Nou bij het begin van de uitzending toen ze zo in dat ziekenhuisbed lag met dr broodje had ik wel zoiets van, je had toch wel even je haar kunnen kammen of iets.
oeps......*schaamt zich nu diep* Toen ik gehecht en alles was lag L. inmiddels op de kinderafdeling.. voor ik gedouched was had ik een broodje ham naar binnen gewerkt.. bevalling duurde maar 6 uurtjes maar had zo'n honger.. verpleegster heeft een broodje voor me gemaakt na het broodje ben ik pas gaan douchen
het kan nog erger, en schaam me eigenlijk helemaal kapot mijn kind was met spoed naar de couvese afdeling gereden. Maar ik lag met een vrolijk hoofd, haar ontploft een mars te eten. had totaal niet door wat er nu aan de hand was.
haha had ik ook niet hoor.. had eerst zoiets van: Oke, neem hem maar mee.. maar mag ik nu wat eten? heb honger.. arme kind lag doodziek beneden maar besefte het pas na een uurtje ofzo
o o o wat zijn we weer grappig ik maak ook eens een typfout.! maar kijk is.. wat betekend dat? iets van kijk eens ?>
Joh.. stelletje mutsen hier !!! Nerderlands vond ik wel een grappige typo , of was t zo bedoeld?! Anyway, dat filmpje van Tamara dr kleine , jakkes? Ik ben gek op huisdieren maar ze hoeven toch echt niet over mijn tafel te lopen , laat staan aan mijn kleine zijn eten of drinken te zitten.. zwaar ranzig.. het zijn en blijven dieren.
Jammer dat Fleur de regeldag rond dag 10 afdeed als dat haar borstvoeding terugliep. Maar verder vind ik haar nog steeds de liefste
ik had echt medelijden met dat mooie baby'tje van Tamara! Arm kindje, dat je nou in zo'n gezin op moet groeien... Ik vond Fleur ook goed uit de verf komen, ze praat echt met liefde over haar kindje. Dat mistte ik bij de andere dames wel een beetje...
en dan die moeder van Tamara, dat ze in Alfonso meer vertrouwen had dan in haar eigen kind! Nou jaaaaaa....
ja vond ik ook erg sneu voor die kleine, niks was klaar zeg en jammer dat ze over jou niks meer zeiden, hoe is het met je kleintje
Als iedereen een Bugaboo kadoo krijg, waarom had tamara dan een xadventure. En hebben jullie er twee gekregen dan?? Maar goed wathever. Tamara is gewoon een vies peuk, een poes in huis ok maar op die manier nee. Meisje heb wel een mooie bos krullen trouwens. Ben blij dat het afgelopen is haha hoef ik me niet meer aan haar te ergeren. Wat een maf kind en dan die moeder.
Heb het net gekeken. Ik vind Fleur echt geweldig. Hoe ze het doet als moeder, en dan op die leeftijd.. Petje af. Jammer dat ze pascalle niet terug lieten zien inderdaad! Maar lees hier al dat alles goed gaat, gelukkig!
Ja die kamer van tamara was nog een zooi .En toen ze na huis mochten meteen die sigaret over nemen van alslonso ( aflonso) haha.En dan die gore jas weer aan,en ik irriteerde me mateloos dat ze haar mouwen zo na beneden trekt met haar handen.Maar al met al super serie jammer dat het is afgelopen en jammer dat ze pascalle beetje in vergeet hoekje hebben gezet op het einde.
Ja wij heben er 2 gehad maar die zijn gelijk door verkocht.. hebben we mooi een luxe 2ling wagen voor gekocht en 2 nieuwe maxicosies met onderstel.. (die wel goed de auto in kon)
Nu ben ik toch ook wel heel nieuwsgierig naar dat filmpje van Tamara en die kat. Heeft er iemand een link voor me ?
Gatverdamme ! en dan er nog om lachen ook. Waarschijnlijk heeft dat arme meissie die melk nog opgedronken ook daarna
Hey wat leuk. Er zitten hier dus wat van tienermoeders? Ik vraag me alleen af waarom Pascalle de eerste afleveringen maar is geweest en waarom toen dat andere meisje erin is gegaan. Schrok trouwens wel dat Pamela alweer gescheiden is, de ex van Fleur nog nooit zn zoontje heeft gezien, Tamara blijkbaar behoorlijk wat vriendjes heeft elke keer. Beetje jammer. Had gehoopt op een 'leuker' einde.