hihi, nee hoor ik heb mooi jouw lijstje gekopieerd en alleen de datum toegevoegd. Bedankt Twinklestar
Maryam, wat ontzettend fijn om te horen. Van harte gefeliciteerd. Nu lekker gaan genieten. Michele25, als je dit leest, jij natuurlijk ook van harte gefeliciteerd. Bedankt allemaal voor jullie lieve reacties. Het is heel raar allemaal eigenlijk, maar ik had vannacht na lange tijd eindelijk weer eens echt goed en lekker geslapen. Ook had ik vandaag een goede dag, veel zingen, lekker gitaarspelen, naar de kapper geweest e.d. De onzekerheid is er af, en dat is goed, ook al had ik natuurlijk liever goed nieuws gehad. Ik wil er vol goede moed weer tegenaan. Als ik eraan denk kan ik er wel verdrietig om worden,ondanks dat het pril was. Maar het is natuurlijk wel zo dat je zoveel plannen meteen maakt zodra je een positest in handen hebt. En ik wilde al veel eerder beginnen met mijn kinderwens maar door omstandigheden was dit niet mogelijk. Ik hoop snel weer zwanger te mogen zijn en in het nieuwe lijstje te mogen staan samen met een hoop van jullie. Ik ga volgende week wel nog even naar de huisarts. Ook omdat ik nog wat vragen heb. Kan nu niet in het lijstje omdat ik geen idee heb hoe e.e.a nu in elkaar zit. Maar ik blijf dit topic toch wel volgen! Hoe is het nu met jou en met je man dolfijn? En hoe is het met de rest? Fijn weekend alvast.
Hey Musicalfan, Fijn dat je een goeie dag hebt gehad.. Kreeg even kippevel toen ik je bericht las; je pijn hoor ik nog.. en de vragen die er bij zijn.. maar vind het zo super knap hoe je het draagt en de tekst in je handtekening spreekt voor zich! Echt super van je meis! Dikke knuf! Hier gaat het redelijk.. manlief heeft nog een hele dikke bloeduitstorting op zijn been waarmee we al meerdere keren terug zijn geweest naar het ziekenhuis (vertrouwen het niet echt) maar tot nu toe elke keer weer naar huis met extra pijnmedicatie.. hopen dat het snel opknapt.. Mijn buik en darmen zijn nogsteeds van slag, ondanks de medicijnen die ik van HA gekregen heb Hoop nogsteeds dat alles voor volgende eisprong beter is zodat we er voor kunnen gaan, maar begin positiviteit te verliezen en ben bang volgende ronde ook over te moeten slaan.. weet het; het is nog niet zover.. maar toch, het gevoel zit er.. De gemiste kansen zijn jammer, maar onze gezondheid is wel erg belangrijk.. dus weet waar ik het uiteindelijk voor doe!
Lieve Dolfijn Balen meid, dat het zo gaat. En thanks voor de lieve tekst die je terug schreef.Hoop dat de bloeduitstorting snel weg is, want goed is het sowieso niet. (geen trombosebeen???) Balen dat je dat gevoel zo hebt en je buik en darmen zo van slag blijven. Hoop dat het toch nog lukt, maar wat je schrijft is zeker waar. Jullie gezondheid staat op nummer 1. Van iedereen trouwens. Eerst jullie helemaal opknappen en hopelijk gebeurt dat snel en dan een kindje. Echt meid, ook voor ons komt het vast wel. Hou je haaks! Dikke knuffel terug.
Hier sluit ik me bij aan, Musicalfan. Ik vind ook dat je er knap mee om gaat, maar wees af en toe toch ook niet te streng voor jezelf, hé. Dit is namelijk toch niet niks, al denken heel wat mensen dat wel... @Dolfijntje: Jij ook heel veel sterkte, meiske... met jezelf en je mannetje. En ik duim voor jou dat je er volgende ronde weer tegenaan kunt. Jij, wees ook lief voor jezelf... KNUFFEL!
Lief van je Karen.. dank je! Knuffel terug! Hoe voel jij je verder?? al enig idee wanneer je aan het testen gaat?? Duim voor je meis! xx
@ Maryam; gefeliciteerd!! Wat een goed nieuws, geniet ervan! @ Musicalfan; toch fijn dat je wat rust over je hebt nu. Even lekker bijkomen en dan weer vol goede moed er tegenaan. Ik hoop dat je snel weer in een NOD lijstje kunt staan. @ Dolfijn; ik zeg het elke dag, maar ook vandaag weer sterkte! Hopelijk gaat het elke dag een stukje beter met jullie. Je hebt gelijk dat jullie gezondheid enorm belangrijk is, maar het is wel wrang net nu je graag zwanger wilt worden. Hopelijk kunnen jullie er snel echt voor gaan!
NOD Mei 19 - DeniseG1986 21 - Bibi26 22 - hummeltje83 23 - nanda1 JUNI 01 - Twinklestar 02 - Dolfijn1982 02 - Karen1974 05 - Jess07 12- Marsonny 14 - Babbel 81 24 - WLE Zwanger/Uitgerekend Miekiee 19 november 2010 Mamsey 22 november 2010 Anna 1 december 2010 Butterfly5 9 januari 2011 ? Michele25 31 januari 2011 Maryam86 4 februari 2011 hey bedankt voor de felicitaties, we zijn dr ook gelukkig mee. sorry dat ik amper meegeschreven heb. maar had me wat van het forum afgezonderd.. dat had ik even nodig.
@musicalfan: wat een verhaal meid maar je slaat je er goed doorheen zeg! Mooie woorden... @de zwangeren van harte gefeliciteerd hoop dat het besmettelijk is! @dolfijn: beterschap en gezondheid gaat zker ff voor..hoe rot nu ook op dit moment! @karen: wat voel je positief gevoel? Ik heb even een paar dgn niet gekeke hier..in mijn omgeving slecht nieuws twee baby's bij 21wkn overleden dus dit raakt mij zeer! Heb over me zelf wel posi gevoel ook al durf k dat eigenlijk niet hardop uit te spreken..en ja moeten toch wachten tot vlgende week! Wachten wachten wachten..
@ Dolfijn; ik zeg het elke dag, maar ook vandaag weer sterkte! Hopelijk gaat het elke dag een stukje beter met jullie. Je hebt gelijk dat jullie gezondheid enorm belangrijk is, maar het is wel wrang net nu je graag zwanger wilt worden. Hopelijk kunnen jullie er snel echt voor gaan! Dank je wel Bibi! Vind het lief dat je steeds aan ons denkt.. Gelukkig lijk ik wat op te knappen en vandaag lijkt het ook langzaam wat beter te gaan met manlief.. @Michele; begrijp het wel hoor (dat je even tijd nodig had), maar ben wel super blij voor je! @Jess; kan me goed voorstellen dat al dat negatieve nieuws je van slag maakt.. Knuf meis! xx
@ Dolfijn; fijn om te horen dat het wat beter gaat. Gewoon in Juni een fris nieuw begin voor jullie! @ Michele; gefeliciteerd hoor meid! Je hoeft geen sorry te zeggen, het forum is geen verplichting. (soms wel een verslaving ) Geniet lekker van je zwangerschap! @ Jess; spannend voor jullie dus. Nog een weekje geduld, hopelijk heb je dan goed nieuws! Erg zeg, die baby's die overleden zijn... Zo oneerlijk is dat, lijkt me afschuwelijk om mee te maken...
Ik heb inderdaad ook een positief gevoel, maar durf zelf ook niet te hopen of te dromen en dus ook niet om het luidop te gaan verkondigen (dus, Jess, heel herkenbaar). Ik voel al enkele dagen steken in mijn liezen, mijn borsten zijn erg aanwezig en de zijkanten nogal gevoelig. Af en toe ben ik licht misselijk en ik ben ook erg moe. Helaas mijn ronde nog in gedachten toen ik ook vanalles voelde, maar mijn lichaam toch een spelletje met me speelde, ben ik een beetje bang om te hard van stapel te gaan, maar het maakt het toch allemaal heel erg spannend. Er niet meer aan denken, lukt nu niet echt meer, maar ik probeer genoeg afleiding te zoeken. Vandaag lekker met een vriendin uit eten geweest... ERRUG gezellig!! Ik test niet voor komende donderdag als ik 1 dag overtijd ben! @Jess: Ik duim ook voor jou dat je gevoel juist zit...! @Michele25: Van harte gefeliciteerd... hopelijk volgen wij nu snel!! @Bibi: Hey, leuke banner heb jij. Waar heb je die vandaan???
Hallo meiden Ik heb even een tijdje niet meegelezen hier, moest even alles op een rijtje zetten voor mezelf! Sinds gisteren gestart met een ovulatie-test en die gaf heel duidelijk 2 streepjes aan, vandaag weer, heb ook al 2 dagen duidelijk doorzichtige afscheiding, ben benieuwd wat het deze maand word. Als ik deze maand ongesteld word dan hebben mn man en ik afgesproken volgende maand evt 1 maand pauze in te lassen ookal zijn we nog maar kort bezig wil ik niet dat het aangenomen werk word!
@ michele gefeliciteerd met je zwangerschap @ marsonny welkom terug leuk dat je er weer bij bent en neem alle tijd die je nodig hebt @ karen en jess spannend ik duim voor jullie
Karen en Jess: Wat spannend. Mijn duimen draaien overuren voor jullie. Jess: heftig hoor, zo wat er in je omgeving gebeurd. Ik snap heel goed dat dit je enorm raakt. Hoop dat wij dat nooit mee hoeven te maken. Sterkte ook daarmee! twinkle star: ook al bijna testen? blijft iedere keer toch zo spannend. Ik hoop het echt voor je. Marsonny welkom terug en let goed op jezelf. Als je tijd voor jezelf nodig hebt begrijpen wij dat zeker wel. En je weet ons ook altijd te vinden als je ons nodig hebt. Dolfijn: fijn om te lezen dat je gisteren een wat betere dag had. Hoop dat dit voortzet. Bibi: hoe is het verder met jou? Hier wat last van mijn buik. Af en toe wat helder rood bloedverlies, maar alleen bij toiletbezoek. En dan ineens is het weer weg. Weet nou niet of ik ongi ga worden ofzo. ovutest gaf van de week wel redelijk streepje aan, dat ik denk dat een dezer dagen ook de eisprong kan zijn, maar ik heb eigenlijk werkelijk waar geen idee. De ovutesten kreeg ik sowieso geen duidelijkheid mee. Ik deed het echt op gevoel allemaal. Dus afwachten is het enige wat ik kan doen, kijken naar wat er komen gaat.
Vervelend dat je niet weet wat je van je lichaam kan verwachten Musicalfan.. en idd het enige wat je kan doen is kijken wat er komen gaat.. hoop dat alles snel weer 'normaal' is bij je en dat je verder kan gaan met wat je zo graag wilt! KNUF @Marsonny; doe rustig aan meis, en neem je tijd.. we zijn er voor je! KNUF @Karen en Jess.. ik duim nogsteeds hoor! KNUF @Twinklestar; Duim ook voor jou! KNUF @ Hier; het lijkt allemaal langzaam de goede kant op te gaan.. oh, ik hoop echt zo dat we volgende ronde er voor kunnen gaan!! en dat mijn cyclus gewoon hetzelfde blijft.. al heb ik daar wel het gevoel van aangezien buik wat opgezwollen is (altijd voor ongi) en al langzaam wat krampjes in onderbuik komen.. We wachten het maar weer af hé?!
Allemaal bedankt voor jullie steun!! Vanmorge wakker geworden met knallende hoofdpijn..veel witte afscheiding ook afgelopen dagen..zijn dat tekenen? Ik hoop het maar maar denk net als jullie dat je lichaam je soms behoorlijk voor de gek kan houden! Wil me er eigenlijk niet zo mee bezig houden en toch doe je het..onbewust! Mijn vriend stel ik niet meer op de hoogte van mijn klachten..hij is wat nuchterder je weet toch nog niets tot volgende week zegt hij dan! Meiden..vind het erg fijn dit forum thanks allemaal! Dikke knfff