Hier vandaag eens niet zo veel verhoging, gelukkig. Maar al een paar dagen is het drama 's avonds met slapen gaan. Het naar bed gaan gaat goed, maar zodra hij 5 minuten ligt, begint hij te brullen....echt compleet over zijn toeren. Nu is hij wel weer (ja alweer :x) erg verkouden....en hij had net ook mega diarree (bleggghhh)....dus ergens zit iets te wringen denk ik. Vind het wel moeilijk wat ik dan moet doen. De afgelopen 2 avonden ging in naar boven en dan viel ie tegen me aan in slaap na ong. 20 minuten (pas na zo'n tijd was ie ook weer rustig, zo over de rooie was 'ie) en dan kon ik 'm zo wegleggen. Vanavond heb ik hem effe getroost en wakker terug gelegd (rond 19.15 uur) en hij begon dus prompt weer te huilen, wat ie dus nu nog steeds doet..... Oh en eten heeft hij vanaaf ook wederom niet gedaan
@Daantje, Niels heeft net de Samsung A270 gekocht voor 274,-. Er moet alleen nog een grotere lens bij die kopen we ergens anders voor veel goedkoper 119,- en dan heb je een 70-300mm lens en dan moeten we nog kijken voor filters en een tas e.d.
Doe wat je gevoel je ingeeft. Ga anders lekker even met hem zitten dan weet je zeker dat je hem daarna lekker weg kan leggen en heb jij ook een rustige avond. Nu loop je jezelf ook alleen maar op te vreten.
Maar wil ook weer niet dat ie daar aan gewend raakt.......in het ziekenhuis was hij toen ook zo gauw gewend geraakt aan dat ik naast 'm lag en zijn handje vast kon houden . Het lijkt nu stil boven.....
Mooi. Ik ben aan het wachten tot Niels thuis is. Misschien dat we zo even wat t.v. gaan kijken en dan naar bed want ik val om.
Ja ik ga nog even voor de buis, is wel zo gezellig anders heb je elkaar de hele dag niet gezien en ga je gelijk naar bed. Fijne avond nog en ik spreek je morgen meis.
De klink is nu omhoog gezet dus eruit kan ie niet. De kast kan ik niet afsluiten want er zit geen slot op. Hij kan zelf in en uit bed als ie geen zak aan heeft maar dat heeft ie nog wel. Kan ie tegenwoordig ook zelf uit doen. Maar ja hij kan er nu niet uit. Ligt nu net 5 minuten in bed en volgens mij is ie er weer uit . Heeft alleen in de auto wat geslapen en daarna niet meer . Dus ben er bang voor dat het nog lang gaat duren voordat hij slaapt . Ben zelf ook aan het eind van mijn latijn nu. Zit nu onder de tv staat aan, lekker brie met toast erbij. En laat het boven maar voor wat het is, die leg ik straks wel in bed
Lastig hoor..... Kun je de deuren van de kast niet met een elastiek vastmaken aan elkaar, dus de handvaatjes met een elastiekje verbinden. Ik roep maar wat hè . Enne: zelf zijn slaapzak uitdoen kun je voorkomen door 'm die achterstevoren aan te doen....dus met de rits op de rug
Waar heeft ie die gekocht dan? Wij gaan morgen nog even op pad om te kijken en te vragen enzo. Weet het nog steeds niet. Komt wel een keertje .
nou wij hebben geen handvaten maar van zo'n gaten zeg maar . Ja hebben we geprobeerd maar vind het niet fijn zitten bij zijn keel.