Oh spannend Ingeltje! Ik duim voor je! Heb een afspraak gemaakt om 20 voor 11. De assistente vroeg of ik ook door een arts in opleiding geholpen mocht worden. Ik heb van mijn buurvrouw al wat verhalen gehoord over hem die niet al te positief zijn dus heb ik nee gezegd. Gelukkig kon ik nog bij mijn eigen arts terecht. Zo maar even aan de buurvrouw vragen of Isis daar dan even heen kan. Kan vast wel. (Isis slaapt trouwens nog steeds!)
Goedemorgen! Zo zwemmen, maar kom nog even zwaaien. Azeb, ik heb een anaalfissuur gehad na de bevalling. Moest ik onverwacht bidden tot Mekka op de bank van de HA. Zo noemde hij dat Ik dacht, ik leg uit wat ik heb, krijg een spulletje en weg. Maar nee, hij moest het zien, aarrgghhh. Maar goed, ik had zoveel pijn en was eigenlijk alle schaamte bvoorbij na de bevalling Parr, ik ben helemaal in love met de kusfoto! <zwijmelt>. De res tis ook prachtig, je doet dat zo mooi! Pupke, hele dikke vette knuf voor jou. Lieffie, hou je taai hoor, al dat geren en gevlieg en de zorgen Inge, ik puf mee, dat helpt vast <pfff pffff pffffff> De rest: zwaaaaiii!
@Parr, wat mooi zeg! Ik ga denk ik zaterdag wat mooie foto's maken van Mike samen met mijn opa. Zal je die dan ergens een x willen bewerken voor me? @Azeb, denk zelf ook aambei maar zou wel naar de HA gaan. @Ingeltje, ik heb vannacht gedroomd dat jij vanavond gaat bevallen! En ik droom vaak voorspellend dus wie weet.. Ik ga zo ook even de HA bellen, blijf bloedverlies houden. Morgen is het een week, maar het word ook niet minder. Lijkt wel heftiger te worden met meer stolsels.. Geen idee of dit zo hoort na verwijderen!
@ingeltje duimen draaien hier het is een mooie dag vandaag om geboren te worden hoor beebje. @azeb suc bij de ha straks @missy volgens mij kan het wel ff duren eer je weer stopt met vloeien net als na de bevalling de ene is na 1 week klaar en de andere duurt het nog ff vanacht lag rene opeens bij ons in bed hihi om half 4 kwa ik erachter hij ging heel sneeky tussen ons in liggen en heel voorzichtig schoof ie verder onder de dekens haha. gelukkig heeft ie het droog gehouden want hij zilde gisteren niet meer plassen voor we naar bed gingen. hij bleef huilen op de wc zo zielig. als het nou heel de week goed gaat dan moet ik even hard denken wat we gaan doen met de vakantie want als ie daar natuurlijk in zijn bed plast heb je het niet zomaar schoon en droog maar om hem nou weer luiers aan te doen snachts dan verpest je ook het resultaat wat we nu hebben bereikt.
Haai, hier een betere nacht gehad dan gisteren, al was het wel weer een gebroken nacht. Om half 1 werd ik wakker van een huilende Aimar die gelukkig zelf weer in slaap viel. Om volgens mij 2:30 begon de kat te blèren en om 5:30 weer. Vanavond de knoop doorhakken of ik een ander huisje ga zoeken voor de kat, want word er echt gestoord van. Vanaf 20:00 's avonds begint hij al te zeuren om eten bij de deur (en dat terwijl hij dan net heeft gehad), maar die nachten zijn echt erg. Ben ook bang dat Aimar er wakker van wordt. @ Parr: geweldig mooie foto's! Ik vind die ene van jou en Kate: Kusje! vooral erg mooi! @ Ingeltje: ik ga hard duimen dat je vandaag/vannacht gaat bevallen. Wel een beetje jammer van de datum hoor Hier al een was gedraaid en opgehangen. Zo even de stofzuiger door de benedenverdieping gooien (niet letterlijk hoor, Ingeltje ) en dan boodschappen doen. Tot later!
Missy, heb even voor je gegoogled. zijn veel vrouwen die wel tot 12 dagen heftig bloed verliezen,maar als je je zorgen maakt gewoon even bellen
Goedemorgen, @Ingeltje: ja meid het begint nu toch echt spannend te worden. Hopelijk meldt hij zich vandaag... tis er een mooie dag voor. @Parr: prachtige foto's @Missy: bloedverlies zal er wel bijhoren, maar klinkt wel heftig. Idd maar ff naar de huisarts. @Azeb: ai klinkt niet prettig. En wat leuk... proefdraaien in de tent (al heb ik een gruwelijke hekel aan tenten). Hier ook vroeg wakker. Had Isabel om 5 uur een voeding gegeven en die werd om 6.30 uur weer wakker van een poepbroek. Heb haar er maar uitgehaald en naast me in bed gelegd voordat het hele huis wakker is. Maar ik slaap dan niet meer. Snap echt niet dat er mensen zijn die met kind in bed slapen. Ik kan niet slapen door de geluiden/bewegingen, maar ben ook bang dat ik deken over haar heentrek of zo. Vandaag niet veel plannen. Zo komt assuratieman even langs om jaarlijkse update te doen. Verder denk ik ff lekker wandelen of zo.
Maar mag je wel een tampon gebruiken? Wel toch, want ik mocht ook gewoon geslachtsgemeenschap hebben meteen na verwijderen. Alleen hebben wij nog geen kinderwens dus wij hebben netjes gewacht. @Jannes, wij hebben dat ook nooit gekund. Zodra Mike dan weer sliep legde we hem zo snel mogelijk weer in zijn eigen bed. En anders bleven we gewoon wakker, ik kan ook niet slapen met hem erbij.
Nee heb op dit moment maandverbandje in.. Maar heb dus wel gewoon de afgelopen dagen tampon gebruikt. Kom er niet doorheen bij de HA, altijd hetzelfde gezeur..
Goedemorgen! @azeb yikes!!! succes bij de HA en veel plezier in het tent! @sannemart zwaai! @pupke knuffs! @ingeltje zet door zet door (heb nog niks morgen staan ) @hummelke succes met solli geven! @tweety wat een boefje! @missy tuurlijk! @eva knuffs! @all dank jullie wel voor de lieve complimentjes!
Tjemig wat heftig zeg... dat is nogal wat. Heel veel beterschap voor haar en heel veel sterkte voor jullie... Je mag na deze vakantie wel een extra vakantie krijgen...
Waarom niet? Je moet geen tampons gebruiken als je een miskraam hebt gehad of een currettage of een bevalling. Maar gewoon ongi of na spiraal verwijderen kan lijkt me wel. Ze hebben echt niet de hele binnenkant beschadigd ofzo. Ik verlies altijd stolsels met ongi (dag 1 en 2) en gebruik altijd gewoon tampons.
@Yule: maar een tampon absorbeert stolsels toch niet... lijkt me dus gewoon niet hygienisch dat die tegen je tampon aan blijven hangen.
@parr: supermooie foto's meis! @ingeltje: spannend, hoop dat je mannen snel beter zijn dan. @sannemart: oh wat leuk dat je vriendin ook zwanger is! verder ben ik het ff kwijt. Gisteravond weer laat thuis, we zijn na het werk met de personeelsvereniging gaan wandelen in de Wassenaarse Duinen. Kregen een privérondleiding van een boswachter van Staatsbosbeheer. Dan denk je: ouwe kerel met baard en houthakkershemd. Maar dan krijg je: EEN MEGA LEKKER DING!!!! Echt een jonge gozer nog, denk 25 ofzo, knap, aardig, slim, gebruind, lief voor de dieren, oooooooooooooh......... *zwijmel* 't Is dat ik al voorzien was maar anders... jemig. Maar goed, los van de bouwvakker (oeps ik bedoel boswachter, was ondertussen tegen Raven aan het praten) *bloos* was het een superwandeling. Het was nog heerlijk weer en we hebben tot de schemering door een afgesloten duingebied gewandeld. Heerlijk! Kwam helemaal opgeladen weer thuis (en dat kwam niet alleen door de boswachter hoor ).