Hoi Dames, Morgen heb ik een BBQ met de familie van mijn vaders kant, erg spannend, want zij weten nog niet dat ik zwanger ben. Omdat ik niet zo veel contact met deze familie noch mijn vader heb, zijn zij nog niet op de hoogte van het blijde nieuws. Nu wil ik graag een leuke tekst of een raadsel op een t-shirt laten drukken, deze inpakken en dan aan mijn vader geven, en vragen of hij deze binnen uitpakt en aantrekt, en vervolgens naar buiten komt waar de rest van de familie ook zit. Kunnen jullie mij helpen bij het vinden van een leuke tekst of een raadsel voor op het t-shirt van mijn vader? Ik wil het lieft een raadsel, maar kan geen leuke vinden. iets in de trant van: het is klein en..... Hoop dat jullie nog wat leuke ideetjes hebben!! Alvast bedankt! Groetjes, Denise.
Een rebus zou denk ik niet echt opvallen, dan moeten mensen te geconcetreerd kijken wat er staat Zo'n zinnetje is effectiever denk ik dat leest makkelijker weg
@brabbel die vind ik erg leuk @shadixx zo leuk gedaan zeg! maar idd dan moeten ze wel even de tijd hebben om het te bekijken haha!
Wat een ontzettend leuke reacties! Ik heb er een aantal opgeschreven, want ik ben er nog niet helemaal uit wat het gaat worden. Ook die rebus, geweldig! Echt harstikke bedankt dames!