Met 25 weken was ik bijna 3 kilo aangekomen. Gisteren met 28 weken weer controle gehad en was er weer ruim 1 klo af. (ik ben een jojo deze zw-schap) In totaal dus: 28 weken zwanger en bijna 2 kilo aangekomen!!
geen zorgen maken over de kilo's dames...ik was meer dan 30kg aaangekomen met 41 weken, dat is t helft van mijn normale gewicht. 4 maanden na de bevalling was ik weer op mijn normale kilo's. geen hangbuik etc na 4 maanden...als je gezond eet en toch aankomt dan gaan die kilos gewoon weer snel af. gezond eten dus!
hier 1 hele kilo inmiddels, lijkt of ik weer wat afval trouwens. hier ook een klein lief buikje, dat wel alvast!
Ik probeer me maar aan dit soort berichten vast te houden Ben inmiddels 10 kg aangekomen met 26 1/2 week! Ik begrijp er niks van, eet niet meer als voorheen Voor de zwangerschap was ik slank en kwam ik juist nooit aan, moet er nu dus ook erg aan wennen! Hopelijk is alles er straks weer snel af
@marcha: je lijf zal t wel nodig hebben! zolang jij gewoon en gezond eet is het allemaal okee lijkt me. trouwens, ga jij hoogzwanger trouwen? wat gaaf! helemaal in trouwjurk? (vroeg zij die op jacht is naar 7-maanden-zwanger-jurk)
hmm, ik blijf precies één van de meeste bijkomen... 30 weken, +15 kg! Normaal ben ik slank gebouwd, maatje 36, maar nu krijg ik echt een gigantische buik
Kom net bij de verloskundige vandaan......ben nu in totaal 10 kilo aangekomen op 25w3d. Het is de laatste 3 weken wel snel gegaan, maar ze zei tegen me dat ik de vinger aan de pols moet houden. Dacht eigenlijk dat het wel meeviel met de kilo's. Zit er eigenlijk best wel mee in mn maag.......
Hmmm, ik heb diezelfde +15 kg al bereikt bij 25 wkn, helaas, ik win . En ook hier normaal gesproken superslank.....
Ben nu ruim 24 weken en inmiddels zo´n 3 a 4 kilo aangekomen. Weet niet precies hoeveel ik voor mijn zwangerschap woog, maar ik schat zo´n 67 kg bij een lengte van 1.73...
was 83 kilo was de eerste weken door extreem misselijkheid afgevallen naar 75 zit nu op 88 kilo en ben 29 weken zwanger
@ klingel: Ja, we trouwen begin augustus en 29-08 ben ik uitgerekend. Maar we houden het klein hoor! Geen echte trouwjurk dus Wil wel kijken voor een leuke jurk maar heb nog geen idee hoe dat er dan precies uit moet gaan zien haha! Maar jij wil dus echt helemaal in trouwjurk met 7 maanden? Spannend! Lijkt me wel gaaf! Wat betreft de kilo's, tja, ik doe echt niets bijzonders dus het zal wel oke zijn VK zegt er in ieder geval niets van, heb het laatst nog gemeld maar ze vond het niet overdreven veel. Volgens haar was het ook BMI afhankelijk wat je aan komt?? Extra gewicht zit vooral in mijn buik, heupen en billen. Voor de rest zie je niets aan me, mijn gezicht is bijvoorbeeld ook helemaal niets dikker/boller.
@marcha: wat leuk zeg, zo hoogzwanger trouwen! ik vind dat wel extra bijzonder hoop dat je je helemaal goed zal voelen en dat het niet te warm zal zijn! maar ook niet te koud haha, zonnetje willen we wel he? en qua jurk. denk dat je, net als ik, op een A lijn uit komt? qua buiuiuik? vind ik heel mooi staan ' in onze toestand ' hihih. zelf vandaag eindelijk (na 1308 jurken te hebben gepast in heel NL) uitgekomen op een supermooie prinsessenjurk met glittertjes erop gestrooid. gepast met ' nepbuik ' en zag er erg mooi uit. wat betreft BMI, weet niet? heb wel iets van gehoord ja, maar weet niet meer wat. mijn BMI is erg laag (tegen de 18), zou bij een hoger BMI ook het aankomen sneller gaan denk je? maar klingman zei vanavond: HA ik ZIE iets aan je! *glim* ik denk dat beebje wel zal nemen wat t wil, en dat lijf doet wat ze wil. en dat is nu weer bij iedereen anders, geen pijl op te trekken!
nu 20 weken.. was 2 kg bijgekomen en op onverklaarbare wijze zijn die er weer af sta dus weer op 0 kg
heb me vandaag gewogen en er is bijna 1 kilo bij. Maar was wel 7 kilo afgevallen in het begin op onverklaarbare wijze dus sta nu op -6. Liefs
Nee hoor I AM THE WINNER!!!! Nu 27 weken en 20 kilo aangekomen!!!!! Hiervoor ook superslank, vk zegt dat ik te weinig vetreserves had en dat ik nu alles vasthoud wat binnenkomt. Zal ook wel over de 30 kg gaan.... Ach ja, het is allemaal goed en gezond en voor een goed doel, dus no worries!
Startgewicht: 58 kg (bij 1.67m) bij 12 wkn: + 1,6 kg bij 16 wkn: + 3,7 kg bij 20 wkn: + 6,0 kg bij 24 wkn: + 7,5 kg Waar gaat het heen??
Dat is toch gewoon heel netjes??!! Dames maak je niet zo druk om die kilo's please, als alles goed en gezond is mag je toch heel blij zijn?! Alles bij elkaar weegt een kindje met vruchtwater, placenta, enz. zo'n 12 kilo en daarbij komt dan vaak nog vocht en vetreserves. Na de bevalling ben je zo weer een groot gedeelte kwijt en kijk naar mij, het kan allemaal nog veeeel erger... Ik kwam in 1 week 4 kilo aan!!
In de tweede/derde maand van de zwangerschap ben ik 2 tot 3 kilo afgevallen, door de misselijkheid inmmiddels ben ik bij 27 weken 5 kilo aangekomen.
Ben nu ongeveer 7 kg aangekomen, ben 19 wk. Het is op zich nog wel binnen "de grenzen" geloof ik (hoewel, het grootste deel van de gewenste 12 kg heb ik dus al aan boord dan ), maar ik baal er enorm van, omdat ik weet dat het nog steeds voor een groot deel vet en darmen zijn van de weken dat ik zo misselijk was en steeds maar iets tussendoor moest eten. Ik heb ook echt een dikke vetrol bovenop de baarmoeder-buik zeg maar, het zit echt niet lekker, en het stuk van mijn buik boven mijn navel (is dus boven de bm volgens mij) is ook echt vol en dik met gevulde darmen en inwendig vet ofzo. Bah ik baal er echt van, sorry, moet hier even klagen... Ben vrij slank van mijzelf trouwens, maar wel met normaal bmi. Gelukkig neemt de misselijkheid echt wel wat af nu, en ik probeer dus ook weer serieus wat minder te eten - maar geen dieet, no worries . Fruit etc kan ik ook weer wat beter verdragen.