December 2010 Mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door romytamara, 22 mrt 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. triessie

    triessie Bekend lid

    4 nov 2007
    961
    0
    0
    Ooo wat hebben we een mooie echo gehad (uitwendig), ons frummeltje lag te dansen en te zwaaien...ben zooo blij!!!!
    Alles verloopt zoals het moet/mag gaan, de termijn blijft hetzelfde, dus 4 dec 2010.
    Over 5 weken mn eerste echte 'normale' controle.

    Als het me lukt en ik vind tijd zal ik de fotootjes plaatsen, die zijn wel wazig omdat het natuurlijk bewegende beelden zijn die je wilt vast leggen maar in mijn hoofd weet ik het precies...;)

    Ik moet nu echt aan de studie, ik wil niet maar heb geen keuze want mn examenopdracht moet zaterdag ingelevert zijn en ik heb bijna nog nix op papier. Maar wanneer ik even flink knal moet het toch lukken *spreekt zichzelf moed in*?

    Tot laterrrr....
     
  2. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    - Triessie, geweldig om te zien, en een opluchting ook denk ik?

    Hier misselijk, hongerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr iedere 2 uur móet ik goed eten anders trek ik het niet. En zo moe en sinds gisteren hoofdpijn. Bah. En toch ben ik zo blij blij bij ;)
     
  3. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    Tess :
    jeetje wat een drama, met je schoon*L* moeder :p zoals jij dat zegt dan .. ik zou het niet accepteren ...
    en je kindje, ja misschien voelt ze zich niet lekker ofzo.
    sterkte ermee in ieder geval

    luvmyluver:
    is niet goed he een rot dag hebben, maar ik ken je gevoelens
    ik heb het ook weer sinds vandaag het lekkere misselijk zijn
    zelf mijn medicijnen werken niet nu !


    @patroeska..
    Dubbelendwarsgefeliciteerddddddddddddddddddd
     
  4. Crazycat

    Crazycat VIP lid

    21 nov 2009
    8.849
    1
    36
    belgie
    even een ego berichtje
    ik ben zo blij volgende week heb ik mijn 1e echo !!!!!!
    de 18e .. heb er zo zin in ..
    mijn termijn echo..
    en hoop trouwens dat het gewoon buitenwaards is
    met 9,4 weken moet je wel wat kunnen zien neem ik aan ..
    maar het is wel spannend want
    het pinksterweekend
    gaan we bbq-en bij me oma die viert haar verjaardag ! .
    en dan kunnen we de echo meenemen !!.. ik zie mijn oma's helaas niet zo vaak
    ze wonen hier een uur vandaan !!>.

    dus heb er zin in !!
     
  5. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    @romy gevonden 8) cute zoon!!!! en mooie paard!!

    @triessie hoe was het echo? *edit* joepie!

    opvang ik werk 24u. Kate gaat ma naar P's ouders en wo en vr naar mijn ouders.

    @Sstephanie1 klinkt wel als darmen of als bm die groeit, knuffs

    @TessNL ik hoop dat het goed uitgepraat wordt tussen jullie, knuffs!

    @mamavan1 ja ik ben een mod op een forum 8) is zo verslavend! heerlijk!!

    @L78 je bent echt een schat! *hug*

    @all met hormonsters dikke knuffs!

    en djw dat ik welkom bent! voelt fijner als ik er bent!

    zo even ego stukje
     
  6. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    Vanochtend heel weinig bruinverlies dus een gewone inlegkruisje in gedaan. Lekker met Kate ontbijten want P lag nog in bed.
    Toen ik buiten was naar de groene container voelde ik iets lopen. Alsof het urine was. En even later weer. Eigen gevoel dat dat niet klopte. Dus naar de wc en tot mijn schrik helder rood bloed verlies.
    Dus naar boven naar P en gemeld. Zkh gebeld en moest komen naar de Spoed, daar zou een gyn op mij wachten.
    Ouders gebeld en Kate gebracht.

    In zkh naar een spoed kamer gebracht (zoals op tv) en 4 buisjes bloed afgenomen en bloeddruk was mooi 110/70.

    Moest een uur wachten op uitslag bloed en er zou een gyn ass. bij mij komen. Maar dat kon ff duren ivm kraam/verloskundeafd.
    Na een half uurtje kwam een vrouw. Mijn hB was 9,0 en was heel goed. Heb dus niet te veel bloed verloren.
    Inwendige echo liet hetzelfde zien als dinsdag, P kon het nu ook zien (was met Kate bezig).

    Hoe het zo uitzag dacht zij niet aan een curretage en hopelijk loste mijn lichaam het toch nog zelf op. Nog even wachten op de hcg waardes. Ik mocht drinken en eten WOOT! :D

    Net toen het eten werd gebracht kwam de ass weer. Mijn hCG was heel mooi gedaald. Was dinsdag 1100 nog wat en is nu 700 nog wat, bijna gehalveerd.

    Daar waren wij erg blij mee. Nu moet ik woensdag terug naar de gyn poli om hcg waardes te prikken en weer controle. En ik mocht naar huis! 8)

    P zei wel toen we aan het wachten waren dat hij zich erg egoistisch voelde. Dat hij naar meer kinderen verlangde en ik dit allemaal mee moest maken. Heb gezegd dat ik ook naar verlangde dus hij moest niet zo denken. Hij zegt nog 1 kind en dan hoeft het niet meer zo van mij. Vind hem wel lief zo :) maar we zien het wel tegen die tijd wel.. ik ben tenslotte erg eigenwijs ;):D
     
  7. Pringel

    Pringel Niet meer actief

    STerkte met alles Parr.

    KDV mjah hier word het 4 dagen per week waarschijnlijk misschien als vriendlief de advocaatkosten van de break up met zn ex voor elkaar heeft dat het terug kan naar 3 dagen. Maarja ik heb klein autotje op afbetaling, vriendlief heeft een zoontje waarvoor ook betaald diend te worden. Tis niet bepaald werken voor luxe meer broodnodig..

    Wat schoonloeders betreft daar heb ik het mee getroffen, niet omdat ze aardig zijn (verre van) maar omdat mn vriend compleet met ze gebroken heeft naar meerdere nare opmerkingen mijn en zijn kant op.
    Al hebben wij nog steeds last van zn borderliner/alcoholistische ex. verplicht contact met zn ex schoonvader omdat zijn zoontje daar woont (die is 1,5 maand geledne door jeugdzorg bij zn ex weggehaald) hij had geen voogdij/zeggenschap omdat zn ex altijd geweigerd heeft dat te regelen, waardoor hij dus geen drol te vertellen had, ofwel gene schoonmoeder wel drama, en alsnog probeert zn moeder het via zn ex schoonvader, echt om oe van te worden.
    31 mei hebben we weer gesprek bij BJZ dan word ook verteld dat wij zwanger zijn en iedereen geacht word zn grote waffel te houden tot mn lief het zn zoontje zelf verteld heeft. Zal wel hoop negatief of ongemeend positief op gereageerd worden, maar daar wil ik maar ff niet te veel bij stilstaan nu. Waarschijnlijk staan zn ouders na niet te lange tijd op de stoep hun vinden namelijk dat ze recht hebben op klein kinderen...

    Hahaha hormonen of niet ze vonden hun vorige schoondochter 3x niets maar als ze zo doorgaan gaan ze die nog waarderen in vergelijking met mij :')
     
  8. Miri75

    Miri75 Actief lid

    14 mrt 2010
    188
    0
    0
    NULL
    NULL
    @proberen en triessie, gefeliciteerd met jullie mooie echo's.

    @Nieuwe, welkom en zelfs een tweeling. Leuk.

    @L78, als het aan ons had gelegen was de tweede er hier ook al lang geweest. Vorig jaar januari (2009) eerste miskraam gehad (totaal4). Ons verhaal lijkt dus wel wat op elkaar.
    Gelukkig was de echo goed. Verlies je nog steeds bloed?

    Hier gaat de kleine 2 dagen naar het kdv. Bevalt heel goed. Drie dagen zou ik ook nog wel vinden gaan maar is hier niet nodig.

    Moet afsluiten want word zo opgehaald om te gaan sporten, geen zin. Maar ja, is wel goed.
     
  9. goofychick

    goofychick VIP lid

    31 dec 2007
    12.116
    0
    0
    Zuid-Holland
    @Parr sterkte met alles meid!!! Heftig hoor!!!!

    Iedereen een knuffel zomaar.........heb niet zoveel tijd om bij te lezen.

    Liefs
     
  10. esthern77

    esthern77 Actief lid

    17 jan 2010
    186
    0
    16
    @ Parr Gezellig dat je blijft !!

    @ Patroes Gefeliciteerd !! En van een tweeling.. Volgens mij hadden wij hier nog iemand met een tweeling (was dat niet Vlinderr, lang niet gezien trouwens)

    Vandaag even met alle vriendjes bij elkaar geweest. Nu lekker op de bank. Morgen heb ik een vrijgezellenfeestje. Die dag wordt dus druk zat... pffff
     
  11. mystiklady

    mystiklady Fanatiek lid

    25 apr 2008
    1.787
    0
    0
    zuid holland
    Hai meiden,

    wat een bagger weer, wat een bagger dag, moe moe moe en morgen gewoon weer knikkerbollend in de auto naar me werk en weer knikkerbollend ook weer naar huis, dan eindelijk weekend,

    zijn er meer meiden die zo overdreven moe zijn?
    en nou las ik weet niet meer welk topic dat was een meid wiens libido erg omhoog was gegaan... zucht ik heb er juist de puf niet eens voor, al 4 weken niet :d what to do..... pff
     
  12. Lucindalice

    Lucindalice VIP lid

    3 feb 2010
    6.050
    145
    63
    Hoi dames, hier weer eens een berichtje van mij. Ik lees alles elke dag, maar het is zo moeilijk om alles bij te houden zeg, er wordt zooooveel gekletst :D, maar dat is maar goed ook :)

    Hier is alles redelijk, gisteren wel ziek thuis gebleven en vandaag ook weer de hele dag verslapen en weer flink moeten kokhalzen...morgen nog 1 dagje werken en dan gelukkig weer weekend :)

    Over kdv hebben we nog eens niet nagedacht....we hopen tegen december ons huis in Utrecht verkocht te hebben en in brabant te wonen. Manlief blijft in ieder geval zoveel werken als hij nu doet....en ik heb op dat moment waarschijnlijk geen baan. Maar als we in brabant wonen, dan willen opa en oma heel graag op het kleintje passen, dat is wel fijn. Eigenlijk wil ik ook niet gaan werken, maar lekker van de kleine gaan genieten en n beetje studeren en paardrijden en met de honden bezig zijn...Ach, alles komt vanzelf op zijn pootjes terecht :)

    Maandag 1e echo!! Ik vind het zoooo spannend...hopelijk is alles goed met onze Ukkie...
     
  13. Jucade

    Jucade VIP lid

    20 jul 2006
    18.229
    1
    36
    Assemblagemedewerkster
    Volgens mij heb ik ergens gezien/gelezen dat Vlinderr een miskraam van iig 1 vruchtje heeft gehad?!

    Vandaag een hele vuilniszak positiekleding gekregen van mn schoonzusje, zij word niet meer zwanger (heeft er nu 2) en fibromyalgie (spierreuma) dus mocht ik het hebben..

    Sommige mensen reageren best gek als we zeggen dat we een tweeling krijgen... 'Poeh mij niet gezien hoor en owww wat zullen jullie t zwáár krijgen!' enz.. Haha alsof wij er voor 'kiezen'.. :(:D
     
  14. sasha

    sasha Actief lid

    15 jan 2008
    462
    0
    0
    Hé Parr, wat shit allemaal zeg. Gezellig dat je wel wilt blijven kletsen. Verwar ik je nu met iemand anders, maar ben jij niet ook een september 2008 mamma? (daar heb ik namelijk ook nog een tijdje meegeschreven)
    Bha, blijf zo met vlagen heel misselijk, en moet binnenkort een belangrijke presentatie houden...(hoop maar dat alles goed gaat) Nog 1 1/2 week en dan eindenlijk de 1e echo....yeah yeah
     
  15. jufkyjo

    jufkyjo Bekend lid

    9 jan 2008
    609
    0
    0
    @ patroeshka: GEFELICITEERD. Wat leuk een tweeling!!

    @ Jip: Niet zo handig he om nu in dezelfde plaats te werken en wonen. Ik heb dat dus ook. Ik ga het toch al volgende week op school vertellen, ik heb liever dat ze het van mij horen als via-via. Alhoewel ik wel denk dat er al een aantal ouders het weten (mijn schoonzus en schoonmoeder zijn bevriend met een aantal ouders van school en ook al heb ik gezegd dat ze het niet mogen zeggen… dat zullen ze toch wel gedaan hebben).

    @ parr: Gezellig hoor als je mee blijft kletsen. Zoalng het voor prettig blijft voelen, blijf je gewoon gezellig hier.

    @ tess: balen zeg dat je zo’n schoonloeder hebt… die van mij kan er ook wat van, maar niet zo erg als jij nu beschrijft.

    @ triessie; Wat gaaf zeg om zo’n bewegende frummel te zien!!

    @ mystiklady: Ik herken je moe zijn helemaal, maar moet wel zeggen dat het bij mij deze week wat minder is. Ik heb nu 1,5 week vakantie gehad en de eerste week iedere dag 2 tot 3 uur op de bank gelegen en geslapen ’s middags. Deze week heb ik daar veel minder behoefte aan.

    We hebben het nog maar eens over het kdv gehad. Wij vinden 60 uur per 3 weken ook wel erg veel, dat is dan namelijk verdeeld over 8 dagen. In totaal betekent dat dan dat het kindje maar 3 dagen thuis is en 4 dagen ergens anders (kdv of oma). Dat vind ik voor ons te veel. We gaan voor de optie om samen 8,5 dag per week te werken (als werk van mijn hubbie meewerkt!!). Onze uk moet dan 2 dagen per week naar kdv en 1 dag naar oma. Het kindje is dan 4 dagen thuis. De dagen op het kdv zullen trouwens ook nooit echt heel erg lang zijn omdat mijn man of laat moet beginnen of al vroeg thuis is, dus dat vind ik ook wel erg prettig.

    Verder ga ik morgen even de stad in denk ik, even shirtjes van Lief! halen. Die zijn zo schattig vind ik…. En nu in de aanbieding… haha
     
  16. romytamara

    romytamara Fanatiek lid

    23 mrt 2008
    1.360
    0
    0
    Purmerend
    Hey meiden,
    Even een vraagje.
    Bij ons in de steeg is nu voor de 2de keer frituurvet in de put gedumpt. Buiten dat dit gewoon niet goed is voor het milieu vind ik het ronduit belachelijk en gevaarlijk. Het word na de regen één glibberig zooitje.
    Ik wil dit dan ook ergens melden.
    Maar bij wie? De politie?

    Alvast bedankt;)
     
  17. sasha

    sasha Actief lid

    15 jan 2008
    462
    0
    0
    Bij de politie kun je dit melden, maar ook bij de gemeente. (beiden zouden actie moeten ondernemer)
    Het is ook gewoon een smerige gewoonte:$
     
  18. mystiklady

    mystiklady Fanatiek lid

    25 apr 2008
    1.787
    0
    0
    zuid holland
    @jufkyo: ik ga om 4 uur uit me bed smorgen, werken, tot ongeveer 11 uur/12 uur, donder voor pampes op de bank of in me bed tot 16 u of later, eet wat, en zit al weer te gapen tot ik wee naar bed mag, auto rijden is bloedlink, want ik zit te knikkerbollen met luide muziek aan maar ik kan niet op een andere manier naar me werk
     
  19. romytamara

    romytamara Fanatiek lid

    23 mrt 2008
    1.360
    0
    0
    Purmerend
    Dank je!
    Heb de gemeente eenmail gestuurd. Maar is dit ook echt een zaak voor de politie?
     
  20. sasha

    sasha Actief lid

    15 jan 2008
    462
    0
    0
    Romytamara, ik zou één van de twee nemen (het kan allebei) maar zowel de gemeente als de politie kunnen actie ondernemen. Het is wel degelijk een zaak voor de politie. Het lozen van frietevet in een put (oppervlaktewater geloof ik) is wel degelijk een misdrijf. Er binnen de politie een afdeling milieupolitie die zich met dergelijk misdrijven bezighoudt.
     

Deel Deze Pagina