De 8,5-maanden sprong...

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Sjanienu1, May 5, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @lizzy, spannend je sollicitatie!!

    Het uploaden van de foto mislukt de hele tijd, ik zal het vanavond of morgen nog eens proberen, nu eerst even het eten op gaan zetten.
     
  2. Boeketje

    Boeketje Actief lid

    Nov 30, 2009
    431
    18
    18
    Zuid-Holland
    Nou volgens mij liggen ze allemaal even te slapen...hier is het ook even rustig. Even aan het bijkomen van het spelen, huilen enz.
    @ Lisszy; weet eigenlijk niet welke kleur ik heb (bruin met lichtbruin gestreepte stof, is al een wat ouder model).
    Het advies van maar laten huilen zal voor mij niets zijn. Ze kan hier zo zielig huilen, echt overstuur en dan moet ik er naar toe. Als het jengelen is dan laat ik haar uiteraard wel even haar gang gaan. Tandjes zijn hier nog niet aan de orde. Het is een late tante (maar dat waren mijn vriend en ik ook met tandjes, 8 mnd en 12 mnd) dus die drama's blijven ons nog even gespaard.

    Ben deze dagen wel een beetje jaloers op de dames die de kleine "bengels" naar de oppas/kdv kunnen brengen om heerlijk even (rustig) te gaan werken. Ik ben fulltime mama en dat is meestal erg leuk, maar nu... (ik verlang wel een beetje naar mijn oude werk nu ;))
     
  3. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Ik zit nu 3 maanden thuis (contract liep af na 3x verlenging, augustus begin ik weer bij m'n oude werkgever), maar pfff ik vind het maar niks hoor zo thuis zitten. Gelukkig gaat Ryan morgen weer naar het kdv en vrijdag ook. Kan ik tenminste ff m'n eigen dingen doen. Klinkt mischien niet aardig maar jullie als mama's met sprongenmonsters weten wat ik bedoel. ;)
    Morgen ff lekker met een vriendin de stad in, ik wens ze veel succes op het kdv, maar mama is er niet :D. (grapje)

    Heb net leuke foto's van Ryan gemaakt, zal ze straks hier plaatsen als hij in bed ligt ;).
    Gelukkig komt mijn vriend zo thuis van t werk, kan hij het mooi overnemen :p.
     
  4. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @boeketje, kan me voorstellen dat je dat in deze dagen hebt!;) Ik heb juist in de "leukere' tijden dat ik baal dat ik moet werken of als ze ziek is(en manlief is bij haar) je wilt er dan toch liever zelf voor ze zijn!

    Hier ook wel last van tandjes trouwens hoor! Rode billen en kwijlen en ja huilen doet ze toch wel:D
     
  5. suze30

    suze30 Fanatiek lid

    Jul 7, 2009
    2,188
    1
    0
    NULL
    NULL
    @sjanienu, snap je helemaal hoor;) als ik vakantie heb en de kids zijn zo, dan gaan ze ook lekker naar het kdv en dan gaat mama mooi wat met de oudste doen:p

    iemand een idee waarom het niet lukt om een foto te plaatsten, hij geeft alleen maar aan dat het uploaden is mislukt..
     
  6. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Even een voorbeeld om te proberen,
    Hier doet ie het wel...(Hele oude foto trouwens hoor)
     
  7. Boeketje

    Boeketje Actief lid

    Nov 30, 2009
    431
    18
    18
    Zuid-Holland
    Het gras is altijd groener bij de buren, haha. Werk je dan wil je thuis zijn, ben je thuis dan wil je werken.
    Maar meestal ben ik erg blij met mijn keuze, maar zou willen dat ik haar nu een ochtend of zo even naar een kdv kan brengen. Balen is ook nog eens dat mijn (schoon)ouders ver weg wonen en ik dus echt zelf aan de bak moet. Maar denk maar zo, over een paar weken (liefst korter) heb ik mijn lieve prinsesje weer terug.
    @ Suze; hoe oud is je oudste nu?
    @ Sjanienu1: Heerlijk zeg morgen even winkelen. Ga je voor iets speciaals of gewoon lekker er even uit?
     
  8. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Whahahaha!!:D Leuk hè, die kleintjes die op onderzoek uit gaan! :D
    Oh en ik be jaloers, IK WIL OOK WINKELEN!!!
    Hier in de stad is sinds een paar maanden een zara geopend. De oude (niet-mama) Lisszy was daar al zeker 10 keer geweest en nu? Nog gene 1 keer!! :$ Wordt nodig tijd om mijn garderobe eens te up-daten...

    Trouwens zondag heb ik zoë even naar mijn schoon-mama gevracht voor een paar uurtjes. Had ik even de tijd om het huis door te gaan met de stofzuiger, met de hond in het bos te wandelen em te sporten. Soms heb je dat even nodig, zeker in deze tijden!

    Ik werk 3x9uur. Opzich prima mar een dagje minder zal fijner zijn. Helemaal thuis zijn, zou niks voor mij zijn... Best fijn om en paar keer in de week met iets anders bezig te kunnen zijn. Moet ik wel zeggen, na een dag werken, ben ik zo ongelooflijk blij dat ik mijn meisje weer kan knuffelen!

    @Suze
    soms lukt het uploaden bij mij ook niet, maar dan is de foto net iets te groot van formaat. Ik verklein 'm dan even met picture manager van Microsoft Office.
     
  9. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Ik moet echt kleren voor Ryan hebben. Hij heeft sinds 2 weken maat 74 en heb daar nog niet veel van.
    Vriendin van mij is zwanger dus moest ook nog het één en ander hebben. (Zij zit trouwens ook hier op het forum). Ff wat witte rompertjes met lange mouwen bij de Hema halen (voor onder een t-shirt) en ff bij de H&M kijken, hebben ze ook leuke kleertjes. Kortom: morgen is het mama's beurt!...en dan nog ga ik voor Ryan ;).

    Als het mooi weer is gaan we vrijdag naar de Efteling, mijn vriend en ik. Ryan is dan op het kdv en zowieso hij heeft daar toch nog niks aan. Heb die Efteling punten gespaard bij de Albert Heijn. Toch 8 euro korting per kaartje! :)
     
  10. sweet978

    sweet978 Fanatiek lid

    Dec 29, 2008
    1,497
    0
    0
    noord-holland
    de buggy is ook voor op de fiets hoor dames ze is te zwaar om der over de kinderboerderij te tillen ... voor de rest gebruik ik mn quinny.. waar ik der nog lekker met der gezicht naar mij toe in heb zitten.. zij is volgens mij er wel aan toe om van me af te zitten..maar mama is dat nog niet :) ( nooit verwacht dat ik zo een muts zou worden)

    Suze grappig dat fdde jouwe ook steeds meer op der zij gaat slapen.. ik heb al zitten denken der overdag ook maar in der slaapzak te proppen..zodat ze wat minder door dat bed heen feest

    en over werken gesproken.. ik werk 2 dagen per week als leerkracht.. en sjee..k was blij toen ik 2 weken mei vakantie kreeg..maar geloof dat ik net zo blij was dat de vakantie over was... k mis z
    soms zo t volwassen contact..t ff anders denken dan over hoe laat gaat ze slapen..wat eten we vanaaf..en wat eet zij vanaaf...mijn moeder past 2 dagen per week op en daar ben ik erg blij mee..t is vertrouwd en we zitten ook wel op 1 lijn qua opvoeding en de opa /oma band word erg stevig zo..maar in de vakantie's...als ik mn vriendin spreek die haar kinder dan naar t kdv brengt..want ze heeft er toch voor betaald..nah..dan ben ik jalours..dan heeft zij gewoon..ik-dagen..en ik nie...oma heeft immers ook zo iets van.. jij hebt vakantie..dan hoef ik niet op te passen.. waar ik der groot gelijk in geef trouwens maar goed..soms zou wat meer ik tijd erg welkom zijn, maar dat is geloof ik herkenbaar bij meerderen :)
     
  11. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    WHAAAAAAAAAAAA Ik wordt echt gek vandaag! Meneer ligt nu al te krijsen vanaf vanmorgen dat hij wakker werd. Nu ligt hij al een uur en bed en al een uur helemaal hysterisch! Al 2x uitgehaald, pamper verschoond, slaapliedje aangezet...allemaal zonder resultaat. <<zucht>>.
     
  12. Daan78

    Daan78 VIP lid

    Jun 25, 2008
    8,202
    1
    0
    Apeldoorn
    He gatver meid, wat kan het zijn he. Pijn? Oververmoeid? Al een zetpilletje geprobeerd?

    Ik leef met je mee hoor.
     
  13. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Ik zei al tegen hem, zeg dan gewoon wat je hebt..maja..:(
     
  14. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Oh, kan me voorstellen dat je er klaar mee bent voor vandaag!
    Zoë is ook erg onrustig hoor, ze heeft net al de laatste voeding gehad (normaal rond 22uur).
    Als je hem even mee naar beneden neemt dan? Even beetje spelen en met een kwartiertje weer naar bed?
     
  15. Sjanienu1

    Sjanienu1 VIP lid

    Sep 6, 2008
    6,495
    1
    0
    Winkelmedewerkster
    's-Heerenberg
    Ja hij is nu beneden. En dan is hij weer heel vrolijk, snap er niks van.
    Terwijl hij doodmoe is. Heeft vanmiddag maar een half uurtje geslapen, zit steeds in zijn ogen te wrijven...
    Nou ja ik laat hem maar ff, doe dalijk nog een poging.
     
  16. sweet978

    sweet978 Fanatiek lid

    Dec 29, 2008
    1,497
    0
    0
    noord-holland
    ow bah... kruisen uit vermoeidheid.... erg vrmoeiend..grin.

    sterkte ermee..ik heb net vriend er al naar toe gestuurd :)
     
  17. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    2,378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Heb alles gelezen dames maar er is weinig blijven hangen. Zo knudde als de nacht was, was de dag ook. Dus ik denk dat we een hoogtepunt van de sprong zo'n beetje bereikt hebben. Tand 2 is door. Dus morgen even aankijken hoe hij is om te kunnen bepalen of er nog meer aankomt.

    Even kijken of ik nog wat weet:
    @ Lizzy: Ik ga voor je duimen dat je vrijdag goed nieuws krijgt. En laten huilen doe ik niet aan. Ja mopper huilen, maar niet krijsen. Ik vind dat een kindje moet voelen dat je er voor hem/haar bent en zich dus veilig voelt. Hij krijst echt niet om aandacht lijkt mij.

    @ Sjanienu: Jij ook al een ballendag dus :(. Aaron zit dan ook vrolijk maar doodmoe op 's avonds. Ik leg hem dan altijd in bed met een fles en dan zakt hij weg. En leuk is dat als ze los zitten in bad he? Ik heb Aaron al een tijdje zo in bad. Lekker met wat bekertjes en een badboekje en maar spetteren :D. Tegenwoordig duwt hij zich aan de rand omhoog tot op zijn knieën of voeten. Dus het bad staat ook niet meer op de standaard (lekker voor mijn rug). Hopelijk is zijn tand snel door trouwens!

    @Daan: Balen dat je meisje ook al een prutdag had (zou er iets in de lucht hangen ofzo? ;)) Hopelijk morgen beter!

    Okee...nu weet ik het echt niet meer *schaam*
     
  18. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Hier helpt het soms. Even uit haar slaapkamertje en even de aandacht op wat anders focussen.
    Succes meis!
    (Zoë is stil, pffff! 8))
     
  19. Lisszy

    Lisszy Fanatiek lid

    May 27, 2008
    2,602
    6
    38
    Female
    Dank!! Ik laat het nog wel ff weten over vrijdag!

    Ja, het gaat ook tegen mijn gevoel in, dat laten huilen. Maar aan de andere kant trek ik dit ook niet echt meer.... Ga er maar even een topic over openen of iemand hier ervaring mee heeft.
    Mijn vriend zei gelijk aan de telefoon vanmiddag: "zie je wel, ik zei het toch!" ;) Gelukkig bepaal ik of dat ook echt gaat gebeuren! ;)

    Maar jij ben vast ook op nu na zo'n nacht èn dag! Hoop voor je dat hij vannacht heerlijk slaapt! Waarschijnlijk wordt het nu even rustig nu het tandje er door is.

    Oja, nog over dat in bad zitten (ik vergeet ook de helft), Zoë ligt nu in zo'n standaard. Maar ze wil zitten. Maar als ik haar laat zitten, wat ze wel kan, ziet ze bijvoorbeeld een badeendje langs drijven die ze dan moet pakken en duikt ze zo naar voren! Doen Aaron en Ryan dat dan niet?
     
  20. Boefjesmamma

    Boefjesmamma Fanatiek lid

    Jan 23, 2010
    2,378
    1
    0
    Afgestudeerd en werk zoekende.
    Gouda
    Ja hoor, maar hij herstelt zich heel goed. Hij valt ook niet meer eigenlijk. Kwestie van oefenen. Aaron ging ook in het zitje rechtop zitten en dat vond ik ook niks. Dus dan maar zo. In het begin was het ook af en toe in het water zakken natuurlijk, maar het gaat zo snel dat ze goed kunnen herstellen.
    Gewoon proberen denk ik.

    Tja...over wat te doen. Ik vraag het me ook af of ik er wel goed aan doe om hem 's avonds te gaan pakken, maar hij is zo overstuur dat het wel "moet". En als hij eenmaal rustig is, dan klampt hij zich helemaal vast aan me als ik hem in bed wil leggen. Aan de ene kant ben ik bang dat ik hem verwen en aan de andere kant druist het enorm tegen mijn gevoel in om hem in zijn sop gaar te laten koken. Moeilijk moeilijk.
     

Share This Page