Ene dag wel symptomen, andere dag niet!!??

Discussion in 'Eerste symptomen' started by Thessa123, May 20, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Thessa123

    Thessa123 Lid

    Sep 20, 2009
    60
    0
    0
    NULL
    NULL
    hallo allemaal,

    Ik ben nu bijna 6 weken zwanger en ik heb hiervoor 2 miskramen gehad, toen had ik bijna geen symptomen.
    Nu is het zo dat ik van de week 1 dag geen gevoelige borsten meer had, dus werd gelijk weer onzeker, zou het weer misgaan..maar een dag later werden ze weer gevoelig. Dit geldt ook voor het gerommel/kleine krampjes in mijn buik, de ene dag wel, de andere dag niet. Is dit normaal?? Klinkt dit bekend?

    Groetjes thessa
     
  2. goofychick

    goofychick VIP lid

    Dec 31, 2007
    12,116
    0
    0
    Zuid-Holland
    Yep hier ook hoor. Ik ben op zich niet zo moe als mijn vorige zwangerschap, en de ene dag iid voel ik me kip lekker en denk ik, huh??? En zoals nu denk OJA ik ben zwanger.
     
  3. Fairytale

    Fairytale Niet meer actief

    Ik heb dat ook, de ene dag ongi gevoel en moe en misselijk, en de ene dag voel ik me best goed! Ik was er ook wat onzeker over, maar probeer gewoon positief te blijven!:D
     
  4. leeuw86

    leeuw86 Fanatiek lid

    Nov 10, 2009
    4,523
    0
    0
    ik herken het wel, zo heb je dagen geen kwaaltjes en dan ineens komen ze allemaal tegelijk:p
     

Share This Page