Hippe jongens sandalen gezocht....bestaan ze wel??

Discussion in 'Baby en dreumes' started by QMerelQ, May 10, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. lennylenn

    lennylenn Niet meer actief

    hahahah uitlachen nee joh waarom zou ik!
    k vindt ze superleuk!!!
     
  2. truus1980

    truus1980 VIP lid

    Sep 26, 2007
    6,259
    2
    38
    Bij Emmen
  3. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    2,053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Ik heb sandalen gekocht van D&G. Ik vind sandalen ook helemaal niets maar op crocs loopt mijn zoontje heel slecht (hij loopt sowieso al wat naar binnen met zijn voeten) en met crocs wordt dit alleen maar erger. Ik vind sandalen ook helemaal niet mooi maar mijn zoontje heeft echt zweetvoetjes dus het moet maar haha.

    Teva en Geox vind ik echt afschuwelijk hihi :)
     
  4. makey

    makey Fanatiek lid

    Feb 16, 2006
    1,999
    0
    0
    teva sandaaltjes ik had ze vorig jaar voor t eerst en ga ze nu ook weer kopen echt top, ze kunnen er ook mee in t water enz
     
  5. mirell

    mirell VIP lid

    Jul 17, 2007
    15,021
    1
    0
    in een hele leuke winkel de xenos
    ik woon in julianadorp aan zee
    superstoer:)
     
  6. Tese

    Tese Niet meer actief

    Jaaa die hebben wij ook gekocht. Je moet toch wat he.
     
  7. Kiwi1

    Kiwi1 Fanatiek lid

    Dec 26, 2007
    4,849
    0
    0
    Brrr, ik vind sandalen echt spuuglelijk. Ook crocs, sorry dames.
    Maar ik vind het ook wel een probleem straks met het warme weer. Wij hadden hier nog een paar havaianas staan en tijdens een warme dag in april heb ik ze mijn zoontje aangetrokken. En ik moet zeggen dat erg leuk uitziet en heerlijk zat.
     
  8. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Havaianas had ik voor m'n zoontje ook... Liep er niet fijn mee plus hij kreeg pijn tussen zijn teentjes! Die zijn idd leuker, maarja...
     
  9. maja82

    maja82 VIP lid

    Jan 30, 2007
    15,508
    1
    0
    Ik vind leuke sandalen voor mijn dochter al een drama. Dat wordt nog wat straks voor onze zoon:D Ik ben ook al wat gaan kijken op internet en idd, de meeste sandalen voor jongens zijn echt te lelijk. Sorry dames met hun plaatjes hier maar ik vind ze allemaal afschuwelijk:) Die birkenstocks vond ik nog wel leuk, maar die dingen tussen de tenen lijkt me niet lekker ziten..
    Je hebt die birkenstocks trouwens ook met gewone bandjes en niet iets tussen de teentjes. Zou zelf denk ik voor nood zo'n paar kopen en verder gewoon leuke gympen. All stars ofzo:) Heb ik ook voor mijn dochter, staat super leuk!
     
  10. Marijke1982

    Marijke1982 Niet meer actief

    Ik heb ook Nike sandalen voor Robyn. Gewoon zwarte, kunnen overal bij.
     
  11. LovelyDK

    LovelyDK Niet meer actief

    Mijn zoontje heeft ook Allstars maar bij warm weer vind ik die niet zo geschikt hoor..
     
  12. nanni1996

    nanni1996 Fanatiek lid

    Jul 23, 2008
    3,640
    322
    83
    Ik vind ze ideaal ivm de wreef, die word wat meer bedekt nu ;) Dus iets minder kans op verbranden ;)
     
  13. MvLiam

    MvLiam Fanatiek lid

    Apr 10, 2009
    2,053
    0
    0
    Nog druk aan de studie
    Assen
    Wij hebben ook Allstars maar die vind ik nou niet bepaald geschikt voor de zomer. Havaianas hebben we ook maar hier loopt mijn zoontje niet lekker op.
     
  14. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,037
    1,859
    113
    Provincie Groningen
    Wat ik mij afvraag....
    Ik kan me niet voorstellen dat crocs goed zijn voor zulke kleine kindervoetjes.
    Die dingen sluiten toch helemaal niet goed aan aan de zijkanten?
    Ze hebben er verder toch helemaal geen steun in?
     
  15. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Wij hebben sandalen van Replay, hiero bij de schoenenwinkel vandaan.
    Daarnaast heb ik crocs. Om hem de hele dag op die crocs te laten lopen vind ik ze echt niet stevig en goed genoeg voor.
    Dus als hij hier achter in de tuin speelt, of in huis even dan is het op blote voeten of crocs. Gaan we even weg krijgt hij die sandalen aan.
    Vind ze wel erg leuk, onder een 3kwartsbroek en een leuk hemdje.
    Hip zat hoor ;)

    Oh en we hebben ook dichte schoenen, laag model in het wit voor als het wat minder weer is.
     
  16. QMerelQ

    QMerelQ Fanatiek lid

    Jul 9, 2008
    4,276
    0
    0
    Leuk te lezen dat ik niet de enige zoekende moeder ben....
    En na het lezen van al deze reacties moest ik eigenlijk wel lachen, want waar maken we ons eigenlijk druk om...zou het überhaubt nog eens boven de 15 graden komen deze zomer...???
    Maar goed, er zijn best een paar leuek schoentjes voorbij gekomen, maar ik weiger om schoenen zonder neus te kopen. Ik kan er niet aan wennen, zelfs die stoere Replay's vind ik een mutserige voorkant hebben....
    Van Timberland zag ik ook leuke, maar alleen vanaf maar 23! Balen!!
    Ik wil liever in de winkel passen, maar ga toch eens kijken voor een fijne site waar ik eventueel makkelijk kan ruilen/retourneren.
    En inderdaad, ik zie hier ook een gat in de markt!
     
  17. Jo79

    Jo79 VIP lid

    May 6, 2007
    25,090
    3,874
    113
    Ik ken het probleem, drama! Gisteren de stad in geweest voor sandaaltjes of echte zomerschoentjes, tig schoenwinkels ingeweest, maar niets! Ja, ze hebben genoeg, maar of met een keiharde zool of ze zijn spuuglelijk. Oh ja, ik heb dus aardige gezien van Rucanor bij de Bristol, waren ook niet duur, zacht en soepel, maar die hadden ze niet meer in zijn maat. Uiteindelijk dus niets gekocht (haha, ja een stel nep-All Stars voor zijn zus ;)).
    Die Tevaatjes die ik voorbij zag komen heb ik ook voor mijn dochtertje, je hebt ze in allerlei kleuren. Zijn heel fijn, kan ze ook aanhouden op het strand of in het zwembad, ze schuren nergens en dat stukje stof vind ik inderdaad ook handig tegen het verbranden.
    Die van H&M heb ik ook gepast, maar zaten bij hem voor geen meter, de ene maat was te klein, de andere te groot. Vond ze ook niet echt mooi, maar voor die prijs kon ik me daar wel bij neerleggen.
     
  18. tulip

    tulip Niet meer actief

    omoda.nl Ik vind het echt een supersite, verschillende merken en je betaalt geen verzendkosten ook niet met terugsturen. Je hebt de schoenen binnen 3 dagen in huis (zo is het bij mij tenminste gegaan en heb al verschillende malen besteld;))

    Ennu ze hebben een hittegolf voorspeld!!!!:D
     
  19. consider

    consider VIP lid

    Jan 24, 2008
    14,037
    1,859
    113
    Provincie Groningen
  20. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    Sep 2, 2007
    9,025
    2
    38
    @ Consider: ben meteen je link gaan bekijken, staan vele leuke schoenen op de site! Thanx :) Oh en de sandaaltjes die je noemde zijn er voor jongens ook nog in het bruin!
     

Share This Page