Dingen die je jaaaaaren later pas begreep...

Discussie in 'De lounge' gestart door Devilschase, 25 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. sweetmarije

    sweetmarije Fanatiek lid

    25 nov 2008
    1.199
    0
    36
    mummy
    letchworth garden city
    hahahah te grappig dit!
    ik zong ook altijd engelse liedjes verkeerd, ik zong bij de bangles bijv. altijd: EM eternal flame ipv AN eternal flame
    en nu nog zing ik het af en toe verkeerd gewoon omdat het erzo ingebakken zit. woon nog wel in engeland :p

    oh en ik was zo teleurgesteld toen ik er op mn 14e of 15e achter kwam dat carlo boshardt op mannen viel, ik was echt in shock dat carlo en irene geen echt 'setje' waren !!!!
     
  2. 4days

    4days Niet meer actief

    Ik kwam er jaren later pas achter dat onze parkieten Peppie en Kokkie toch echt vernoemd waren naar de tv-serie, en niet andersom...

    En ik vroeg me als kind serieus af waarom iedereen 2 kleine wenkbrauwen had, maar mijn vader 1 grote. :D :D
     
  3. Chivay

    Chivay Fanatiek lid

    31 okt 2009
    3.552
    0
    0
    Utrecht
    :) hahaha Schitterend topic!

    Ik dacht vroeger altijd dat de maan met een touwtje vast zat aan onze auto.... want de maan ging met je mee als je in de auto zat.... Ik stond dus ook heeeeeeel erg verbaast toen ik bij opa en oma bleef logeren, en de maan niet met de auto van mijn ouders meeging!
     
  4. Faith88

    Faith88 Fanatiek lid

    7 jun 2008
    1.037
    0
    0
    friesland
    grappig topic!

    ik heb het vaak met liedjes, die ik jaren geleden zong en dan nu inees denk van ooooww zingen ze dat! dat ik al die tijd iets heel anders zong!
     
  5. Pluis81

    Pluis81 VIP lid

    16 mrt 2010
    6.445
    2
    0
    Pedagogisch werker
    Brabant jonguh!!
    Toen ik klein was dacht ik dat vroeger alles zwart/wit was:)

    Bij ons in de regio is er een makelaarskantoor genaamd Vader.
    Ik kan me nog goed herinneren dat ik op de fiets zat en een bord zag staan: Te Koop Vader. Dat vond ik toch raar,wie verkoopt er nou zn vader?:D

    Dat van die reclame: "Geniet maar drink met mate" ken ik ook..hihi.
    Ik dacht ook dat het een Engels woord was (Uitgesproken als Meet) en dat het een drank-merk was.:)

    Op de basisschool begreep ik niet veel van gewicht/lengte e.d.
    Bij de CITO-toets heb ik dan ook ingevuld dat het gemiddelde konijn 40 kilo weegt en de gemiddelde wandelstok 8 meter lang is:D Haha!
     
  6. Faith88

    Faith88 Fanatiek lid

    7 jun 2008
    1.037
    0
    0
    friesland
    #46 Faith88, 25 mei 2010
    Laatst bewerkt: 25 mei 2010
    toen ik net een beetje kon lezen dacht ik dat Jonge Jenever, Jonge Jennifer heette jennever las ik op de fles :p en iedereen maar lachen en ik snapte niet waarom :( pas later kwam ik erachter dat het Jenever was!
     
  7. Faith88

    Faith88 Fanatiek lid

    7 jun 2008
    1.037
    0
    0
    friesland

    hahah die is grappig!
     
  8. draak86

    draak86 VIP lid

    7 mrt 2008
    5.427
    0
    0
    Thuisblijf mama
    Noord-holland
    vroeger dacht ik altijd dat chocolademelk uit bruine koeien kwam.

    En toen wij (2 broers en ik) vroeger eens in de auto zaten en zaten te klieren kwamen we langs een bord, een zwart-wit gestreepte. En tussen het moedertjes-treiteren en lachen door vroeg ik aan mijn moeder ,, mam wat is dat voor bord'' ? Dus zei heel geirriteerd ,, een kinderdump plek'' .... hahah. Heb lang gedacht dat het ook zo was.
     
  9. Faith88

    Faith88 Fanatiek lid

    7 jun 2008
    1.037
    0
    0
    friesland
    wij mochten vroeger ook altijd het laatste beetje slagroom uit de bus in je mond spuiten, maar daar was natuurlijk altijd ruzie om wie dat mocht, tot mijn broer op een dag zei dat als je die slagroom in je mond spuit en er komt op het laatst alleen nog maar gas uit dat als je dat in je mond kreeg dat je dan zo gaan ontploffen! sinsdien wilde niemand meer de laatste slagroom uit de bus! :D dit hebben we lang geloofd hahah..
     
  10. Sylvia29

    Sylvia29 Fanatiek lid

    2 jan 2010
    1.996
    0
    0
    Als de klok 12 uur slaat blijft je gezicht zo staan.
    Ik heb als kind jaren als de klok 12 uur sloeg mijn gezicht zo glad mogelijk gehouden.

    Op mijn 16de kwam ik er achter dat er helemaal geen dropjesbomen bestonden, maar wel hele creatieve oma's.

    Nadat mij verteld was dat sinterklaas niet bestond had ik daar wel vrede mee...maar van wie was het paard dan dat elk jaar een hapje uit mijn winterpeen nam?

    Ik heb het beste vriendje van mijn broertje jarenlang Jeroentje genoemd, en die blijkt Koentje te heten, tenzij die echt Jeroentje heet en ik hem tegenwoordig dus onterecht Koentje noem....

    Mijn ouders hebben mijn kat in laten slapen toen ik 6 was en gezegd dat die weggelopen was omdat ze het niet tegen mij durfden te vertellen.
    Ik heb jarenlang schuldgevoelens gehad en dacht dat de kat weggelopen was omdat ik stiekem de kat van mijn oma leuker vond.
    Op mijn 18de kwam ik er achter dat Mieppie dus gewoon een spuitje gekregen had, sta je eff voor paal hoor...als je het verhaal verteld aan vrienden en je moeder zegt welnee joh, die was ziek en hebben we in moeten laten slapen.

    En dat je met maten moest drinken vond ik heel erg logisch, als je alleen dronk was je immers een alcoholist? :)
     
  11. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Heb als kind echt lang gedacht dat drinken en eten allebei apart verdeeld werden in je maag.
     
  12. Mijkeltje

    Mijkeltje Fanatiek lid

    7 jun 2009
    3.029
    1
    0
    Mijn moeder zei altijd, als ik dorstig thuis kwam en met m'n giechel onder de kraan ging hangen om water naar binnen te slobberen: 'Rustig water drinken!'

    Het duurde tot mijn twintigste voordat ik ineens bedacht dat ze 'rustig aan' bedoelde en niet dat 't water an sich rustig moest zijn. (Ik interpreteerde het zo dat ik dan de kraan minder ver open moest draaien, zodat het water er rustig uit stroomde...;))
     
  13. Mijkeltje

    Mijkeltje Fanatiek lid

    7 jun 2009
    3.029
    1
    0
    Verrek!!!:$

    Joh, ik heb er eentje: ik kwam er pas op m'n dertigste dankzij een forum achter het het logo van de tour de France een fietsend mannetje bevat..:D
     
  14. Noddie

    Noddie Bekend lid

    12 mei 2010
    695
    0
    0
    't hoge noorden
    Echt??? :$
    't is dat jij het nu zegt, anders wist ik dat echt niet!
    Vond het altijd al zo vreemd op die andrelon flessen, dacht dat het soort van dingen waren voor je vingers zodat je 'm goed kon vasthouden, vreemde vingers hebben die ontwerpers dan :)
     
  15. chantal1984

    chantal1984 Niet meer actief

    Ik heb jaren lang gedacht dat het kleine wagentje van de vuilnisman ( die bv bladeren ed opvegen ) dat dat het '' kinderkarretje '' was en dat die vervelende kinderen mee nam :) .. Althans dat heeft mijn moeder ons wijs gemaakt .. Ik schrik me nog steeds de pleuris als dr eentje achter me rijd .. Nooit geweten dat die mannen gewoon de straten schoon maakten ... hahahaha :D

    zucht ...;)
     
  16. brendat

    brendat Bekend lid

    6 jun 2008
    964
    1
    18
    Rotterdam
    Jeetje! Zo leer je nog eens wat!
    Vroeger in het golfslagbad bij ons in de buurt was het altijd de stem van de mama van een klasgenootje die zei dat over enkele ogenblikken het water begint te golven. 20 jaar later hadden we het toevallig over haar, en ik vroeg aan mijn moeder; doet ze dat nog steeds?
    Ongelovige blik; je snapt toch wel dat dat gewoon een bandje was en dat ze daar niet 7 dagen per week 12 uur per dag elke 10 minuten hetzelfde zat te zeggen he? Nou nee dus...
     
  17. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Hahahaha, geweldig topic!!

    Ik dacht vroeger altijd dat er bij stoplichten mensen onder de grond zaten, die meekeken met een camera of er auto's/fietsers aankwamen en dan het licht op rood/oranje/groen zetten.
     
  18. skatjuh87

    skatjuh87 Niet meer actief

    - ik dacht ook altijd dat bij halfvolle melk het pak maar halfvol zat

    - Ik ben er vorig jaar achter gekomen dat rozijnen van gedroogde druiven zijn gemaakt ( wist ik echt niet )

    - via dit topc ben ik achter heel veel dingen gekomen die ik niet wist hihi, eigenlijk schandalig maar tis niet anders.

    - ik wist nooit dat in kroepoek garnalen zaten. Ik hou helemaal niet van vis en dit was ook een complete schok voor me ( ik zat vis te eten en genoot er ook nog van hihi )

    Verder weet ik het eigenlijk niet meer. Kom er vast nog wel op

    Liefs
     
  19. dib

    dib Fanatiek lid

    11 sep 2007
    2.153
    1
    0
    Nederland

    Jaaaa! Dat dacht ik vroeger ook altijd :)
     
  20. Umm85

    Umm85 VIP lid

    17 jun 2007
    26.310
    248
    63
    Vrouw
    huismama, doktersassistente
    Turkije
    Ik ging als kind vaak met mijn zus en moeder met de trein naar Arnhem en kwam dan langs zo´n televisietoren. Mijn moeder zei dan altijd: 'Kijk, daar komt Sesamstraat vandaan!'

    Heb me lange tijd afgevraagd hoe je zo'n hele straat nou in die toren kon krijgen..
     

Deel Deze Pagina