September 2008 mama's deel 5!

Discussie in 'De mama's' gestart door Eva1983, 23 apr 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ingeltje ik begrijp je heel goed meid! Wij vinden het natuurlijk fijn als we jou zondag nog even kunnen knuffelen en een goede bevalling kunnen wensen maar voor jou zou het fijn zijn als het gewoon NU begint ;)! Ik weet zo goed hoe het voelt om tegen de 40 weken aan te hikken. (of zelfs er overheen te gaan) Je hoopt dat het elk moment gaat beginnen maar aan de andere kant zijn er geen tekenen dat het ook daadwerkelijk zo is ;)
    Dikke knuffel lieverd en klaag maar lekker hier! No problem 8)

    Ik ben ook blij dat ik 3 dagen werk, dan kan ik gewoon weer even lekker mezelf zijn en hoef niet altijd te 'amuseren'. En doordat ik die dagen werk heb ik op de dagen dat ik thuis ben ook voldoende tijd, rust en zin om met Kyano te spelen. Voor mij de ideale combinatie dus.

    Vrienden hebben bij ons eigenlijk ook allemaal kinderen. Eigenlijk allemaal in de leeftijdsgroep 0 tot 4 jaar dus erg leuk :)

    Freesia succes meid!

    Eva fijn dat Aimar weer iets opgeknapt lijkt te zijn!
     
  2. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Aimar lijkt toch weer wat warm te worden, straks maar even tempen voor het slapen gaan.
     
  3. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    S. liet me net weten dat Sara vanochtend ontroostbaar was bij het KDV. Ze wilde niet naar binnen en eenmaal binnen was het brullen en "papa, papa". Zielig!!
     
  4. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Aaah bij jullie ook al dus Jannes!
    Zou het een nieuwe verlatingsangstfase zijn, er hebben veel kindjes last van de laatste tijd.
    Niet leuk! :(
     
  5. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    Ja, vast!
     
  6. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Ik dacht al dat het er bij Kyano aan lag dat hij een week niet geweest was omdat hij zo ziek was vorige week maar het zal dus toch ook wel een fase zijn.
    Ik merk ook dat hij weer heel veel behoefte heeft om zijn knuffeltje waar hij mee slaapt bij zich te houden. Ik moet echt praten als brugman om het beestje na zijn slaapje in bed te houden.
    Ik wil eigenlijk niet dat hij de hele dag met zo'n tuttelding rondloopt.
     
  7. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Nou de thermometer gaf net weer 39.7 aan dus morgen ga ik de HA bellen. Hij ligt nog wat te mopperen in bed, maar zal zo wel in slaap vallen.

    @ Wupje: hier moet muis na het slapen ook in bed, dit doet Aimar altijd zelf en zonder problemen. Alleen nu hij ziek is, wil hij muis mee naar beneden nemen, om 'm vervolgens al snel aan de kant te gooien omdat hij wil spelen... ;)
     
  8. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Eva, lijkt me idd wel een goed idee om even de ha te bellen morgen.

    Pisum, spannend maandag ! Is Rayyan dan op het kdv ?
     
  9. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    jee Aimar nog steeds zo'n hoge koorts :(, idd morgen maar even bij de ha langsgaan.

    Nee Kyano kan als je hem laat echt de hele dag met dat beest rondlopen ;) Hij doet een poot in zijn mond en heeft dus zijn handen vrij om mee te spelen :D Maar ik vind het gewoon niet fijn en laat het dus zo weinig mogelijk toe.

    Oh ik ben toe aan weekend!!!
     
  10. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    ik schijt nu al 7 kleuren stront :)

    gelukkig ben ik dan wel in mijn eentje, niet met een jengelend kind of nerveuze man :p
     
  11. pisum

    pisum Fanatiek lid

    31 dec 2007
    4.492
    7
    38
    Groene Hart
    Bleh, ik heb echt geen FLAUW idee wat ik aan het doen ben. Het is de bedoeling dat ik een jaarrekeningdossier opstel. Ik moet maar wat 'rommelen' om erachter te komen hoe dingen werken, maar ik zie/snap ze gewoon niet. En mijn baas is er niet dus ik kan niets vragen. Nu heb ik helemaal geen zin meer, en ik moet nog 2 uur...
     
  12. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Pisum, dat is lekker makkelijk. Rommel maar wat :(
    Scheelt idd wel als je alleen bent, kan je eventueel nog stoppen tussendoor ect.

    Heb eventueel nog wat foto's en filmpjes van de gym op mijn hyves gezet. Hier een stukje film
    Levi - Hyves.nl
     
  13. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Ik heb echt een maf kind :S Hij heeft hoge koorts, is moe maar wil niet slapen. Echt krijsen niet normaal. Misschien omdat zijn oortjes meer pijn doen zodra hij gaat liggen??? Nu zit hij dus met een lijp koppie De Kleine Rode Tractor te kijken en hier mee te spieken naar de foto's en filmpjes van Levi, die erg leuk zijn!
     
  14. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    jannes mooie foto

    ingeltje nog neit bevallen!!!

    hier lekke rop kraamvisite geweest onze dochters hebben zich prima vermaakt en uitgeprobeerd saampies.
    baby sharon is echt een schatje :D en zo tevreden.

    Kyani en clara de kip :d
     
  15. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Kan goed hoor, Julian wilde ook echt niet liggen met oorpijn... knuff voor 't menneke!

    Hoera! Gijs is thuis en met Julian aan het fietsen.. ben superblij. Lig nu op bank, voeten flink omhoog. Wat dan weer rugpijn oplevert.. zucht ;) 't is niet gauw goed haha.
    We zijn nu aan het puzzelen hoe het morgen moet. Szus kan niet. Wat een gedoe zeg... bah.

    Oh wel goed nieuws: belasting brief is net binnen gekomen! Wij zijn rijk!! :)
     
  16. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    @ Ingeltje: misschien heb ik iets gemist, maar waarom heb je morgen oppas nodig??? Omdat je gaat bevallen??? ;)
     
  17. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Eva, arme Aimar.

    Inge, ow dat is minder dat szus morgen niet kan. en (schoon)ouders? of een lieve vriendin/buuf ? Kan me voorstellen dat je het ff niet trekt. Belasting is af en toe wel leuk :)
     
  18. Wat sneu! Daar heeft Sara nooit eerder last van gehad hè? Misschien ligt het aan de komst van Isabel. Jasmijn heeft dat namelijk toen ook gehad. De tweede maand na de geboorte van Emma huilde ze ook bij het afscheid. Ze wilde weer met mama mee, net als Emma. De eerste 4 weken na de geboorte had Lolaman vrij en hij bracht Jasmijn die weken naar het kdv. Daar was Emma dus niet bij en ging het afscheid zoals gewoonlijk erg soepel. Maar toen hij weer aan het werk ging en ik Jasmijn moest brengen - met Emma erbij dus - ging het mis...
     
  19. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Nee.. trek het even niet meer... Julian zit alleen maar achter tv en ik kom geen stap meer vooruit. Hij wordt er niet gelukkig van en ik voel me ellendig... Pff na elke 2 goeie dagen volgt weer zo'n rotdag als vandaag.

    Ik voel me ook zo'n zeikwijf de laatste weken. Jullie zijn allemaal superlief, maar als je geen zin hebt om steeds te reageren ook gewoon niet doen hoor :):):) ik schrijf graag de shit van me af en kan me voorstellen dat je denkt: Inge stel je niet zo aan ;)
    Dus dan lees je maar gewoon over me heen hoor..
     
  20. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Ok, balen dat ze niet kan Ingeltje....Als je niet zo ver weg had gewoond, had je 'm ook wel hier mogen brengen. Heeft Aimar ook meteen wat afleiding.

    Die ligt nu nog steeds te mopperen in bed. Ik wilde nog een 2e poging wagen want beneden was ook niks goed...ja dan maar weer in bed.....Pffff ik hoop dat we morgen iets krijgen tegen de oorpijn....Wat een timing ook, net de laatste dagen voordat E. thuis is wordt meneertje ziek....;) Naja de arme schat kan het natuurlijk ook niet helpen....:(
     

Deel Deze Pagina