Juni 2010 mama's deel 3!!!

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Vogelinnetje, 13 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    als je het niet vertrouwd, zou ik zeker eens bellen
    beter een keer teveel dan te weinig.
     
  2. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    ik heb gebeld en ze zeggen dat het klinkt als dat het hoofdje nu vast ligt.
    ik mag langs komen, maar mag ook morgen. als de pijn erger word willen ze wel ff dat ik vandaag langskom.

    kijk het nog ff aan.
     
  3. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Wat een rust hier hahaha
     
  4. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Tis geen lekker gevoel maar alleen maar goed als hij echt vast ligt he ;)
     
  5. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.513
    14.017
    113
    Vrouw
    Als de kleine de hik krijgt terwijl hij vastligt, dan weet je het wel zeker, haha.

    Ga hier zo maar eens mn bikini aantrekken, het is mega heet in de tuin! :D
     
  6. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Waarschuwing is geen leuk verhaal!

    Ben niet goed in verhalen vertellen maar dit hoorde ik van mn moeder gister.

    Ik en mijn moeder hebben een jaartje samen gewerkt als assemblage medewerkers in de sectie rolstoelen, deze moesten we aanpassen voor de mensen. Ik ben hier na een jaar mee gestopt omdat ik ging verhuizen en ik dan geen mogelijkheid had om daar nog te komen.

    Maar waar gaat t verhaal nou over t gaat over 1 van de bazen.
    Het bedrijf wordt geleid door een man en vrouw en hun 2 zonen van in de 30 jaar. Beide zoons hebben kinderen. De oudste heeft er 2 een jongetje en een meisje. De jongste heeft er vier, 3 jongens en 1 meisje.

    De man en vrouw hebben ook een huisje in Frankrijk en 2 bedrijf panden waarvan 1 bij hun huis is. Hier hebben ze ook allemaal konijntjes, geitjes, kippen noem maar op.
    Hun jongste zoon (René) was met zn zoontje van bijna 4 jaar bij de beestjes bezig want die moeten ook verzorgt worden. René gins even t schuurtje in om voer voor de beesten. Toen hij zich omdraaide was zn kind weg. Hij heel t bedrijf na gekeken, de kas, het huis en uiteindelijk ook de voortuin waar hij bellen uit de vijver zag komen. Nu raden jullie t ergste al. Het kind was in de vijver terecht gekomen en daar niet meer uitgekomen. René ging de vijver in en vond daar zn levensloze zoontje helemaal blauw. Hij als een gek de straat opgerend en gevraagt aan de buurvrouw of ze 112 wou bellen. Samen met de buurvrouw en de centrale medewerkster hebben ze t kindje weer tot leven gekregen gelukkig. Hij is met de trauma helicopter opgehaald en naar het Sophia kinderziekenhuis gebracht. Hier bleek ook dat hij onderkoeld was 31,5 graden. Nu maakt hij t weer beter en is naar een ziekenhuis in de buurt gebracht. Ik schrok me echt verschrikkelijk. T zit in zo'n klein hoekje. 1 seconde niet opletten is al te veel.
     
  7. minifien

    minifien Bekend lid

    19 jul 2009
    785
    0
    0
    brabant
    He bah!
    Verschrikkelijk verhaal!
    Moet je toch niet aan denken dat jou zoiets overkomt!
     
  8. nijntje1984

    nijntje1984 VIP lid

    15 sep 2008
    15.693
    1
    0
    @ stella: Er is niets georganiseerd, had toch iets verwacht maar blijkbaar niet... ;) Zijn wel vanmiddag met een paar collegaÂ’s een terrasje gaan doen omdat het mooi weer is.
    Van een andere collega van een andere dienst heb ik vandaag een schommelstoeltje van FisherPrice in bruikleen gekregen. Heel erg leuk! :D

    @ Roosje en Cin: Hier een hond die een dichtgebonden vuilzak ook heel interessant vindtÂ… ;) Dus als ik er een heb, moet ik die dadelijk in de container gooien. Laatst was ik het vergeten en manlief had de deur van de keuken opgelaten zodat ze er toch bij kon in de berging. Je raadt wel wie het kon opruimenÂ…

    @ minifien: Hier een angelcare met sensormatjes. Wilde eigenlijk de angelcare zonder sensormatjes, maar we kregen deze cadeau van mÂ’n man zÂ’n omaÂ… Ken ook wel verschillende ouders die deze hebben en er zeer tevreden over zijn.

    @ Roosje: Wat een verhaal! :$
     
  9. mama van 2 meiden

    mama van 2 meiden Niet meer actief

    Roosje; bah wat een verhaal!! Zou toch als eerste in de vijver hebben gekeken denk ik, maar ja...je weet niet hoe je reageert.

    Hier gisteren een bizar dagje gehad; had de dag ervoor wat bloedverlies gehad, veel last van de buik en kindje weinig gevoeld. Dit was gisteren ook nog zo; door de VK doorgestuurd voor een CTG. Heb er een uur aangelegen (gaap..) toen kwam de ass gyn. 'even kijken' of ik ontsluiting had; au...toen met de eendenbek naar de baarmoedermond gekeken, AU. Waarom zijn ze daar in t ziekenhuis zo gek op? Nog een echo gedaan.
    Alles was gelukkig goed, kind wel nog steeds in stuit. 1 been onder zich en 1 been steekt naar boven.
    Morgen overleg met VK of en waar we t kindje laten draaien. Zit een beetje te twijfelen of ik wel een draaipoging wil doen; zitten ook wel risico's aan. Maar ja...een keizersnede is ook niet alles (stuitbevalling zie ik gezien de moeizame bevalling van Iris niet zitten).
    Nou goed....we gaan t morgen goed overleggen.

    Gelukkig vanmorgen een heerlijk ochtendje; met een vriendin en haar zoontje en Iris naar de speeltuin geweest; ongeveer kwartiertje fietsen. Kids hebben heerlijk gespeeld, op de terugweg bij een kraampje aardbeien gekocht (halve doosje heeft Iris op de fiets al opgegeten). Nu ligt de freule lekker te slapen en ik op de bank.
    Fijn na zo'n heftig dagje!!
     
  10. Scorpion

    Scorpion Fanatiek lid

    7 jul 2008
    3.028
    0
    36
    Beverwijk
    @cin, leuk...ik bereid me er al op voor :(

    @roos, jeetje, gelukkig dus echt op tijd gevonden!

    @femke, klinkt behoorlijk pijnlijk.

    net maar even snel oma onderbroeken gekocht voor in het ziekenhuis, ga nu de tas maar inpakken.
     
  11. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Ja gelukkig issie op tijd gevonden
    Morgen weer naar mn moedertje dus dan hoor ik de update weer. Dat mannetje is van Lucas zn leeftijd dus is tog ff schrikken kan zo ook bij mij gebeuren t kan de beste overkomen en dat is t enge eraan

    ooh ja nog 3 weken en dan komt mn bed dan mag mn kleine meisje komen :D :D
     
  12. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    daar is lucas :D
     
  13. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Hij is knalrood hij zal zich wel weer lekker druk gemaakt hebben hahahaha

    Nu heb ik chippies beloofd dus ja mama moet chippies pakken hahaha
     
  14. Melanina

    Melanina VIP lid

    20 mei 2008
    9.070
    0
    0
    Pedagogisch medewerkster
    Spijkenisse: Eindelijk na 13 rondes zwanger !!!!
    zo goed nieuws me meisje mag binnenkort het ziekenhuis uit.
    Waneer weten ze nog niet maar ze denken al gauw na het weekend .
    Morgen gaan ze het slangetje weg halen en gaan ze haar op eigen honger gevoel laten eten .
     
  15. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Wauw wat een super nieuws :D
    Dan kan je echt van t moederschap gaan genieten
     
  16. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Hoe is t met Duimpje dr kleine meisje?
     
  17. tihany

    tihany Fanatiek lid

    25 jan 2007
    1.465
    0
    0
    zorgkundige
    Belgisch Limburg
    @Roosje: wat een verhaal zeg. hopelijk houdt dat kindje er niets aan over.
    @Melanina: oh dat is goed nieuws zeg.
    @hier: m'n ventje is goed actief vandaag. en dan zeggen ze dat ze naar het einde toe minder bewegen omdat ze minder plaats hebben. hier toch niet.
    zo juist m'n kleine meid van school gaan halen. Het was precies een vermoeiend dagje, want ze bijna meteen in slaap gevallen op de zetel. Gebeurt maar zelden. Nu ja, ze zal het nodig hebben he. En heeft mama ook nog eventjes rust.
     
  18. minifien

    minifien Bekend lid

    19 jul 2009
    785
    0
    0
    brabant
    Dat is nog eens goed nieuws!!
    Wat een heerlijk moment lijkt me dat als je kleintje eindelijk mee naar huis mag nemen!
     
  19. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    zo eens ff een glaasje water halen heb dorsttttt
     
  20. Roosje23

    Roosje23 Fanatiek lid

    Nog eens een filmpje afkijken
    was er gister aan begonnen maar in slaap gevallen :)
     

Deel Deze Pagina