daar moet je ook trots op zijn, mooi plaatje hoor die beeb van jullie fijn dat alles goed is nu dubbel genieten op naar de 20 weken echo xxx
Heb je dit vaker gehad dan??? En trok het daarna gelijk weer weg? Even om mezelf weer gek te maken mijn symptoompjes op een rijtje. Met nog 11 dagen te gaan de volgende symptomen: sinds paar dagen: *last van onderrug, normaal ook gevoelige plek maar nu soort van constante druk. *Witte/cremige vlokkerige afscheiding (normaal afscheiding piepje en normaal van kleur) * Weeiig gevoel in onderbuik net richting schede. Soort druk. * licht gevoelige borsten en zachte tepels (normaal tussen ei en menstuatie gespannen borsten en tepels) * extreem droge neus van binnen * veel plassen, heb ik vanaf vorige week vrijdag. Was met vriendin in de stad en het viel haar zelfs op dat ik constant naar het toilet moest. Vanaf gisteren/vannacht is daarbij gekomen: * in de nacht wakker worden en niet meer kunnen slapen * echt rommelende darmen * af en toe steekjes hoofdpijn * winderig->) * vannacht heel licht last van zure maag en vandaag overdag * constant koud Volgens mij ben ik niks vergeten. Komt het een beetje overeen ?
Te vroeg getest? Hmmm denk t niet aangezien ik altijd regelmatig ben. Was 4 dgn na nod toen t begon maar t zet echt niet door. Wl eerder lang nega getest en toch zwanger maar geen bloedverlies gehad..
Ik heb de krampen onderaan mijn buik sinds mijn eisprong van 8 mei, dat was echt een heftige eisprong geweest, werd er gewoon niet goed van. En net zoals jou heb ik symptonen: - weëig gevoel in mijn onderbuiks (sinds de eisprong) - misselijk op zondag 9 mei - Humerig en soms heel vrolijk - rommelde darmen - ook winderig - hele droge mond, sinds gistermiddag, dus continu ook drinken - Witte/cremige vlokkerige afscheiding - geen last van gevoelige borsten of tepels - verlies veel meer haar, dan normaal en is ook heel stug en droog dan normaal. Dus dat zijn de symtonen van mij! Dus maar hopen dat het meer signalen zijn hihi Heb jij al een vroege zwangerschapstest gehaald?
Komt aardig overeen toch haha. Nee ik heb er geen gehaald.. Ik weet dat als ik het in huis heb het dan ook ga gebruiken. Wil denk ik pas echt op nod testen... Hopen dat het me lukt.... En jij??? Al 1 in huis....of meerdere... Trouwens ik vertel helemaal niets aan mijn lief he.. Heb al paar x gehad dat ik dacht dat ik zwanger was en dan tegen hem zei. En ieder keer weer mis. Dus nu zit mijn mond op slot voor een ieder hier op mij heen. Mocht ik zwanger zijn wil ik het hem en mijn zoon op een originele manier verrassen. De rest volgt later.....
Haha, inderdaad ja! Wat grappig zeg, ik heb zelf al drie testen gehaald. 1 test van kruidvat de goedkope zegmaar en de vroege zwangerschaptest van predictor. Maar aan de andere kant durf ik het ook niet en dan wil ik gewoon mij NOD afwachten en intussen tijd jou en de rest op de hoogte brengen en ben ook hartstikke benieuwd of het jou gelukt is. Ik houd mijn lief nog wel een beetje op de hoogte, maar ook niet teveel natuurlijk. Ik zei net tegen hem dat ik niks meer over mijn symtonen zeg en pas reageer als de nod voorbij is en positief heb getest haha. Dus ik houd net als jij ook mijn mond nu op slot, behalve tegen jou en de rest van de meiden op het forum! Sinds wij aan het klussen zijn drinkt mijn lief en ik af en toe aloe vera sap, dat verhoogd zeg maar de volume van zaadcellen, dat had ik gelezen op een site, dus misschien een leuk weetje haha!!
Hahaha ik ga helemaal stuk hier ... meen je dat nou over aloë vera??? Ga het morgen gelijk aanschaffen en dat geef ik hem in de avond een lekkere grote glas.. iedere avond en vertel hem niks hahaha. Nee ik haal nog geen testen in huis.... Is bij mij de kat op het spek binden....Offfff ik moet in ene sterke aanwijzigingen krijgen dta ik zwanger ben. Maarre dat zal dan wel vlak voor mijn nod moeten zijn. Is nu nog erg vroeg denk ik.
Ja, dat is echt zo ik heb het gelezen op zwangerschap.nu staat bij en staat een topic over aloe vera sap bij zwanger worden, las zelf dat er iemand een maand heeft gedronken en ook zwanger is geworden, het is een heel goed middel ook voor wondjes, haar enz en een goed middel natuurlijk voor het verbeteren van de vruchtbaarheid! Het sapje kan je kopen bij de xenos voor 0,99 eurocent!
Hmmmm ik ken ze.. van die groene flesjes toch....Ik haal ze wel is bij de groothandel toko in Duivendrecht...daar hebben ze verschillende smaakjes. Echt lekker ........... en in de supermarkt hebben ze grote 1,5 liter flessen.........Ik zelf drink het wel regelmatig omdta ik het lekker vind maar wist niet dat het zo goed was
Ha dames hoe is het hier? Het is rustig geweest vandaag! Ik lees vanalles over symptomen HIer de eerste 6 maanden ook bijgehouden, maar daar word ik alleen maar verdrietig van dus dat doe ik niet meer. Ik voel deze ronde echt helemaal niets dus dat scheelt haha Vandaag alleen een beetje grieperig, zwaar gevoel in mijn hoofd en moe.
kubus ik ben ook telekens zo moe (al bijna een maand ofzo, dan vallen me ogen gewoon dicht op de bank) En ik eet de laatste tijd heel weinig, krijg er 's middags nauwelijks een broodje in, bleh! Komt misschien wel omdat ik in febr. gestopt ben met de pil...geen idee. hier gaat het elke dag stukje beter gelukkig! Gisteravond geklust (eindelijk) voelde op de een of andere manier niet prettig aan, daarna telkens in me zij steekjes... pff hoop dat je je snel beter voelt!
Hi meiden, Ff een vraagje.... degene die oo last hebben van witte vlokkerige afscheiding... zijn die nu ook beetje gevoelig van onderen??? Het brand niet en heeft geen nare geur hoor... maar gewoon raar gevoel van onderen (weet niet hoe ik het moet beschrijven) Beetje zeurderig gevoel is he beste denk ik.... .. HELP ME OUT
gaat geweldig , ze slaapt nog steeds lekker door. Groeit goed poept goed en huilt nihiel .. Droomwijffie Met mij gaat het ook goed 8), vandaar het bericht ik doe ook weer .. Beetje onvoorzichtig geweest.. Ach we waren we zelf bij. en we zien het wel. Hoeissi verder met jou??