vandaag 20 weken echo gehad alles zag er prima uit ze waren druk aan het zwaaien geweldig om te zien volgende week heb ik een suikertest bleh met mijn dochter had ik al vroeg zwangerschap diabetist is met 37 weken gehaald bijna 10 pond
Mooie echo's Naomi! En super dat je 20 weken echo goed was! Hopelijk valt de test mee en ontsnap je er deze keer aan!
Bereke maakt niet uit hoor! Fijn dat alles goed is met jullie meisjes en ik hoop ook dat het zo blijft gaan, hoop ik ook voor mezelf. Naomi mooie echo's! super dat het allemaal goed is, ik wordt vrolijk van deze berichten
Jane: Mooi kamertje! Naomi: Mooie echo foto's, fijn dat alles goed was! Bereke: fijn dat bij jou ook alles goed was met de 20-weken echo. Silvia: Hoe is het met jou?
naomi mooie foto's!! Ook leuk dat je ze allebei op een foto hebt, bij mij lukt dat helaas niet Ook omdat ze Ying Yang liggen en omdat er eentje iets meer naar achteren ligt. Bereke, fijn dat je 20wk echo goed was!! Jane wat een mooi kamertje! En ik vind die blauwe maxi's wel cool hoor, ook wel voor meisjes! En waar blijft nou een update van Silvia??
Oh, ja, hier heb ik toch heel vaak behoorlijk pijn in mijn buik, vooral onderin. En van de week had ik het gevoel alsof mijn buik aan de bovenkant erg strak werd getrokken. Ook heb ik last van steken in mijn vagina En de kindjes ( of in ieder geval diegene die onderin ligt ) zijn super super actief, zodra ik stil zit of lig gaan ze als een gek tekeer! Wat behalve soms ook heel fijn en scattig is ook erg vermoeiend is. Ik heb behoorlijk wat last van stress doordat mijn schoonmoeder terminaal is, dus misschien dat al mijn klachten daar wel vandaan komen. Maandag moet ik in ieder geval weer naar de gyn, zal het wel even met hem overleggen....
Hallo lieve dames gister op contole geweest. controle was natuurlijk supergoed bloeddruk netjes 130/75 beide hartjes goed actief en beide in stuit. ik was helemaal in veronderstelling dat 37 weken de week zou gaan worden voor de kshad zelf maandag al in gedachten...mooi niet 37 weken met ks word gezien als verhoogd risicio op prematuur gedrag baby met ademen etc. dus besloten voor de ks te plannen als ik 38 weken nog wat ben... dus papiertjes ingevult helemaal happie 23 mei de dag joepie!!!!! kom ik bij de secretaresse ja mevrouw kan niet 23 mei is zondag geen ok planning op zondag dus we maken er 24 mei van...ik balen maar ja dan maar maandags toch???? oeps mevrouw 24 mei is 2e pinksterdag dus geen ok die dag!!!!!!!!!!!!!! grrrrrrrrrrrrrrrr dus hou rekening met 25 mei dinsdag... as vrijdag weer op controle bij dezelfde gyn(mijne is spontaan weer eens op vakantie gegaan) en dan weet ik het zeker en moet ik ook langs opname etc voor de anestestist. dus vooralsnog als het niet spontaan eerder gebeurt moet ik nu nog welgeteld 10 dagen rond hobbelen als een walrus/olifant/zeekoe/monster van Borne ipv loch ness pfffffff. dus ik was danig onder de indruk en niet helemaal lekker in vel dat het nog zolang zou duren. komen mijn Smoeder en Szus hier mee eten mijn 2 stiefkids meeeten en na het eten kwamen ook nog mn andere Szus en zwager spontaan langs dus hele huis vol visite gillende kinderen en drukke hond...werd even gek en was ook op slag sjagie!!!!! hormoontjes denk ik normaal vind ik het heerlijk veel mensen over de vloer. vandaag naar de markt toe even wat vette hap eten ananas inkopen en wat tonic flessen mischien dat ik de natuur zo een beetje kan helpen hihihihi. gewoon veel traplopen en druk bezig zijn mischien zelfs wel een keer stevig knuffelen met silman vande week ... sorry voor ego maar moest even kwijt
Jizzy, die steken in mijn vagina heb ik ook. En dat gespannen gevoel af en toe. Ik denk dat dit wel normaal is. Maar idd, toch maar even overleggen want misschien houdt het echt verband met je schoonmoeder en moet je wat rustiger aandoen ofzo. Goh lijkt me heel moeilijk om zwanger te zijn en dan zoiets mee te maken. Heel dubbel... Silvia, kan me voorstellen dat je geen zin hebt om het uit te stellen als je zelf al echt een datum in gedachte had! Hopelijk hoef je niet te lang meer te wachten! Hier voel ik onze kleintjes sinds een aantal dagen terug minder. Dat maakt me toch wat ongerust (weeral). Hopelijk zijn ze gewoon terug gedraaid waardoor ik ze minder voel.
Jizzy lijkt me idd erg moeilijk en dubbel jou situatie, ik denk wel dat het er een beetje mee te maken heeft. Denk wel goed aan jezelf hoor. Silvia jeetje wachten duurt dan echt lang, ik kan me voorstellen dat je het nu wel gehad hebt. Bereke ik voel mijn meisjes de ene keer ook meer dan de andere keer
Oef Jane. Ben ik toch niet de enige. Gelukkig mogen we maandag weer voor echo. Had het gisteren erg moeilijk. We zijn stilaan toch bezig met kinderwagen kiezen, winkel kiezen voor geboortelijst,... . Maar bij alles denken we dan "we zullen toch nog maar niks kopen" of "goh als het maar mag door gaan en niet alles alsnog fout loopt". Heel moeilijk en belastend gevoel. Bovendien voelde ik ze dan al enkele dagen minder. Uiteindelijk toch ergens voor de eerste keer iets gekocht: een beertje met muziek om te kijken of ze hier al op reageren. En natuurlijk: na 1 keer te gebruiken was dit kapot. En toen voelde ik me helemaal rot natuurlijk. Gelukkig vandaag al iets minder. Maar wat zou ik graag gewoon genieten, net als de meeste gewoon kunnen doen. Zo, nu genoeg gezeurd!
Bereke ik vondt dat ook moeilijk en stiekem betrap ik mezelf er ook op dat ik soms ook nog zo denk. Ik heb afgelopen week gedroomd over vroeggeboorte, moet er niet aan denken. Nu hebben we zo onderhand wel de meeste spulletjes in huis, dis het begint wel echter te voelen. Maar oh wag zal ik blij zijn als ze de 37 weken in mijn buik redden en dat ze goed en gezond ter wereld komen. Het is en blijft spannend maar begin er wel steeds meer van te genieten.
Dat lukt me dus echt niet. Ik denk echt dat dit komt omdat het al van in het begin vanalles geweest is. En één van de dokters heeft ons toch echt bang gemaakt. Dit werkt echt nog heel hard op ons beide. Terwijl dit zo'n mooie periode zou moeten zijn. Terwijl we nu heel vaak denken "was het al maar september". Maar ja, de meeste koppels zullen zich wel zorgen maken hé. Zeker in geval van tweelingzwangerschappen.
Bereke ik had ook het idee dat de artsen jullie flink bang hebben gemaakt Jammer is dat he... Ik weet nog dat er echt een last van onze schouders viel toen we de 28 weken passeerden! Probeer er toch van te genieten hoor, En oh ja, ik voelde de meiden ook niet altijd hoor! Dat komt nog wel en dan denk je juist; kan het iets minder
Ja gelukkig hoeven we die dokter niet meer te zien! Ik probeer ervan te genieten en dit lukt ook wel met momenten maar soms dus echt niet. En nu dus die confrontatie met het feit dat vele meiden die net zolang zwanger zijn als mij al een kamertje klaar hebben en spulletjes,... da's soms moeilijk. Het is hen van harte gegund maar ik wil ook. Ach ja, nu ga ik echt stoppen met zeuren en gewoon terug zoveel mogelijk proberen te genieten van mijn twee wondertjes!
Waarom begin je dan al niet met het kamertje? Wij zijn ook erg vroeg begonnen omdat ik het zo graag wilde
Omdat we beide nog teveel schrik hebben. Stel dat het alsnog misloopt dan staat alles daar maar. Lijkt me verschrikkelijk. We zouden het natuurlijk wel al kunnen leegmaken. Doen we niks verkeerds mee toch ?! En dadelijk gaan we toch nog eens kijken voor wandelwagen. Wel alleen kijken en nog niks kopen owv dezelfde reden.