Welke zonnebrand bij zeeeeer gevoelige huid

Discussion in 'Verzorging' started by chantal29, May 24, 2010.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. chantal29

    chantal29 Fanatiek lid

    Jul 30, 2007
    1,714
    0
    0
    De laatste dagen is het natuurlijk lekker zonnig geweest en heb ons meisje natuurlijk goed ingesmeerd inclusief haar gezicht. Ze heeft een gevoelige (lichte eczeem) huid en daarom de zonnebrand van La Roche Posay aangeschaft. Ik ben nl over de andere producten van dit merk laaiend enthousiast. Helaas werd mijn enthousiasme bij de zonnebrand getemperd omdat mijn dochtertje er niet goed tegen kan, krijgt rode uitslag in vooral haar gezicht. Dus nu ben ik alweer eens op zoek naar dat ene wondermiddel. Iemand tips?
     
  2. Paarse80

    Paarse80 Fanatiek lid

    Oct 5, 2008
    4,473
    1
    38
    Female
    Thuis
    Hier gebruik ik van zonnebrand van ROC factor 50 (oranje verpakking). Ik verdraag zelf niks, maar dit gaat goed.
     
  3. Dretjuh

    Dretjuh VIP lid

    Oct 12, 2007
    8,240
    85
    48
    Female
    Visagiste voor MAC Cosmetics, eigenaresse webshop
    Brabo in België
    Ik gebruik Zwitsal factor 50+
     
  4. bosi333

    bosi333 VIP lid

    Aug 1, 2006
    37,272
    6,801
    113
  5. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    ik herken dit.
    Alleen kwam er achter dat ze het in haar ogen smeert en daardoor de uitslag krijgt.
    Dus smeer ik alleen de wangen en de neus en de kin en voorhoofd en oren los in en niet meer huppa over haar gezichtje heen.
    Misschien heb je zo wat aan de tips?
     
  6. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    Aug 7, 2006
    10,145
    0
    0
    Hilversum
    Louise heeft ook flink eczeem en wat bij haar supergoed werkt is de zonnebrand van de Etos, gewoon het huismerk (spf 50).
     
  7. Wup

    Wup Fanatiek lid

    Apr 23, 2007
    4,912
    1
    36
    Ik heb de creme van la roche posay (van de lipikar die op dit forum nogal eens voorbij komt). Deze werd door de apotheek aangeraden.
     
  8. wennepen

    wennepen Bekend lid

    Dec 30, 2008
    908
    0
    0
    Ik heb voor onze zoon factor 50 van Vichy, maar raad deze niet aan. Als ik zijn gezichtje ingesmeerd heb dan lijkt hij extra te zweten en ziet heel rood. Ook krijgt hij hele kleine pukkeltjes. Dit kan ook door het zweten komen natuurlijk.
     
  9. sidmick

    sidmick VIP lid

    Jun 23, 2008
    17,814
    4,194
    113
    precies hetzelfde verhaal hier.
    Meisje krijgt enorm uitslag als het in haar ogen komt. Haar hele wangen, oren kin zwellen op en zitten onder de rode vlekken.
    Sinds ik ruim om de ogen smeer en haar afleid tot het ingetrokken is gaat het prima. Heel bizar.
    @ ts je zou ultrasun kunnen proberen
     
  10. wendelaa

    wendelaa VIP lid

    Nov 30, 2008
    8,641
    0
    36
    Noord Brabant
    Wat ik hier gebruik voor beide kids, is P20.
    Het is wel prijzig, maar voor een roodharig kind en eentje met flink eczeem, wel de beste oplossing hier.
    Het is parfum-vrij......
     
  11. Pila79

    Pila79 Bekend lid

    Dec 4, 2007
    978
    0
    0
    Ik zweer bij ultrasun (o ik zou er geld voor moeten krijgen zoveel ik vertel hoe geweldig ik het vind ;)) Ik vind het super zonnebrandcreme. Sowieso omdat je dit maar 1x per dag hoeft te smeren!!!!! Ja echt, gebruik het zelf al jaren naar volle tevredenheid. 's Ochtends van top tot teen insmeren (en niet een stukje vergeten, want dan is het 's avonds feest) en nergens meer aan hoeven denken.

    Ook onze dochter (die mijn super lichte huidje heeft) smeer ik thuis van top tot teen in, moet een half uur voor je de zon in gaat. Geen geren achter haar aan op het strand of met schurend zand insmeren, of als ze uit het badje komt bang zijn dat het er af is, maar gewoon 's ochtends uit bed op het aankleedkussen helemaal insmeren (ze "helpt" tegenwoordig zelf). Je hebt het tot factor 50.
     
  12. chantal29

    chantal29 Fanatiek lid

    Jul 30, 2007
    1,714
    0
    0
    Thanx allemaal voor de tips. Ben nu aan het smeren met die van de Garnier gaat tot nu toe goed.
     
  13. Ik heb die van Louis Widmer. Zonder parfum. Gaat ook goed.
     

Share This Page