Is deze weer licht positief????

Discussie in 'Ovulatie en zwangerschapstesten' gestart door schaapje84, 21 mei 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0
    bedoel gister en vanmorgen (had niet gezien dat dit bericht vanmorgen al was gepost)
     
  2. Heb nu ook wat roze verlies... Dus denk dat het weer een miskraam wordt...:(
     
  3. AstridDi

    AstridDi Fanatiek lid

    6 mei 2008
    2.068
    0
    0
    Roze verlies zegt nog niet zoveel! Er zijn echt miljoenen vrouwen die ook roze verlies hebben op/rond en zelfs nog ver ná hun nod! En dat was allemaal gewoon goed!

    Afwachten is het enige wat je nu kunt doen! Ik weet dat dat heel makkelijk gezegd is want ik weet hoe erg het is als je moet wachten op iets wat eventjes je leven weer op zijn kop gaat zetten!

    Ik ga keihard duimen dat je over een dag of 2 een hele duidelijke test hebt.

    Dikke knuf :)
     
  4. Sheila82

    Sheila82 Niet meer actief

    Marjolein: ik ga ook heel hard voor je duimen meid..het kan nog gewoon goed zijn hoor.

    Liefs
     
  5. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Marjolein
    Ik ben op mysterieuze wijze mijn test van gisteren hier ergens in huis kijt geraakt, dus dacht, dan doe ik er vanochtend gewoon weer 1. Die bleef dus ook erg lang wit en droogde heel licht op en dat was ook heel geconcentreerde urine (was vannacht expres niet mijn bed uit gegaan om te plassen dus moest vanmorgen wel heel erg:D).
    En roze zegt idd nog niks meid. Houd hoop....
     
  6. Sheila82

    Sheila82 Niet meer actief

    Collo: wilde nog op je reageren maar was ik vergeten,sorry!!
    maar je had toch een licht posi test begreep ik? Of bedoel je dat je een indrooglijntje had??
    Ik hoop dat je zwanger bent!!
     
  7. Collo, dank je wel voor je bemoedigende woorden!
     
  8. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0

    hey meid,

    was die van vanochtend hetzelfde als die van gister? Vond die van gister echt heel duidelijk..
    Doe je er vandaag nog 1?? Als jou verslaving net zo erg is als de mijne, vast wel...
    Hoop dat hij toch hetzelfde blijft en niet een te groot verschil heeft.

    Wat is ertoch aan de hand met die testen van kv??
     
  9. Puppy78

    Puppy78 Fanatiek lid

    16 apr 2008
    2.099
    0
    0
    Er is denk ik niets aan de hand met de testen, maar het lijkt me niet zo zinvol om 2 keer per dag te testen zoals sommigen schijnen te doen. Dan zie je nooit een erg groot verschil tussen de testen. Wacht gewoon een paar dagen met testen, dan moet ie echter wel donkerder zijn en ben je veel geruster. Je kunt er verder toch geen invloed op uitoefenen, je maakt jezelf alleen maar helemaal onzeker.
     
  10. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0

    hey puppy,

    Ik heb dit topic gestart, weet niet of je mijn kv test aan het begin van het topic hebt gezien, maar een aantal dagen later was er dus geen streepje meer te bekennen op de kv test.... vreemd, denk dus toch vals positief... ook nog geen ongi maar gee streepje op de test, en er is toch echt een streepje binnen de tijd te zien, zelfs op de foto.
    Natuurlijk weet ik en de meeste hier dat je het beste gewoon een aantal dagen later weer kunt testen voor wat meer duidelijkheid, heb ik dus ook gedaan, spierwit... :(
    Twijfel toch wel een beetje aan deze testen.
     
  11. collo003

    collo003 VIP lid

    12 feb 2009
    7.802
    1
    0
    Oeteldonk
    Schaapje
    Denk toch echt dat er in ieder geval iets heeft gezeten, maar dat het niet is blijven plakken. Heb nu al zoveel KV tests versleten en hebben het altijd goed gehad,. Ook omdat je nog steeds niet ongesteld bent...

    Ga er vanavond nog maar 1 doen. He de post is er. Misschien zijn mijn babywsh tests binnen (beetje mosterd na de maaltijd). Ga ik die even doen....ik vind testen zo leuk.... (sorry voor alle meiden voor wie het niet leuk is)

    Lijntje is bij mij trouwens licht, maar wel duidelijk roze.
     
  12. faith and hope

    faith and hope Bekend lid

    12 apr 2007
    685
    0
    0
    Hier nog steeds in erge twijfel.
    Ben flink misselijk en opgezette buik.
    En een lichte lichte test van sensitest. Maar daar heb ik 2 mnd terug ook een lichte test van gehad en toen werd ik gewoon ongie. Ga gelukkig nu een weekend met vriendinnetjes weg en die weten van niets. Kan ik ook niet testen.
    Of toch misschien een klein testje in de tas mee......
     
  13. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0
    hey collo,

    enne?? Al getest?? Nou ik heb vandaag ook getest... met de dipstick van matcare, kreeg een rose pennestreepje, dus dacht doe ik er meteen nog maar 1, dacht dat ik wat zag, dus heb ik ook maar een midstream gedaan.... hier zag ik heeeel vaag wat op (als het niet mijn verbeelding was... volgens mij zit er een streepje op mn netvlies..:D
    Dus dacht ik vanmiddag, toen ik naar de jumbo moest, neem ik er daar 1 mee van de huisapotheek (die gaf vorige keer zelfs voor kv licht posi) helaas allemaal op..... (volgens mij was ik zelf de schuldige nog van vorige keer)
    Dus toch maar een kruitvatje gehaald... heb hem net gedaan, zie heel vaag een streepje, ben heel erg benieuwd hoe hij opdroogt, misschien dan een foto poging... ben echt benieuwd.

    FF nog een vraagje, weet jij wanneer je baarmoeder mond open gaat staan voor als je ongi moet komen? De mijne zit helemaal pot dicht.

    Ben reuze benieuwd naar je testje...
     
  14. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0
    Hey faith en hope,

    Wat vervelend he, zie mijn reactie net op collo en mijn testen van vandaag... weet je dat ze bij mat care hele handige mini's hebben voor in de handtas, heb ik 1 x besteld.
    Doe je vanavond nog een test?? Heb je foto's van de testen trouwens?
    Duim voor je
     
  15. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0
    collo,

    ik zou ook niet twijfelen over die van jou, vond de eerste al zo duidelijk en echt rose inderdaad
     
  16. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0
    whaaa, heb net nog ff gespiekt naar mn test, kan hem toch wel zien zonder te draaien.. (binnen de tijd zag ik ook al wat)

    Wat wordt ik toch in spanning gehouden...... moet zo toch nog even werken bij de paardjes dus kan de test op zn gemakkie opdrogen zonder dat ik er boven hang.. :D
     
  17. Meiden, ik heb helaas een miskraam...:(

    Ik wens jullie allemaal veel sterkte en succes toe!
     
  18. schaapje84

    schaapje84 Fanatiek lid

    22 nov 2008
    1.309
    0
    0
    verschrikkelijk om te horen meid, sterkte, en hoop dat je beebje snel mag blijven plakken
     
  19. Appie1988

    Appie1988 Niet meer actief

    Marjolein dikke kus en knuffel voor jou!
    Wat een klotezooi!
     
  20. Dank jullie Appie en Schaapje... Bij jullie nog nieuws?
     

Deel Deze Pagina