Wendyen richard: duidelijk een 2e streepje hoor! gefeliciteerd!! Warhoofd: hebbie al een test gedaan??
wendyenrichard, ik zie een streep hoor, waarschijnlijk heb je nu nog niet genoeg hcg voor de cb digitaal, over morgen nog een keer testen en hij zal duidelijker zijn. alvast een voorzichtige felicitatie van mij. XXX Gusam
@cindy, ik hoop het!!!! Dames.. heb net een test van KV gedaan.. 2 v5 euro.. aar die was negatief.. ( 2 uur plas opgehouden) zal ik te weinig HCG aanmaken? liefs
Warhoofd ik zie met name op de 2e foto wel een 2e streepje! Hopelijk snel een dik positieve! wendyenrichard, die streep zie ik toch goed! Lijkt mij geen indroogstreepje te zijn... Morgen weer?
@cindy, nee die van KV en Cb waren niet met ochtend urine... bij cb heb ik 3 druppels uitgeperst en bij kv was het wel een hele plas.. alleen s middags.. Het lijkt mij ook geen indrooglijntje te zijn... maar de gyn vertelde me dat ik waarschijnlijk geen eisprong zou hebben gehad deze ronde ( aan mijn bloedwaardes te zien) maar moest wel een zw test doen voordat ik zou beginnen met provera ( opwekmiddel v ontrekkingsbloeding) en dit was dus vannochtend de uitslag.. Meiden wat moet ik doen als het morgen negatief is... denk dat dat wel een heftig iets gaat zijn..
@wendyenrichard Ja je moet echt gewoon ochtendurine gebruiken meid....morgen is je nod dus test gewoon weer morgenvroeg..
pff juulzon , sterkte! wendyenrichard ! zwanger !! wel raar dat die andere nega is maar dat kan komen omdat het smiddags was.. en waarschijnlijk dan net genoeg HCG hebt.. zou morgen ochtend testen ..
wendyenrichard gefeliciteerd meid, ik zie dus echt wel een mooie 2de streepje, en zoals de andere dames zeggen volgende test met ochtendurine.
Even een vraagje he... Als de tests lichter worden is dat dan slecht nieuws??? De test van een vriendin was gister lichter dan die van eergisteren...
oo meiden, zit te huilen van opluchting.. IK wist het al voelde het aan mijn lijf, maar met 3 mk's in het geheugen zit er toch spanning en alleen bij colin heb ik positief getest. Mk's wel door huisarts en lijf , wachten voor cyclus weer op gang kwam bevestigd.. Maar met een pos. test durf ik het te geloven!