Oww gezellig LaFemme, Wij hebben poets avond vanavond Morgen komt er iemand van de gemeente langs dus wil dat alles er schoon en netjes uitziet..!!
Heej girls! Jeem, mijn langste cyclus tot nu toe is 32 dagen geweest. Nu waarsch 37. Mijn ei was laat, en mn ovu testen waren toen al op Aan de hand van het slijm heb ik toen deze inschatting gemaakt. Maarrr ik wacht nu af, mijn NOD zou bijv ook morgen kunnen zijn. Het is zo lastig..Heb 15 dagen opgeteld bij de laatste "slijmdag" Fem, mijn banner is dan inderdaad vanzelf weer naar 1 gegaan. Ben nog niet ongi. Deze banner is wat anders. Ik had nu zo'n lange cyclus, dat de banners van ZP het niet aankonden Wat leuk joh ladiesnight!! Geniet er lekker van, wil ook nog naar die film! En je man heeft wel ff *piep* vervelend gedaan, irritant voor je zeg, en logisch dat je boos werd! Ze zijn soms zo leuk en soms zo vervelend he 8) Voor hen is het toch anders als voor ons, het is ons lichaam en voor hun is het dan toch een meer ver van het bed show. Hopelijk komt het gewoon goed meid. Zaadcellen kunnen soms heel lang leven, en missch vanmiddag nog ff snel als ie uit zijn werk komt, voordat jij weg moet Verleid je m ff met je mooiste lingerie Laar, ben je alweer een beetje over je kippetje heen, of mis je haar nog erg? Ga je nog een nieuwe kopen? Ook omdat je die haan missch ook weg doet?
Oww maar als k uit ga van mij slijmdag Dan ben ik al "overtijd" haha Nee geintje.. morgen gewoon ongi..
Juul, je maakt het spannend zeg!!Durf je niet te testen? Ik hoop gewoon dat ik deze maand weer op dag 14 mn ei had en dan hebben we goed gesext haha.
Ja Jeem? Komt jouw slijmpiek al een paar dagen voor je ei? Ik heb gemerkt afgelopen maanden dat als ik er 15 dagen bij op tel, het altijd uit komt. Op de dag nauwkeurig. Vorige ronde had ik me vergist, ik had toen 2x slijm gehad, met wat dagen ertussen, en toen was ik van de 1e keer uit gegaan, toen dacht ik dus dat ik al overtijd was. Slopend was dat. Achteraf was het dus precies 15 dagen na de 2e x slijm Trouwens meiden, voor ik het vergeet: rijles ging fantastisch! Ze waren met zn 2en, want hij had een nieuwe instructeur die hij nog moest coachen, dus 2 vliegen in 1 klap. Ze waren allebei heel enthousiast over mijn kunsten! Ik reed de sterren van de hemel 8) Haha, ben wel opgelucht zeg! Zo leuk om juist complimenten te krijgen! Voelde me daardoor ook heel ontspannen,en toen ging alles nog beter!
Ja zie je nou Juul, je moet je bij iemand op je gemak voelen dan gaat het stukken beter. Ik ben blij voor je meis
Nou meiden, hartstikke bedankt voor het goeie advies van gister over het wisselen van instructeur!! Je zit toch te twijfelen of dat lullig is of niet, terwijl het er alleen maar om gaat dat ik mijn examen haal. Mijn man zei ook: hij is een prima instructeur, maar nu kan hij jou niks meer leren, en belemmerd hij jou alleen maar. Ben blij dat ik voor mezelf opgekomen ben, en missch is het wel zelfs zo dat ik hierdoor mijn examen beter ga doen!
Super Juul dat het goed ging!! Het ligt dus niet aan jou maar aan die chagerijn Spannend voor jou zeg.... ook appart dat je ineens zon lange cyclus hebt he! Ik nu ook van 35 dagen.. maar de vorige keer 32 dus het valt nog mee... Ja vind het nog steeds jammer van t kipjes maar ik ben niet meer verdrietig.. dat was ik die avond wel! We gaan er nog 2 bijhalen waarschijnlijk ja! Ik wil graag een witte zijdehoen (pluiskip) die zien er zo leuk uit! Bekijk bijlage 74277 Lafemme, ja denk dat je dan maandag zoeits je ei hebt gehad! omdat je temp toen nog laag was en vanaf gister weer hoog. Misschien toch op tijd geweest dan!! Leuk zo'n meiden avond vanaaf! Ik ga naar n 'oude' vriendin, niet echt zin in maarja., tis ook zo moeilijk om te zeggen dat je geen zin hebt he!
Ik had dit x slijm op dag 10 Dus als ik daar dan 14 dagen bij op tel.. Zou ik op dag 24 ongi moeten worden.. Dus ben ik 1 dag overtijd MAar ga gewoon uit van 27 dagen
Idd, lag niet aan mij Hij had gezegd tegen die andere gast, dat ie zo knorrig was omdat hij het al duizend keer gezegd had, en ook omdat ik 3 weken niet had gereden. Ja sorry hoor, maar volgens mij heet dat rijles. OP dag 1 krijg je te horen hoe het moet en vervolgens duurt het 40 lessen voordat je alles doet wat ie zegt. Niet omdat je niet wil, maar omdat je het gewoon moet leren. Tis net hoe je het benaderd he. Die andere gasten legden juist de nadruk op 98 procent wat heel goed ging,en hier en daar wat schoonheidsfoutjes zoals richtingaanwijzer vergeten uit te zetten, en in 2 optrekken ipv in zn 1.. Kippetje ziet er super schattig uit!!!!! Echt net een knuffeltje! En over je oude vriendin: rot is dat he, je voelt je dan toch verplicht. LIever zou je nog thuis lekker op de bank zitten, dan bezoekjes waar je toch geen zin in hebt. Maar vaak is het ook zo dat als je gegaan bent, je het achteraf toch leuk vond. Succes. Vaag he dat mn cyclus ineens zo lang is. Geen idee waarom. Is gewoon minimaal 5 dagen langer als mijn langste tot nu. Hij bleef eerst zo rond de 30/31 hangen. Ach, je moet het ermee doen. 1 voordeel van dat gelazer met die instructeur: ben nu meer daar mee bezig als met mn NOD, das niet verkeerd
Jeem, wat ik nog wilde vragen: hoe is het nu met je bloedverlies? Hoop voor je dat het niet door heeft gezet!! Vrijdag heb je die afspraak met de gyn he, kijk je er naar uit? Meiden!!! Morgen zijn wij 1 jaar getrouwd alweer!! We gaan ff lekker uit eten..
Hey meid, Bloed verlies is weg raar he..!! Ik zie er eigenlijk best wel tegenop..!! Ben best bang eigenlijk gek he? Gefeliciteerd
Kan me goed voorstellen hoor Jeem! Je weet tenslotte niet wat ze gaan ontdekken, en dat is best spannend! Aan de andere kant: als er al wat mis zou zijn, zijn er tegenwoordig zo veeel mogelijkheden, bijna niemand blijft echt kinderloos tegenwoordig.. Maar meid, we gaan niet van het ergste uit! Het kan allemaal prima in orde zijn! Dikke knuffel voor jou!!
Indd juul, Het is ook dubbelzijdig hoor ene kant juist zo spannend omdat het nu echt dichtbij gaat komen.. Andere kant spannend omdat ik niet weet wat ze gaan vinden.. Maarja we wachten het af he
Hey!! Ja, Juul, Gefeliciteerd met je 1 jarig jubileum!! ik zeg een mooie dag voor een positieve test... duim duim duim.. Jeem, spannend morgen, hoelaat heb je de afspraak? Ik ben begin juni daar geweest en het valt allemaal wel mee.. bij mij hebben ze eerst wat vragen gesteld.. medische geschiedenis (ook in de fam), roken, alcohol dat soort dingen... Daarna inwendig onderzoek.. even wennen, maar valt allemaal wel mee... Hoop dat het allemaal goed zit bij je meid... *dikke knuffel*
Dank je wel... Ja heb net even gevraagd wat ze gaan doen.. We moeten bloed af laten nemen beide.. Mn mannetje moet zijn zaad in leveren.. Ik krijg idd echo's en dat soort dingen... Dus best spannend...
Heej Jeempie! Ooh bloed afnemen, fijn dat ze dat gelijk doen! Bij ons was dat niet zo.. En mijn vriend heeft nooit bloed hoeven te prikken. Dus alles wordt gelijk in gang gezet, fijn zeg! Maaruuuuh misschien is het wel helemaal niet nodig!!! Is het bloedverlies gestopt??? Was t veel dan? raar ofniet?!! Juuul, gefeliciteerd he!!! Hopelijk kunnen we jou dubbel gefeliciteren hoe staat het ermee??? Ik had gister mn temp heel laag en vanmorgen ook. Dit heb ik alleen als ik ongi wordt.. nooit gehad op deze cyclus dag, mn temp steeg juist en daalde niet! Zal dit met een evt. innesteling te maken hebben? Ik hoop t Vanochtend in de auto opweg naar mn werk schrok ik ineens en dacht t zal toch niet mn ongi al zijn!!! (aangezien mn cyclus heel raar is deze maand) maarja t lijkt me toch niet dat ik nu al ongi wordtn, dan is die luteale fase wel heel kort! (7dagen) dat kan toch niet? xxxxx
Hey meid, Ja alles in volle gang gelijk...Ben ik wel blij om hoor..!! En indd misschien is het niet nodig.. Maar ga er niet van uit hoor.. En Ja bloed verlies is over het is meer rosige afscheiding.. Nu nog een klein beetje... Maar niet veel geen inleg kruisje nodig ofzo...