Wie nog vanaf april - mei voor een spruitje??

Discussion in 'Zwanger worden clubs' started by Jenna09, Mar 15, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kipkip

    kipkip Fanatiek lid

    Feb 11, 2008
    2,578
    0
    36
    Go Cindy Go!!!

    Hier kunnen we ook beginnen, alleen mijn hoofd staat er niet zo naar met een ziek kind. Maar goed we hebben nog even voor de eisprong. Ik heb bedacht dat we deze ronde echt goed ons best gaan doen, haha.

    Heb net wel even de dokter gebeld, maar ja, ze kunnen er ook niet zo veel mee. Ik moet opletten dat ze genoeg vocht binnenkrijgt en eten gaan ze vanzelf wel weer doen. Nou eet ons meisje nooit echt goed (lijkt wel of ze nooit honger heeft) dus echt veel reserves heeft ze ook niet. Maar ja, je kunt haar helaas niet dwingen om iets in haar mond te houden. Begin er wel een beetje moedeloos van te worden. Ik hoop dat het volgende kindje een echte veelvraat wordt!
     
  2. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    @kipkip: jeetje meis wat sneu voor je kleine meid zeg. Veel liefde doet wonderen. En indd als ze maar vocht binnen krijgt. Alle kleine btjes helpen.
     
  3. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    Wat vervelend, al die zieke kids. Hopelijk knapt je meisje snel op Kipkip!

    @ Cindy; bijna aan de klus meid, succes!
     
  4. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    beterschap aan alle zieke kindjes.

    Cindy en kipkip ga ervoor..

    Alvast een beetje HCG voor jullie allemaal:D

    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
     
  5. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    hahaha mimi bedankt. Als het net zo gaat als bij Ties en Marley hoeven we niet lang te wachten. Maar alle hcg is welkom hoor. hahaha
     
  6. kipkip

    kipkip Fanatiek lid

    Feb 11, 2008
    2,578
    0
    36
    haha Mimi, doe mij dan maar een dubbele portie!
     
  7. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    Mimi, doe ook wat even speciaal richting Brabant. :D Kan me bijna niet meer beheersen met testen. ;) En mijn vriend wil pas zaterdag! :$ Dit wordt een lánge week...:p
     
  8. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    #848 mimi83, May 17, 2010
    Last edited by a moderator: May 17, 2010
    bibi: slimme vriend.. ander test je misshien vals negatief..

    Jullie mogen nog meer hcg hebben als ik vandaag doorkom. ik heb elke dag buikpijn, maar nu zoek ik er natuurlijk wat achter want vandaag is mijn nod...;) dus denk o jee daar komt het bloed, maar nee nog steeds gelukkig alleen witte vloed..

    ben net in de bibliotheek geweest met colin (en wat boodschapjes) voor afleiding.. colin is gek van voorlezen of eigenlijk aanwijzen wat iets is. dus die rent dan zo ongeveer de kinderboeken hoek in en ik moet 10 boekjes doornemen met hem:D:D alles aanwijzen en nog een keer en nog een keer. Hij vind dat geweldig.. haha
    en natuurlijk ook lekker boeken voor mezelf mee genomen.

    * edit: heb nig een keer getest met kruidvat test en binnen een minuut positief!!! dus gaat wel goed..:D
     
  9. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    ah mimi jij bent dus ook een boekenwurm. Heerlijk in je eigen wereldje. En wat goed dat colin meedoet zeg. Ik hoop dat Marley ook van lezen houdt van haar vader die vindt het maar niets.
    Tot nu toe houdt Mar alleen maar van boekjes dat geluid maken. Ze is ook nog maar 7 mnd.

    En wat eten we vandaag?
     
  10. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    Ja ik kan onwijs genieten van een boek.. en kan inderdaad dan ook helemaal weg zijn. haha
    Ja gelukkig vind hij het nu (nog?) leuk.. stimuleer hem ook want het kan zo'n rust geven.. Martin vind boeken niet zo leuk, alleen autoboeken.. Engelstalige 400 pagina's telend auto boek incl. technische kant over de kever is geen punt en vind hij nog leuk ook!!!, maar een verhaaltje nee dat boeit hem niet.


    Wij eten asperges, aardappelpuree, kipkrokant snitzel en asperge saus. Colin ook trouwens die eet vanaf ongeveer 11 maanden met de pot mee.
     
  11. mimi83

    mimi83 Niet meer actief

    kijk heel duidelijk dus

    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
    HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG HCG
     
  12. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    wow wat een test zeg. Nogmaals gefeliciteerd. Ik ben jarloers ;)
     
  13. Bibi26

    Bibi26 Fanatiek lid

    Mar 20, 2010
    3,050
    0
    0
    Wow, die test!! :$ Kan echt niet missen hè. Mooi hoor. :)
    Mimi (en de rest ook ;)) herken je misschien het gevoel van spierpijn in je liezen/boven benen? Mijn benen voelen heel zwaar, alsof ik flink gesport heb ofzo. 's Ochtends merk ik niet zoveel, maar hoe meer de dag vordert, hoe erger het weer wordt. Zou het dan toch zo zijn.....Ik weet het, ik voel steeds wat nieuws, maar het is echt geen verbeelding. ;)
     
  14. cindy1981

    cindy1981 Fanatiek lid

    Apr 20, 2008
    2,093
    0
    0
    hahaha doos nog 5 dagen wachten ;).
    bandenpijn herken ik wel hoor, maar spierpijn niet echt. Maarja iedereen ervaart het weer anders, dus ik ga voor je duimen dat het zwangerschapstekenen voor je zijn.
     
  15. cherie

    cherie VIP lid

    Oct 18, 2009
    5,757
    0
    36
    mimi wat een prachtige test!!! ik had niet zo'n streep hoor!:D
    Nou baal ik helemaal dat ik geen kruidvat test in huis had:D

    Bibi.. wat maak je het spannend.. ik had ook last van pijn in de liezen.. en ook echt vreselijk banden pijn en last van ongi krampen! echt mega.
    vandaag heb ik heerlijk rustig aan gedaan na een druk weekend.. pf had ik echt nodig. moet toch ff bijtanken.. nog een hele week voor de boeg:D

    Daarom ben ik er iets minder.. als ik ga liggen is het net of alle spieren in mijn lijf zeggen! he he.. jaaaaaa bedankt!
     
  16. kipkip

    kipkip Fanatiek lid

    Feb 11, 2008
    2,578
    0
    36
    Bibi, wat maak je het weer spannend! Nog 5 dagen.... de duimen draaien.

    Cherie, rustig aan. Geniet lekker van het zwanger zijn.

    Zo dochterlief ligt weer te slapen, heeft de halve dag al geslapen en ze heeft welgeteld een halve fles pap en een half potje fruit naar binnen (en cracker, fruit, stokbrood, fruitreep, bumba cakeje, macaroni, yoghurt en danoontje afgeslagen...!) Dus ze kunnen niet zeggen dat ik het niet geprobeerd heb maar ik weet niet meer wat ik er mee aan moet.
     
  17. cherie

    cherie VIP lid

    Oct 18, 2009
    5,757
    0
    36
    Kipkip.. zorg ervoor dat je meisje drinken binnen krijg en desnoods alleen fruithapje.. daar zit ook vocht in. als ze ziek is vinden ze dat vaak t lekkerste.. kindjes voelen dingen zelf heel goed aan.

    kijk of ze wel plast en dat ze als ze wakker is allert is. en bij zorgen dan toch even naar de ha-post. volg je gevoel die zit meestal goed. maar bij ziekte hebben kindjes niet veel meer nodig dan vocht.

    Meiden.. ik heb zo'n enorme koppijn!!! ik heb nu al 3 of 4 dagen koppijn! nu las ik dat dit erbij kan horen. maar heb t bij de andere 2 niet zo gehad.. iemand tips?!
     
  18. robertha

    robertha Bekend lid

    Oct 14, 2008
    816
    0
    0
    Hallo!

    Erg vervelend kipkip! Als je maar aan blijft bieden, meer kun je nu niet doen... Heel zielig vind ik die kleine, zieke kindjes altijd:(

    Das wel heel duidelijk mimi!:D. De test en de buik;). Nu toch maar proberen te genieten. Ik lees ook heeeeeeel graag. Ben laatst lid geworden van de plaatselijke bieb. Dat is dan net een schatkamer voor mij:). Het scheelt een hoop dat ik de boeken niet meer hoef te kopen.

    Spannend Bibi! Ben toch ook wel heel nieuwsgierig!

    Jenna, ik was wel vooral aangekomen bij mn buik, maar was ook wel wat opgeblazen. Gelukkig is dat nu weer een stuk minder:). Toch wel blij dat ik mn eigen lijf weer een beetje terug heb.

    Klevkin, ik snap het helemaal. Mijn man had dat vorig haar ook. Nu snapt hij het beter dat ik zo mn "ei";) een beetje kwijt kan. Het is toch iets dat je samen doet en het moet voor beide wel goed voelen. Succes en laat regelmatig nog wat van je horen!

    Cindy, "you go girl"!:p Leuk om weer voor het eggie te mogen gaan! Hopelijk is het weer snel raak!

    Cherie, rustig aan! Je hebt er een goed excuus voor nu;). Op tijd je rust nemen dan kun je er het beste van genieten! Heb je het al iemand verteld? Sorry heb geen tips voor de hoofdpijn, heb ik nooit zo'n last van...Sterkte!

    Guusje, morgen mag je weer;). En nu dubbel zo hard duimen dat er toch 1 gegroeid is. Hoe laat mag je morgen?

    Twijfel, ben je eruit met het tempen?

    @all, ons meisje is precies een half jaar!:D Een halve hoera dus;)! Verder niet veel te melden....

    Liefs
     
  19. Jenna09

    Jenna09 Fanatiek lid

    Aug 30, 2006
    1,017
    0
    0
    Mimi en cherie, nog goed met de kwaaltjes dus! Dat kan alleen maar goed zijn!
    Mimi, wat een kanjer van een test! wow, om fier op te zijn (en voor ons om jaloers op te zijn:p)

    Kipkip, wat jammer dat je meisje nog niet beter is! Maar inderdaad veel laten drinken, dat is al veel waard. Eten doen ze wel als ze zich beter voelen!

    Bibi, weeral zo spannend, ik hoop dat het kwaaltjes van zw zijn voor je meis!!

    cindy en kipkip, go girls go!!!
    Hier nog één trouwens die in de klusperiode zit! Verwacht mijn ei ergens tussen 20 en 25 mei. Heb de sensitesten nog niet aangekregen dus nemen maar het zekere voor het onzekere.

    Oh ja mimi, laat je ook even wat hcg naar België vliegen?? Kan het gebruiken!;)
     
  20. kipkip

    kipkip Fanatiek lid

    Feb 11, 2008
    2,578
    0
    36
    Robertha, een halve hoera, haha. Gefeliciteerd!

    Cherie, hoofdpijn had ik ook terwijl ik daar anders nooit last van had. Bij mij was het gelukkig met een weekje weg.

    Ze heeft wel redelijk limonade en thee gedronken, ik denk zo'n 500 cc en dan het halve fruitpotje aan vocht en aangezien het kwijl de hele dag uit haar mond loopt denk ik niet dat ze uitgedroogd is maar dat er een enorme kies aan het doorkomen is.

    @ all, mijn man vindt het, denk ik, allemaal maar makkelijk dat ik hier mijn ei kwijt kan, hoef ik hem er tenminste niet mee lastig te vallen :D En mensen in de omgeving vertel ik er ook niks over dus vind het erg fijn dat we hier met gelijkgestemden kunnen ouwehoeren!!!
     

Share This Page