DAt had ik dus ook!! van die lange pauzes tussen m'n persweeen... en dan zit de VK naar je doos te staren en 4 verpleegkundigen liggen je aan te staren zo van 'wanneer komt de volgende wee???" whahahaha, vond ik ook errug raar.... maar uiteindelijk kwamen er dus geen persweeen meer... dus die knip deed WEL pijn!!!
We wonen hier nog niet zo lang, kwamen dit huis tegen en die wilden we Super fijn dorp hoor. Lekker toeristisch nu en aan het ijsselmeer. En trouwens, Holwerd? WTF, het einde van de wereld Hiervoor woonden we trouwens bij Nijmegen in de buurt, dus het was een flinke stap.
ik heb een DA bon van 20 euro gegeven aan onze kraamhulp, was ook zo ontzettend blij met haar!! het hele huishouden te doen en alle wasjes e.d. echt helemaal super! 's ochtends eerst lekker theedrinken en kletsen met z'n drieeen, we hebben het echt gigantisch getroffen!
Ja indd, Ik vond Sneek Holwerd al een hele stap haha.. Is ongeveer even groot als Holwerd volgens mij maar indd het einde van de wereld 2km verder op loop je de zee in .. Babe: JAAAAAAA ernstig he, die kijkende ogen. Brrr nou had ik gelukkig de VK van het ziekenhuis (zelf eerste bevalling na dr verlof) en 1 verpleegkundige maar me moeder zus en hubbie waren er ook... Ach elke zuster had me muts al bekeken dus draai me hand er niet meer voor om.. Maar zo irritant, kijken ze je aan nou komt er wat. En op het domste moment was het '' pak me benen nou'' .. Oh werkelijk als ik er aan terug denk.. Geen id hoe knip voelt, in me vinger doet het pijn. Laat staan down under! Heb respect hoor voor vrouwen met knippen en hechtingen.. Ik had niks maar fijn voelt anders..
Wij hebben het ook enorm getroffen, vinden we hihi . Was echt een topper, zo gefocust op die BV. Echt super, zou het daarom zo wel over doen.. Mijn moeder was hier ook, dus samen deden ze het haha. We zaten eerst tot 12 uur te koffieleuten.
Nou ik gaat douchen en tv kijken op bed, hoop dat het doorzet. Zo ja, tot vannacht en anders oant moarn!
Trussel en Oant Moarn. Ik ga ook sluiten, kan ik nog ff douchen voor de voeding.. Oant Moarn xxxxxxxxx
Hallo allemaal, Ik zoek even wat afleiding omdat Pom op dit moment een nieuw infuus aangemeten krijgt... Ik kan er niet tegen als ze zo met haar moeten frutten enzo... Ik heb haar dus maar even toevertrouwd aan de lieve zorgen van zuster Yvonne! Arme meis.. infuusje 3. Hopelijk gaat ze hiermee donderdagmiddag halen... @Alpenmama... een KS... jeetje, wat een toestand maar gelukkig, daar is je meisje dan! Geniet maar lekker van de kleine vrouw @LvdB... hoofdpijn.. tja dat heb ik nu ook al een paar dagen maar ik ga er vanuit dat het hier komt van de stress, de droogte op de verpleegafdeling en de warmte hier (25 graden ongeveer.. pfff)
Zoals het er nu naar uit ziet mag ze vrijdag eind van de middag naar huis!!! We moeten wel op controle / onderzoek komen over een maand of 2. Er is een kleine afwijking gevonden die mogelijk de infectie heeft veroorzaakt. Pom gaat dus antibiotica als voorzorgsmaatregel krijgen (drankje thuis) en dan over een week of 10 weer een echo. Pfff... helaas kan het hoofdstuk dus niet worden afgesloten maar ja.. wel naar huis!! Hoe voel jij je?
Ik hoop echt dat ze mee mag!! Up and down De ene dag vol energie en geduld, de andere moe en ongeduldig.. maar trek het nog wel even voorlopig, zal wel moeten! Ik heb mijn zinnen gezet op 20-05-2010..dus ben van plan morgen met de weeën te beginnen en dan in de ochtend van donderdag te bevallen
Ik hoop dat jullie snel bevallen. Ondanks dat het nu toch echt binnen 4 weken alle mama's hun kleine hebben!
Zo, hier ligt Vera weer aan de borst. Eens kijken of het vannacht weer zo lekker gaat als afgelopen nacht,..... Ze is nl. Goed aan het bunkeren/inslaan. Drinkt alweer bijna 30min.
Jeejjjj!!!!! Dean heeft 4,5 uur geslapen na de fles van half 9!!!! Werd net wakker van de mega stuwing, dus binnen een seconde 60 cc afgekolft (die spuitende melk krijgt hij toch niet weg) en nu ligt hij lekker aan de borst. Ben blij dat hij geen problemen maakt van borst/fles/kv/bv. Hij vind alles prima! Lekker kind!
wat is dit nu weer? Krampen onderin mijn buik die voelen als soort messteken... Iemand een idee wat dat kan zijn?