Ja klopt, wat goed dat je dat weet zeg... Vandaag bij de VK was mn bloeddruk gestegen (bijna bevallen dus, maar ja, op zich niet zo heel verwonderlijk op 39wkn 6dgn). Veel harde buiken, maar ook dat is naarmate je meer zwangerschappen hebt alleen maar meer. Nog niks concreets dus.
hoi meiden Pienie: heel veel succes alvast!! Hier vandaag naar gyn. Bloeddruk was netjes, gewicht weer toegenomen en kleine lag goed en klaar!! Wel ff plasje moeten laten ter controle, hoor ik vanmiddag. Rustig afwachten dus maar! twinny
Thanks... Mamamarin, Tan en Kar staan bij mn hyves, dus misschien dat zij even wat kunnen doorgeven als ik nog niet in staat ben geweest om zelf te posten... Twinny, fijn dat alles goed gaat. Moet jij altijd op de weegschaal? Ik tot een paar weken terug nooit, maar nieuw beleid. Omdat veel vrouwen teveel aankomen. Nou ja, daar hoor ik dus ook bij, helaas.
Alsof je dat zelf in d hand hebt! Ik kwam bij Marin ruim 25 kilo aan en bij Hidden 20. Tis er wel allemaal alweer af, dus heb ik het er echt niet aangeknaagd. Ze wilden ook dat ik bij Hidde mijn suiker liet controleren. Vond het echt onzin, maar heb het maar wel laten doen. Ik ging thuis altijd na het douchen in mijn blote gat op de weegschaal. Vind dat belachelijk om bij de vlos te doen. De en keer sta je er bij wijze van spreke in een flodderjurkje+slippers en dan weer in spijkerbroek met schoenen. Scheelt ook weer he. Twinny, ook voor jou is het einde in zicht meid! Weet niet wanneer je gaat, maar 24 dagen zal het vast niet meer duren. Voor jou dus ook vast veel succes! Ik wens jullie beiden alvast een onbezorgde kraamweek toe (weet zelf niet wat dat is, maar je hebt genoeg dames erbij zitten die het wel hebben)
hoi meiden JA pien, moet elke keer op de weegschaal bij de gyn. maar ze heeft nog nooit opmerking gemaakt dat te veel aankwam. Ze willen het gewoon een beetje bij houden. En inderdaad Femke, je bent nooit hetzelfde gekleed, zeker niet met dit nederlandse weer. Heb ook suiker moeten laten prikken, maar niet voor gewicht, maar voor buikomvang, haha! Ben bij Zoë zo'n 28kilo aangekomen en tot dit moment zo'n 21. Ach we zien wel weer naderhand. Onbezorgde kraamweek ken ik ook niet, zeker niet na keizersnee en beebje dat niet wil drinken en alleen maar afvalt........ Hopelijk bij deze iets anders.........en duurt inderdaad geen 24dgn meer!! twinny
heerlijk dat je je al kan richten op een bepaalde dag. vond die onzekerheid aan het eind niet echt gemakkelijk. En dan ineens begint het pats boem en twee uren later is meneer er.
Daar hoop ik ook op, maar vooralsnog heb ik alleen wat voorweeen en verder niks... Ik begin het wel echt zat te worden, je kan niks doen/plannen, staat continu in de wachtstand... Iedere voorwee wordt uitgebreid geanalyseerd op of het 'echt' is. Kraamweek wordt vast fijner Twinny... Ik vond het bij mn tweede iig wel, dat was echt fijn, terwijl de eerste echt chaos was voor mijn gevoel. Een eerste stressy kraamtijd hoeft dus niks te zeggen over de tweede keer.
Nee hoor, hier zit hij nog gewoon te trappelen in mn buik en zich vol te eten (heeft steeds de hik waardoor ik weer denk: hoe groot wil je zijn als je eruit komt!? haha). Morgen misschien strippen.
hoi meiden Haha, Pienie, dat gevoel dat ken ik. Hier ook veel hik....... En hoe was het bij de verlos? Gestript? twinny
Pienie is vandaag bevallen van Jelte! Volgens mij is het heel snel gegaan want vanmorgen had ze op hyves gezet dat hij wel mocht komen en eind van de middag stond in haar www dat Jelte geboren was. Pienie van harte gefeliciteerd!
Update Bevallen Jekkia - Matice, 21 augustus 2008 Zanoni - Dante, 2 oktober 2008 Kim - Hayley, 18 december 2008 Eveline - Alyshia, 27 februari 2009 Marloes - Thom, 6 juni 2009 Monique - Anouk, 14 augustus 2009 Tantan - Mika, 13 september 2009 Karlijn - Mette, 24 september 2009 Karlijn - Bjarne, 24 september 2009 Femke - Hidde, 2 januari 2010 Pienie- Jelte, 14 mei 2010 Zwanger Twinny - 31 mei 2010 - geheim Amle - 24 september 2010 - ?