Oke: Ik had hier laatst iets besteld: Lovables : Product : Kids : Mode kids : Mode baby's ze hadden wel lekkere uitverkoopjes (ik koop zelden merkkleding voor de volle prijs. Dat vind ik dan wel weer zonde. Helemaal omdat ze er binnen 3 maanden of sneller toch weer uit is). Dat merk Kidz-art valt wel redelijk klein trouwens.
Nou, kom maar op met nog meer leuke sites . Zal m'n vriend blij mee zijn...hoewel, hij is vaak ook degene die zegt, ach, doet dat er ook nog maar bij. Ik koop vaak op www.kleertjes.com en www.happybee.nl Ook nog een leuke: www.olliewood.nl
Baby's kleding - - Kid en Kiki - Pompom, Bomba for girls, Love Therapy, Jo van kleef, Brian and nephew, Zebra trends, Levi's, Molo, Kidz art, Blemish, Kik kid, Beebielove, Kiezeltje, Weekend a la mer, Derhy Unieke babykleding en hippe accessoires - Musjes.com Meisje - Ukkus Skummis-Retrokids Ik hou echt heel erg van die skandinavische retro stijl. Dus als iemand nog tips heeft waar je dat nog meer kunt kopen, graag
Wat me ook de laaste tijd is opgevallen: Ik koop best veel bij de Hema, maar een maand later zijn die dingetjes dan alweer in de uitverkoop. Wacht ik daar voortaan wel op.
Ik heb alle kleertjes die nu in zijn maat zijn in de commode op de planken. En dan shirts bij elkaar, broeken bij elkaar en pyjama's. De rompers zitten in de lade van de commode en dan links korte mouw en rechts lange mouw. En alle blouses en nette dingen of die nog te groot zijn hangen in onze kast aan het rek.
Leuke sites dames maar ik moet zeggen dat ik zelden of nooit meer online koop, ik vergis me telkens met de maten! Charlotte is een heel tenger kind (nog geen 8,5kg) en de maten kloppen 9 van de 10x gewoon niet. Ga dus voor alles de stad in (niks mis mee, alleen zie je dan meer dan je van plan was met als gevolg een berg kleertjes maar ach... het staat ook allemaal zo enig ).
Chantal, daar heb je wel gelijk in. Die kleertjes bij Lovables zijn ook precies pas. Valt als 62, de maat die erin staat is 62/68 dus had verwacht de zomer er nog wel mee door te kunnen. En voor mijn nichtje had ik ook wat besteld, die heeft 86, en 86/92 was ook maar net goed. Maargoed het was zo niet duur dat ik het wel gehouden heb. Maar tips voor gewone winkels zijn wat mij betreft ook welkom hoor .
Deze wil ik jullie niet onthouden: Bink & Betty - Kinderkleding Haarlem - Webshop Is ook een gewone winkel, in Haarlem.
Wij de veels te grote kleertjes van Milan op zolder liggen. De rest gewoon in zijn kast. Ik geef dingen pas weg als hij ze niet meer passen. Maar zó ontzettend veel kleertjes heeft hij eigenlijk ook niet meer. In het beging wel, toen veel gekregen enz. Maar nu valt het wel mee. Moest van de week echt gaan shoppen om wat bij te halen.
Ik berg alles per maat op. In de kast ligt vanaf de maat die past plus groter. Elke maat op een andere plank. Dat wat dan niet meer past heb ik in afsluitbare kunstof boxen op zolder staan. Als een maat weer te klein word schuift alles in de kast weer op.
Hoi ik heb alle broeken bij broeken ook de leggeings en t/shirts en korte broeken ook kleur op kleur dus wit bij wit rose bij rose en hang heb ik jurkjes en jassen en wat te klein is geworden gaat netjes een een vuilniszak en dat verkopen wij op rommelmarkten ik heb alleen 2 setjes bewaart toen ze werd geboren die ze voor het eerst aan heeft gekregen in het ziekenhuis maar de rest gaat weg en zijn al weg ook al zijn we nu bezig voor de 2e en als dat een meid zal worden dan koop ik gewoon nieuw want als het een jongen zou worden moet ik toch ook alles nieuw kopen en grote maten ja dat koop ik niet ik koop niet vooruit want ik weet niet wanneer ze het dan aan ken gr Citta
Ik bewaar wel alles. Heb nu een kereltje, maar heb ook unisex kleding... plus, de tweede zou weer 50/50 zijn, dus net zo'n grote kans op een jongen. Vind ik het zonde om alles weer nieuw te kopen... besteed ik t liever aan later, wanneer ze op de middelbare school een dure broek willen bijv. Maar 1001 manieren om de spullen op te bergen dus
Rompers liggen in de lade van de commode. Lange mouwen in het midden en korte mouwen rechts. Wat nog te groot is ligt "achter in" de la. Shirtjes en jurkjes hangen aan kapstokjes in de kast en dan maat bij maat, lange mouwen bij elkaar en korte mouwen bij elkaar. Broeken heb ik per maat bij elkaar liggen. Sinds vorige week heb ik haar sokken en mailots in een kunststofmandje liggen, ze lagen anders helemaal verspreid door de kast De te grote kleren liggen op de bovenste plank van de kast. Als bijv maat 74 (zoals nu) te klein begint te worden, dan pak ik alvast maat 86 erbij. Maat 80 heeft ze nu ook al veel aan. Dus ik heb eigenlijk meestal twee maten hangen/liggen en als ze in een overgangsfase zit, dan zijn het dus drie maten. Het te kleine spul gaat in dozen naar de zolder. In eerste instantie heb ik het spul uitgezocht op houden of verkopen. De afgelopen keer heb ik het gewoon per maat in de dozen gestopt en dus niet gekeken naar houden of wegdoen. Moet dus nog een keertje gaan "schiften". Echt weggeven "gaat" nu nog niet, omdat we geen mensen met kleintjes onderweg in de familie hebben. En als een evt tweede een jongetje blijkt te zijn, dan kan het meisjesspul alsnog worden verkocht.