hoii hoii, ik hoor wel eens eetcombinaties waarvan ik zeg HUH hoe kan dat nou lekker zijn! - bloemkool met pindasaus - saucijzenbroodje op een bolletje - zuurkool met mayonaise hebben jullie ook nog rare combi's?!
Kaas en ketchup of kaas en curry pindakaas en banaan kaas en appelstroop die pannenkoek met chocopasta ken ik uit Frankrijk en Zwitserland.
Pannenkoek met chocoladepasta, heeeeeeeerlijk! Word vaak vreemd aangekeken als ik m'n pannenkoekje smeer, haha.
haha ik ook vind het heerlijk. hou helemaal niet van die vieze uitkjes erop. Als ik het vraag dan kijken ze me ook vreemd aan. mensen moeten het gewoon proberen vind je niet? Ik doe over zo ongeveer alles appelmoes behalve over pasta en rijst. Jummie, vinden mensen ook apart.
Ik heb altijd pannenkoek met appelmoes word ik altijd raar op aangekeken ik vind het heerlijk hihi...
Broodje hagelsalg met kaas Broodje smeerworst met hageslag Broodje kaassoufle met appelmoes Broodje ham met selleriesalade En alles wat ik eet, dus groente, aardappels vlees oid daar moet altijd curry en sweet chilie saus op ... Echt overal ... Zelfs bij een tosti ofzo vind ik dat heeeeerlijk De pannenkoeken met chocopasta worden hier ook gegeten en vind ik niet zo heel vreemd hoor
Mijn vriend maakt vaak een boterham met kaas, ham, mayo, tomaat, komkommer, en dan nog een beschuit met smeerkaas erop. Boterham dichtklappen en smullen maar!
- Pindakaas met hagelslag - Ontbijtkoek met speculoos - boterham met pindakaas en chocopasta (vind ik ook een rare combi, maar mijn man vindt het heerlijk...)