zo drink ik me fles. Probeer mama te helpen. Wat mama niet zo fijn vind hihi. Brullen als ze zelf de fles weg slaat haha.
Oh, herkenbaar. Bij ons is het thema vooral voeden op verzoek (bv). Daar snapt niemand van onze familie iets van. Je moet toch op schema voeden? Ze kan toch wel doorslapen nu? Etc. Zucht. En het CB, sorry dat is voor mij dus echt geen heilig instituut ofzo. Laten kletsen. En idd, jij vindt zelf uit wat werkt voor jouw kindje en jullie gezinnetje. Oh, tip van vriendin: die heeft haar ouders en schoonouders gezegd: "als je mij hetzelfde advies DRIE keer gegeven hebt, en ik heb het nogsteeds niet opgevolgd, dan heb ik daar mijn redenen voor en wil ik er niks meer over horen". Werkt. Hier is het nog niet nodig geweest, gelukkig. Vorig jaar om deze tijd ben ik ongeveer zwanger geraakt. En mijn vriendinnetje van 24 kwijtgeraakt. Ik ben er net zo stil van als toen Ik testte positief op 7 juni, de dag dat we met onze vereniging afscheid van haar namen, maar 'wist' al dat ik zwanger was toen we naar haar begrafenis gingen een week daarvoor. Gek is dat. Ik zou soms best alles opnieuw ervaren, soms lijkt het zo'n waas! Zal wel vermoeidheid zijn.
Ik ben er niet zo heelveel meer, zit weer tot over mijn oren in het werk, en zit over 2 maanden ook in de WW... Ik kan het dus niet meer bijbenen! Ik heb even erg veel op mijn bordje. Verder heb ik sinds een paar dagen steeds dove/tintelende/slapende handen en voeten. Niet leuk Misschien stress of vermoeidheid, maar goed. Ik moet weer verder met werk nu, zal proberen om vanavond nog even bij te lezen.
Goedemiddag, Thnx voor alle lieve knuffels....werd er alweer emo van!!!..... @ Pnirmal: Jeetje johhhh, wat een draak is die zoon van je!....Gelukkig is hij weer goed terecht....prepuberteit, looking forward to it...uhhh NOT! @ Lilalief: Wat heb ik gemist? What's up??? @ Ninja: Hoest met jou meid? Thnx voor je krabbel op hyves! @ Mammamia: Leuk filmpje van Etienne...Charmeurtje hoor!!!.... @ Evenstar: Pfff, lekker druk bezig op het werk dus....Herken het....Succes ermee, probeer ook je rust te pakken!!! @ Guppekop: Wat een gekke reactie van je baas....Beetje vreemd.... @ Dennismartine: Jeetje, jij hebt het ook heftig gehad zeg.....Dikke knuffel!!! @ Ego: Vandaag weer hard gewerkt....Zit tot mijn oren in het werk, maar ben toch maar om half 3 naar huis gegaan....Oppas kon ook maar tot 3 uur, dus moest wel....Nu vrij t/m maandag...Heerlijk! De lieve schat heeft zich weer fantastisch gedragen, ligt nu te slapen!!!...En dat overdag!!!...Herken mijn kind bijna niet meer!!!....Maar ben blij dat hij het zo naar zijn zin heeft bij de gastouder....Altijd prettig....En het werken is ook wel weer leuk alleen mega-druk...Maar komt goed! @ Idd, jaar geleden dat we ongeveer allemaal zwanger raakte....Bizar eigenlijk!!!....Wat een tijd, en wat is het snel gegaan!
Ik krijg de neiging om "ja hoor" te zeggen, zoals altijd, maar nee, het gaat niet echt.. Hopelijk is morgen de uitslag binnen! Ik wordt er een beetje zenuwachtig van..
Vermoeidheid of niet, dit zijn heftige dingen hoor! Ik denk dat het voor veel van ons dagen zijn om weer even stil te staan bij vorig jaar. Voor ons is dat hemelvaartsweekend, toen onverwacht Lila "ontstond". We waren beide nog vol in rouw om het verlies van de vorige zwangerschap, en helemaal niet druk bezig met nogmaals zwanger worden. We dachten niet eens dat het zou lukken, door mijn hormoonprobleem was de eerste keer al zo'n "lucky shot". Ik denk deze periode ook erg aan al het verdriet.. Maar goed, terug naar jou: helemaal niet vreemd dat het zo terugkomt, het is me nogal niet wat om zomaar ineens iemand te verliezen waar je om geeft! Kop op, en tik het lekker van je af hier.. dat vind niemand erg! Alleen maar fijn dat je het deelt en niet opkropt.. *knuf*
Copy-paste voor Knor: Na de zwangerschap kreeg ik ineens last van mijn handen, soms kon ik geen fles opendraaien of deur openmaken. Vorige week ben ik bij een neuroloog geweest, om mijn zenuwen te laten testen. Ik zat op het randje van een carpaaltunnel syndroom, maar dat kan een overblijfsel van de zwangerschap zijn en vanzelf weg trekken. De pijn had zich echter ook verplaatst naar mijn knieën, en de neuroloog dacht na onderzoek aan artrose. Er zijn toen meteen foto's gemaakt van mijn handen en knieën waar ik maandag de uitslag van zou krijgen. Afgelopen zaterdag kon ik ineens niet meer op mijn benen staan en Lila niet meer dragen. Frank heeft hals over kop personeel ingehuurd en we zijn naar de huisartsenpost gegaan. Daar werd ik nagekeken, en bleek de pijn vanuit de spieren over mijn hele lichaam te komen. De huisarts van de huisarstenpost heeft een brief aan mijn huisarts gestuurd met verzoek om nader onderzoek, want het lijkt erop alsof mijn spieren heel snel verzuren. Dit zou onder andere kunnen wijzen op een spierziekte. Ik ben gisteren naar mijn huisarts gegaan, de foto's die eerder gemaakt werden waren goed, ik heb geen artrose of artritis. Ik heb bloed laten prikken om o.a. spierenzymen te checken. Ook wordt er meteen (nog een keer) gekeken naar mijn schildklier, i.v.m. mijn al eerder aanwezige klachten. De plotselinge spierpijn is mij niet vreemd, en nu blijkt dat een schildklieraandoening dit ook kan veroorzaken. Het zou in ieder geval ook één en ander kunnen verklaren t.o.v. mijn gewicht en energie, waar ik ook al jaren mee worstel. Al met al weet ik niet zo goed waar ik aan toe ben, alleen dat mijn hele lijf enorm pijn doet. De ene dag iets meer dan de andere dag.
Jeetje meid!!!.... Wat ontzettend naar voor je! Heel veel succes met het wachten op de uitslag... Ik ga blaren op mijn duim draaien dat het goed uitpakt de uitslag! Dikke knuffel
Dankjewel, da's lief.. (doe je jezelf geen pijn met die blaren? anders zit je hier straks je blarenpijn te spammen door mij! )
Net terug van werk - naar kapper geweest wegens hormonenkapsel - Renske heeft amper uit fles gedronken op kdv - Renske marathon gevoed en in bed gedaan - doodop. Maar wel genoeg puf om Lila even een zachte knuffel te geven. Wat erg voor je meid, dat alles je zo'n pijn doet.
hoi hoi, Pnirmal: leuke foto's! Een jaar geleden: ja even nagezocht maar aankomende zaterdag is lily een jaar bij mij. en zijn we buiten ons sterretje, er ook weer twee extra, al een jaar kwijt. alles bij elkaar best raar. Evenstar: denk vooral aan jezelf meid. en ken je gevoel. hier weer de nieuwe WW aangevraagd... knorretje: geniet van je vrije dagen! lilalief~: toegeven is al een eerste stap meid. dikke knuffel en hoop met je mee
evenstar;' ik geloof dat er meer is tussen hemel en aarde. sterker nog ik weet dat voor mezelf heel zeker. misschien is dat voor jowu een troost in de deze tijd van herineren. lilalief: meid ik begrijp je als geen ander. ben te emotioneel om er verder op in te gaan maar heb ook moeite met deze dagen... ego: hier na de slechte nacht een drukke dag. de bnacht ging vanmorgen nog door en toen huishouden doen en een "nieuwe" maxi cosi wezen halen in den haag. terugweg alles opgebroken, helemaal om moeten rijden...pfff even lily bij mijn moeder gelaten maar ja. nu ligt ze te slapen maar ik ben heel bang dat het weer zo'n nacht gaat worden!
Hoi hoi. Allemaal hoi hoi en Lilalief. Sterkte met de uitslag. Knor idd prepuberteid. Wat zal de echte pubertijd wel niet brengen. Evenstar. Fijn dat je, Je draai gevonden hebt met werken. En weer rot gedronken op kdv. Word je ook niet vrolijk van denk. Naar de ha geweest met Karishma. De ha heeft met ka overlegt en Karishma krijgt medicatie voor het zuur. Ha was wel eerlijk hij zegt weet niet zo veel van zuigelingen en zegt bel meteen de ka wel even. Komt me vriend bij de apotheek blijkt ze daar nog niet ingeschreven te staan. En ha net dicht over waar hij het heen heeft gestuurd het recept.. Was na 5 uur. Komt mijn apotheek hielt er mee op, En heb me zelf toen overlaten zetten naar de andere. Maar door dat er verschillende achternamen zijn. Ik heet anders dan de kinderen. En Karishma niet eerder al medicatie gehad had. Waren we daar nog niet achter. Nu zijn ze er alle bij in geschreven. Morgen even ha bellen en het recept als nog naar de goede apotheek laten sturen. Pfff wat een verhaal weer. . En leuke foto.s nog mama25. En bedankt voor de reactie op mijn foto.s