raar zijn deze aanstaande mams heeft 7 tattoo's en 4 pierc... dus ja L78: zal indd best dat die cijfers gelijk lopen, maar heb het pas 1x in mn omgeving gehoord, schrik me elke keer weer het apenzuur als ik het lees, in het begin met posi test geloofde ik het niet, want 'iedereen' heeft innestelingsbloedinkjes gehad mjah ik dus niet. Ben elke keer doodsbenauwd dat het mij ook gebeurd *gaat ondertussen vermicelli soep naar binnenslurpen, al hangend op de bank onder fleecekleedje
@Wgev, als je niet kan functioneren en je zo misselijk bent dat je niks binnen houdt gewoon om medicijnen vragen meis, heb twee vriendinnen die ervoor in het zkh hebben gelegen. @1978 poeh geen idee, volgens mij niet maar zal nog maar ff bellen of googelen. @Mama van 1, kan geen kwaad meid! @Miri jij ook al zo koud, hier ook zo eentje!!! @Starlady, he jij krijgt ook snel twee echo's achterelkaar hoezo??Fijn dat er ook iemand is die ongeveer net zo ver is. Hier op en af, begin me wel steeds moeier te voelen. @Dawo, wat heb jij een lieve man, hier ook zo eentje hoor!!!
@Kartve je komt niet meer terug maar toch heel veel sterkte, is de grootste nachtmerrie voor ons allen denk ik. Knuff meis.
@kart; wat vreselijk nieuws!!! Kan begrijpen dat je kapot van bent! @hier; vandaag het grote nieuws aan mn leidinggevende verteld. Kon toch niet langer wachten. Ze reageerde heel positief en gaf aan dat ze het al aan had zien komen (dat ik de eerst volgende zou zijn), er zijn nu namelijk al 3 zwangere en 2 die pas bevallen zijn. Het luchte wel op om het ook daar te vertellen, je hoeft het dan niet meer zo te verbergen. Ik ga straks mn nicht bellen om het te vertellen. Zij heeft zelf 2 jaar geleden een ivf poging gedaan die uitliep op een vmk. Ben heel benieuwd hoe het nieuws bij haar zou vallen. Ze had het er ook moeilijk mee toen haar broer met het nieuws kwam dat zn vriendin zwanger was van de 2e. Daarna de rest van de familie inlichtend (die het nog niet weten)
Hay meiden! Yootje, karte Mijn hemel.... Wat verschrikkelijk voor jullie... Wat is het toch oneerlijk... Ik wil jullie onwijs veel sterkte wensen en een hele dikke knuffel.. Lieve lieve meiden. Ik durf jullie niet eigenhandig van de lijst te halen maar het lijkt me ook pijnlijk om jullie erop te laten. Zeg me even wat je wilt als je het daar de tijd voor vind. Liefs!! Verder de meiden die naar me vroegen, wat lief! De krampen hebben die nacht en ook nog die dag aangehouden en langzaam aan werd het minder. Geen idee hoe het nou kwam.. Verder ga ik alleen nog even aan de lijst werken en verder bankhangen. Kom hopelijk binnenkort weer reageren. Oja, hoe waren de echo's? Lynn, hoe was die van jou?? Ik hoop dat je een prachtig frummeltje hebt gezien en zo al je zorgen zijn weggenomen!
@Romy, krampen horen er helaas bij, je maakt je alleen iedere keer zo onzeker,althans het maakt mij wel onzeker. Nog 14 uur!!!
Wijzigingen en toevoegingen melden per pb aan romytamara! DECEMBER 2010 MAMA'S 29 oktober Anna83 -26 jaar 2de kindje Noord Brabant 1 december romytamara-23 jaar- 2de kindje - Noord-Holland Marb - 26 jaar- 2de kindje - Den Haag Bonkie Charmedknorrie-28 jaar - 1e kindje Almere Bo87 23 jaar- 1ste kindje Zuid- Holland 1978 2de kindje Azië 2 december Daan04 -1ste kindje 3 december Nanny- 33 jaar -3de kindje Anno103 -25 jaar 2de kindje- Noord- Brabant 4 december Triessie- 30 jaar 2de kindje Mama van 1 - 27 jaar- 2e kindje 5 december macmazsy- 24 jaar 1ste kindje Zuid- Holland Siri - 38 jaar- 2de kindje kartvelibaia 22 jaar 1ste kindje - Gelderland 6 december muizz 7 december Annepietje- 29 jaar 1ste kindje Amsterdam 8 december Pat1971- 38jaar- 2de kindje - Zuid-Holland Selma 27 jaar -2de kindje Overijssel Shadowcat76- 34 jaar -1ste kindje Roosendaal Springmuis- 22 jaar 1ste kindje- Lelystad 9 december Princess81- 28 jaar -2de kindje US 10 december Maesther- 27 jaar 1ste kindje Zevenaar Tijgerlelie- 33 jaar 3de kindje Noord-Holland 11 december Femke32- 2de kindje Mamavan1- 2de kindje luvmyluver- 24 jaar 3de kindje Zuid- Holland 12 december LadyDii- 2de kindje Noord-Holland 13 december PBA- 27 jaar- Flevoland Vlinderr -24 jaar -1ste kindje Henriette76 -33 jaar Zuid- Holland L78- 32 jaar- 2de kindje- Noord- Holland
14 december Jufkyjo- 28 jaar -1ste kindje Noord Brabant Jalou- 28 jaar -1ste kindje Noord Brabant DaWo 15 december Miri75- 2de kindje wgev- 22 jaar 1ste kindje Lindajelsma- 2de kindje 16 december Zonnestraal- 26 jaar -2de kindje Gelderland 17 december Rammel- 21 jaar - 1ste kindje Drenthe Lovepeet - 20 jaar 1ste kindje - Rotterdam Zaira - 1ste kindje - Twente TessaNL -20 jaar- 2de kindje Rotterdam lob- 31 jaar- 2de kindje Noord- Brabant 18 december Lucindalice- 28jaar - 1ste kindje Noord- Brabant 19 december Westerlo Sstephanie1- 22 jaar 1ste kindje 20 december Jollie78- 31 jaar 2de kindje Limburg Jip27 -27 jaar 1ste kindje- noorden van het land proberen -33 jaar 1ste kindje- noord brabant 21 december Tessa8 Minkie86- Noord Holland 23 december supernurse- 26 jaar- 1ste kindje mamavandaan639- 2de kindje 24 december mystiklady- 2de kindje- Bergambacht 25 december Lynami- 34 jaar 2de kindje- USA 26 december Toetje77- 32 jaar 1ste kindje- Noord Brabant 27 december MilkHd- 31 jaar 1ste kindje Gizje- 27 jaar 1ste kindje- Bergen op Zoom 28 december Esthern77- 33 jaar 2de kindje 29 december Goofychick- bijna 36 jaar 2de kindje
Agenda 11 mei - Triessie, intake vk 11 mei - DaWo, intake vk + eerste echo 11 mei - Goofychick, eerste echo 11 mei - Jufyjo, tweede echo fertiliteitstarts 11 mei jip27, 11.20 afspraak vk 12 mei Jollie78, intake vk + echo 12 mei mamavandaan693, 10u intake vk 14 mei Henrietta76, intake vk + eerste echo 17 mei Macmazsy, afspraak vk + (misschien) echo 17 mei L78, echo bij de vk 17 mei Charmesknorrie, 12 weken echo 17 mei Miri75, tweede echo gyn 17 mei Lucindalice, eerste echo + bloedprikken 18 mei Charmedknorrie, tweede afspraak vk 18 mei Zaira, intake vk + echo 18 mei Toetje77, eerste echo 19 mei Westerlo, intake vk + echo 19 mei muizz, intake vk + echo 19 mei wgev, 14.00u afspraak vk 19 mei springmuis, 11 weken echo 20 mei L78, intake vk 20 mei gizje, intake vk 20 mei mystiklady, 12.40u eerste echo 21 mei - Rammel, eerste echo 21 mei Tessa8, gyn 25 mei - Siri, afspraak gyn, 2de echo en nekplooimeting 25 mei mama van 1, echo en nekplooimeting + vk 25 mei Tessa8, intake gyn 25 mei romytamara, prenatale screening (echo) + uitslagen bloedonderzoek 27 mei - lovepeet, vk eerste echo 27 mei mamavandaan639, 15.40 eerste echo 27 mei esthern77, echo 28 mei jip27, echo 2 juni- wgev, 10.40u eerste echo 7 juni- yootje, tweede afspraak gyn 9 juni- proberen, vk
spannend zeg, morgen weer wat (eerste) echo's. Hopelijk krijgen jullie allemaal een mooi wonder te zien. Bedankt voor de lijst Romy!
Door enkele miskramen krijg ik nu meerdere controle's en echo's. Met de zwangerschap van ons dochtertje heb ik dat ook gehad en nu, zo blijkt, weer. Vorige week dus met 6w4d, volgende week met 8w3d, dan rond 10 weken en dan nog een rond 12 weken. Bij mij is het vanaf vorig jaar 6 x misgegaan en allen op 1 na, rond de 6/7 weken. De enalaatste daar was ik 11 weken, vruchtje is gestopt met 7 weken. Dus nu meer controle, maar goed vind dat niet zo heel erg, wie wel Ja vind het wel leuk iemand ongeveer net zover als ik.