pfff er is iets met 5 juni haha, er is blijkbaar te veel te doen voor mijn agenda, en moet nog werken ook haha....
dames wat voor kadoos vragen jullie voor de 1e verjaardag? ben inspiratieloos als mensen iets vragen...
yeahhh de uitnodigingen voor bram zijn verjaardagen zijn binnen, erg mooi geworden!! marloes thanx!!!
@Marloes: Heb weer gestemd op Nadine @Steph: Heeft ze nog geslapen? En mannen.. tsja @Mac: Goed bezig met kopen en verkopen! Ik moet ook nog steeds 1001 dingen op mp zetten.. @Lau: Hoop dat Collin nog even gaat slapen, heb jij ook ff rust.. @Mac: Balen dat je vader zolang weg is, kan me voorstellen dat het vervelend is als je niet gewoon ff langs kunt gaan als je daar zin in hebt. Misschien af en toe even webcammen? Cadeaus: Uhm.. duplo, little people, herrie dingen: trommeltje, sambaballen etc. , kleertjes, DVD teletubbies, badspeelgoed (kan van de zomer mooi in het zwembadje).
Ik heb mijn uitnodigingen ook binnen, staat op van 13.00u tot 16.00u. Maar madame gooit opeens alles om en ligt nu al vanaf 13.00u te slapen. Vrees dat ik kan gaan krassen op m'n mooie kaartjes .
@Mama...haha zover was ik nog niet...ga vanavond nog wel even lezen! Vond het erg leuk! Vakantiegeld komt deze maand dus dan mag ik ooooook! Jaaaa! hahahaha! @Marloes...heb weer gestemd! Had er een vader gefraudeerd..nou dat is natuurlijk ook wel iets om voor te frauderen...baby van de maand...hahaa! @Steph...aaacchhh meissie! Kus voor jou! @Mac..dat is lekker voordelig zeg! Leuk ding ook! @Lau...vroegahhh...toen ik nog hip was en heel de nacht dor ging had ik meteen JA gezegd op dat feest..staan leuke namen tussen! Maar nu...oud en afgeschreven..nee...helaas! Hahahaha! Hoe is het met Collin? Slaap ie?
hebben jullie trouwens Manouk (van Meris) bij de baby van de maand verkiezing hier gezien. Wat is ze veranderd he... had eerder gewonnen met die lieve lach nu is het gewoon een kei stoere kleine blonde dreumes...
Blijf even ego.... Hierna is het over en ga ik me weer op jullie richten hoor. Maar ik weet al wat er is.... M'n hormonen! Ja hoor, ze zijn vollop aanwezig en laten me tieren en heel hard huilen. Manlief prikte er zo doorheen en is nu even met Esmee een stukje fietsen zodat ik even het rijk voor mij alleen heb. Eventjes bijkomen.
@Marloes...nou idd zeg! Wat een meid zeg! @Steph...had al het idee dat het je hormonen waren maar ik denk als ik dat zeg zwaait er wat Hahaha! Lekker even rusten nu!
Nou collin ging dus echt niet slapen. Met moeite net in bed gelegd, denk dat ie rond 18.30 wel klaar is met feesten Hij vind pannenkoeken heerlijk! niks groente, ik eet gewoon 1,5 pannenkoek op hoor! vetzakje! Ik hoop op een rustig nachtje.. ben gesloopt.. @sarah, haha ja is zeker wel een leuk feestje, ik had die kaartjes gekocht, maar mijn oppas kan niet, en de 2 die mee zouden gaan met mij kunnen ook ineens niet! fijne vrienden.. zucht..
echt.. meiden, ik ben op.. zit er door heen jank om alles. Collin is weer wakker.. heeft wel geteld 45 minuten geslapen... en tis weer huilen huilen huilen, nou ik jank mooi mee.. ik weet t niet meer!
@Steph: Joehoe hormonsters, lief dat je man Esmee even mee nam @Marloes: Ja heb Manouk er ook tussen zien staan, moest ook ff goed kijken, hele meid al @Lau: Kan ik me helemaal voorstellen, hier ligt er ook een te schreeuwen en dan sta ik er niet eens alleen voor. Misschien kan hij morgen een paar uurtjes naar oma of je zus zodat jij ff kan bijtanken? *knuffel*
En het is weer zover, Zoë ligt te schreeuwen in bed. Een mengeling van boos schreeuwen en huilen. Ze heeft lekker haar buikje vol en was echt moe, dus waar dit de laatste week toch vandaan komt Word er gek van! Wordt ze bijna 1 hebben we opeens ook weer een nachtvoeding
Volgens mij is ze stil, na 20 minuten... Voelde overigens als 2 uur, ik kan zo slecht tegen huilen. Voel me dan schuldig als ik haar niet pak maar na een aai over d'r bol weer weg ga, maar weet gewoon dat ze wil dat ik met haar rond loop tot ze slaapt. En dat gaat me echt m'n rug kosten met formaat peuter .
ik ken t gevoel mama, dat huilen kan dat echt niet hebben, zeker niet dat ene overstuur huiltje, waar je niks aan kan doen en ze gewoon ook niet mee stoppen! Collin ligt er nu net weer in, mopperend maar hij ligt.. ik duik er nu ook snel in, weet nooit hoevaak die nog komt! Raar he mama dat ze ineens weer zo "raar" doen.. hopen dat t tijdelijk is..!!!