@Gusam, daar wordt je ook moedeloos van! Heb zo toen ook gezeten toen Tim 3mnd was. Had hij t Rota-virus. Ben toen ook 3 dagen achter elkaar naar de hap geweest. En dan zeggen ze daar; valt wel mee. Geef je al iets van ORS bij ofzo?
Ik zou ook nog terug gebeld worden door de h.a, omdat Tim al sinds gistermiddag aan t overgeven is. Maar ben bang dat die t vergeten is
@Noa, wat een schattige foto! Tim ligt ook altijd zo haha @Josien, ik zou me ook niet zon zorgen maken om het gewocht van Sam hoor. Als hij t verder toch goed doet. Tim is eigenlijk ook te licht, die woog de laatste keer 7400gr bij 71cm. @Joenka, o die Boaz! Klein apekopje haha.
@kk;ik heb gestemd! @sylvia;hoe was t bij t cb? @Gusam;pfff ze schepen je wel af zeg! @wen;HAP bellen! @Curly;weer mooi goedgekeurd! @danjo;hoe is het nu met je meisje?
ha ladies sorry dat ik er weiniog ben geweest heb ook weinig terug gelezen heb het mega druk! toppers waren super leuk heb echt genoten! zondag en maandag ook de hele dag op pad geweest en gewerkt dus weinig tijd gehad! zaterdag naar emporium een leuk buiten feestje! met dylan gaat alles super goed echt genieten van hem! lees wel dat er veel beebjes ziek zijn heel veel beterschap voor iedereen en een dikke knuffel. baby las ook dat je meisje goed had gegeten jaaaa goed hoor! tamale: zag dat je had gefiets met je meisje leuk hoor ga het binnekort hier ook proberen! kk: heb ook gestemd! hier nog een foto van mij en mijn vriendinnetje bij de toppers! hihi was echt heel leuk en dan weten jullie meteen hoe ik eruit zie haha ik ben de rechtse! fijne aaf!
trouwens; als dyoni staat op de grond en je hebt haar vast gaat ze stapjes zetten...nog meer van die maffe kids hier?
Ola, Daar was ik weer! Ff ego: Bij de kinderarts geweest! Hij denkt dat Boaz toch heftige vorm van Reflux heeft en heeft nu Nexium voorgeschreven, ook moeten we nu ook weer starten met bijvoeding. Over een maand terug om te kijken hoe hij hier op reageert.... Ook wou hij de pre logopedist er nog naar laten kijken, maar dat was al gebeurd. Dus ga vanaf morgen starten en hoop dat het effect heeft!
@joenka;nou hoop dat het gaat werken! Enne geen logo meer voor jou, ik mag volgende week weer terug... @dyoontje;nou t stukjes eten was een vlaag van verstandsverbijstering t is weer gewoon ouderwets miepen en weigeren hahaha
hallo! danjo: beterschap met je meisje leonie: hoe gaat t met jou?? baby: pfff eigenwijsje haha. Meloen dus geen succes? jammer... jaja: dat ziet er gezellig uit!! Lijkt me echt leuk de toppers (ben beetje jaloers haha) gusam: ook al ziekjes...beterschap!!! maia: fleur was toch ook altijd zo vroeg wakker? Wat heb jij toen gedaan?? Ik zal nog ff tessa in de kinderstoel spammen
joenka: hier heeft dylan ook nexium gehad via de ka toen hij in het ziekenhuis lag maar het heeft wel efe tijd nodig voordat het goed werkt ong 4dagen! toen hielp het hier redelijk hoop dat het bij je mannetje goed werkt!