hoe dom kun je wezen????

Discussie in 'De lounge' gestart door joyce1838, 11 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. DeeLighT

    DeeLighT VIP lid

    9 jan 2007
    8.722
    628
    113
    Ik was een jaar of 18 en voelde me helemaal sexy in mijn nieuwe shirtje die ik voor het eerst aan had. Lekker wat drinken in een volle kroeg.

    Tot iemand mij erop attendeerde dat het prijskaartje nog aan mijn shirt hing aan de achterkant :)
     
  2. mama van Marit

    mama van Marit Niet meer actief

    Mijn zwager:

    Zat nog op school en was een lens kwijt. Hele klas en leraren over de vloer aan het zoeken naar die lens. Einde dag, lens niet gevonden. Eenmaal thuis keek hij nog eens in de spiegel, had hij er 2 in 1 oog gedaan.

    één van de eerste keren dat ik bij mijn vriend sliep. 's morgens wou ik hem wat vragen maar zei per ongeluk de naam van mijn ex tegen hem:)

    Vroeger toen ik net in de pubertijd was kreeg ik dus her en der (ongewenst) haar. Dit had ik afgeknipt en even snel tussen een boekje gedaan. Kreeg mijn ma visite zei ze tegen de visite ik heb nog wat boekjes voor je. Daar zat ook mijn behaarde boekje tussen.
     
  3. QueenBee

    QueenBee VIP lid

    9 dec 2005
    11.098
    0
    0
    Momenteel in between jobs..
    Er gaat niets boven
    Geweldig om te lezen allemaal! :D
     
  4. fightforlove

    fightforlove Niet meer actief

    ik ging nog een keer snel naar de wc en ging toen weg ik liep buiten en er stond een groepje jongens en hun maar roepen lachen en fluiten ik dacht waar halen ze het lef vandaan (was toen hoogzwanger) totdat er een jongen naar me toe kwam rennen en zei we zien je billen je rokje zit tussen je string...oepssiie:)


    deze is ook dom: wilde me neefje nadoen en hij sprong van de trap af in het trappenhuis van 5 treden en ik doe het met me domme kop na alleen was vergeten volgens mij dat ik veel langer ben en dat er boven me nog een betonnen muur zat..

    met sportdag van school gingen we kanovaren..echt een drama opzich maar toen wilde me vriendin een sigaretje opsteken en liet haar sigaretten vallen en ze ging dus staan had ze beter niet kunnen doen...bah wat vies was die sloot zeg...en een andere vriendin die het zag wilde ons helpen vanaf de kant en viel ook nog eens in het water...dit was ook echt wel een leuke opname geweest voor funniest home videos alleen op het moment zelf was het niet zo leuk..
     
  5. Bajou

    Bajou Fanatiek lid

    10 feb 2009
    4.599
    1
    0
    België
    Oja... en ik heb stomdronken eens in m'n broek geplast, ik moest ZOOO nodig en liep langs het station.
    Dus ik met knikkende knietjes op zoek naar de WC, vind ik 'm (beeld je in hoe je je voelt als je ziet dat er daadwerkelijk een WC is--opluchting!!)
    Helemaal krom om m'n plas in te houden trek ik aan de deur... op SLOT ?
    Oké dan maar... in m'n broek!
     
  6. Devilschase

    Devilschase VIP lid

    1 dec 2007
    21.155
    8.129
    113
    Generaal zonder leger.
    Flevoland

    nou ze zeiden niks.

    Ik had ook altijd dat ik keinodig moest schijten, lang wachten, niemand in de winkel nog steeds. Ik denk: nou NU ga ik

    Zit nog geen seconde, je drol half uit je reet hangend..

    TINGELINGELING , belletje vd deur gaat en hoor iemand zeggen, HALLO, HALLO?

    zit je dan, te schijten, een drol die er half uit wilt maar niet verder, te roepen: Ja ik kom zo meneer!

    mijn god. ALTIJD HE ,ALTIJD!
     
  7. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0
    ik heb eens n keer me wenkbrauwen afgeschoren toen ik zag dat me zus deed epileren ik dacht een gat in de markt te hebben gevonden want scheren was natuurlijk veel sneller en makkelijker dan epileren :D naja ik schoot dus uit en was n halve wenkbrauw kwijt.. dus dacht de ander dan ook maar de helft eraf dan valt het niet zo op en voordat ik het wist had ik dus helemaal geen wenkbrauwen meer
     
  8. Baby09

    Baby09 Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.866
    15
    38
    hahaha fantastisch! )De rest ook hoor;))
    Btw ik scheer mijn wenkbrauwen dus wel;)
     
  9. jewe

    jewe VIP lid

    16 feb 2009
    9.544
    0
    0
    verkoopster baby artikelen
    noord brabant

    Ik een keer met me haren blonderen. Een haarlok had op me wenkbrauw gehangen tijdens het inwerken dus die was mee geblondeerd. Het leek net van veraf of ik maar 1 wenkbrauw had en niet in de gaten hebben. Telkens bij het in de spiegel kijken denken: Ik zie iets maar weet niet wat....
     
  10. daphne78

    daphne78 VIP lid

    10 mei 2006
    7.311
    0
    0
    Nijmegen
    Nog niet zo lang geleden liep ik sjarmant te wezen op mijn mooie pumps..
    Op mijn werk, is er net gedweild. Schoonmaakster zegt nog tegen me "kijk uit het is nat".. oke BOEM! Lag ik dus lang uit in de gang. (Overal camera's alleen gelukkig net niet in die hoek).

    En een collega van me is ook gevallen op diezelfde plek, alleen die knalde met wat meer lawaai...

    Heb wat met hoge hakken, eerste date met mijn man... ga ik door mijn enkel, heb 2 maanden alleen maar op platte schoenen kunnen lopen.
    Wij gingen naar Luxemburg, begon lekker toen mijn (toen nog) vriend Euro 95 in zijn Diesel auto gooide..
    De auto reedt een tijdje later dus niet meer, en wij moesten lopen. Ik met mijn mooie laarzen met hele hoge hakken..
    Aan het einde van de dag, voeten volledig bedekt met blaren (zie dan nog maar eens te lopen....)
     
  11. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0
    ja nou ik daarna dus nooit meer! ik was ook nog op vakantie en ik tekende ze dus maar steeds als ik het water inging, zwommen me wenkbrauwen dus weg :D mensen keken me dan ook aan alsof ik ziek was! 1 vrouw die bij ons in het hotel zat ook n nederlandse zei zelfs eens: meisje je hoeft je niet te schamen hoor! die had dus nog medelijden met me ook
     
  12. Jvtje

    Jvtje Fanatiek lid

    Nee, zou me echt zo niets voor de geest kunnen halen... (maar misschien ligt het ook wel aan zwangerschapsdementie hoor :p)
    Zal heus wel eens 'minder slimme' acties gehad hebben hoor, met enige regelmaat wel, maar zijn allemaal geen heel schokkende dingen ofzo... zoiets als verkeerde sleutels gebruiken en niet snappen waarom het slot niet open wil, van dat niveau ;)
     
  13. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0
    ow valt me nog een mooie in! we waren naar de eerste film van harry potter in de bios gegaan maar was de grootste zaal van pathe eindhoven en echt bomvol! dus ik probeer sexy zijnde naar beneden te lopen (vinden jullie die trappen van pathe trouwens ook zo ongelijk en raar? :D) op n stel hoge hakken flikker ik echt n stuk of 10 treden naar beneden en ineens was de hele zaal stil!!!! iedereen nee echt letterlijk iedereen keek naar mij!! ik was niet rood maar ik stond gewoon echt in brand van schaamte!
     
  14. kiss87

    kiss87 Fanatiek lid

    6 jun 2009
    2.046
    0
    0
    Geweldig topic!

    Kan me zo snel ff nix herinneren, al zal ik vast wel domme acties hebben gehad hoor!
     
  15. Baby09

    Baby09 Fanatiek lid

    9 aug 2009
    1.866
    15
    38
    Bij mij zijn t btje de ''standaard'' blunders..
    Idd jurk in onderbroek en dan een kamer vol visite inlopen..
    Over je broek zo naar voren vallen (had toendertijd hele wijde broeken aan en stapte erop aan de voorkant)
    Uhm.. en fietsen op een gallerij.. achteruit kijken en doorfietsen.. zo tegen het hek aan..

    Voor de rest kan k me vrij weinig herinneren.. ohja was in de 4de, had ik zoveel gedronken (alcohol;)) dat ik niet eens door had dat ik moest plassen en zat op een biljarttafel van iemand, zo in me broek geplast.. schande..
     
  16. Lucia

    Lucia VIP lid

    6 sep 2005
    12.287
    6
    38
    Thuishulp
    België

    Deze heb ik ook ooit gedaan maar dan met ontharingscreme!:D
     
  17. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0
    hahahaha ja dat is ook een optie! :D:D
     
  18. crisje

    crisje Fanatiek lid

    5 aug 2006
    2.974
    1
    0
    brabant
    Lang, heel lang geleden, wilde mijn toenmailig vriendje foto's van elkaar maken in "bepaalde toestand" :$:D Je snapt wel in welke categorie ze vallen...

    Heb ik, bij gebrek aan een echte boekenlegger zo'n foto van hem, met zijn pielemans in vol ornaat daarvoor gebruikt.
    In een boek van de biep................
    En jawel hoor....ook zo ingeleverd, was vergeten dat die foto erin zat:D:D
    (ben wel zo slim geweest om allle foto's te vernietigen toen de relatie voorbij was)
     
  19. Female24

    Female24 Fanatiek lid

    15 mrt 2008
    2.595
    0
    0
    nou dan ben maar blij dat jij alle foto's hebben weten te vernietigen :D ik ken iemand waarvan dus echt een pijpfilmpje hier door heel venlo ging :p:p
     
  20. djara

    djara Fanatiek lid

    12 apr 2005
    2.675
    0
    36
    begeleidster
    makkum (fr)
    ik ben ook van de domme acties:

    Zit ik bij mijn oma op verjaardag, kijk de kring eens rond, en roep keihard; Goh leeft mevr B nogwel... waarop een stilte viel, zegt mn moeder... Eh... ze zit naast je... Ik wenste echt die grond open, en ik erin.....
     

Deel Deze Pagina