Julian doet nog twee slaapjes dus ja dan slaat hij er 1 over kan Emily dat ook niet? Of slapen in de auto?
Hey dames, @marjon, sterkte meid. @Ellen, waaaattt!!!! Hoe groot is jouw meisie zeg! Rebecca was de laatste keer nog geen eens 9 kilo! . @Debs, heb je de boxbekleding verkocht? Alles of gewoon een paar? Zit Emily nog in de box? @All, nu ik het toch over de box heb, ik zit met een probleem. Rebecca weigert om op een boxkleed te gaan staan (doet ze wel maar wordt zo snel mogelijk weggeschoven. Dit resulteerd in een vieze box (van eten en drinken morsen enzo) en een enorme rommel in de box. Hoe kan ik dit oplossen? Rebecca heeft weer krentenbaard. Nu dus weer smeren en hopen dat ik het ook niet krijg. Ze is nu aan het logeren bij mijn moeder. Kan ik even met school aan de gang. Nu zo eerst douchen want ik ben bij de kapper geweest en zit dus onder de haartjes en was opvouwen.
Is toch niet erg dat de box vies wordt?? Het kleed wordt ook vies! Liever de box vies dan door heel het huis. Maar hier idd ook alleen in de kinderstoel.. De box gaat hier ook weg! Stofzuiger door je box en hij is weer schoon!
De sapvlekken krijg ik er niet uit. Verder krijgt ze koekjes in de box, gewoon eten alleen in de stoel. Maar als de box eruit gaat, moet je dan niet echt 24 uur per dag (zolang ze wakker zijn) achter ze aan rennen?
Hier wil Joas al maanden niet meer in de box!! HIj weigert gewoon en is dan gelijk gillen.. Daar heb ik geen zin in. Hij gaat helemaal niet lief spelen op de grond wel. Dus hij gaat eruit. Tis nu opslag ruimte
Haha ok Ik twijfel wel. We wonen klein dus de ruimte kunnen we wel gebruiken. En Rebecca red zich prima uit de box. Maar ze kan ook nog heerlijk spelen in de box. Wordt wel steeds minder moet ik zeggen hoor. Ik was aan het kijken voor zo'n flexibel hekje, maar man wat zijn die dingen duur!
pff moeilijk hoor die tijden! als we om 10 uur afspreken zit ik dik in de file..en dat lukt met emily dan niet want dan moet ik zo vroeg de deur uit dat ik met haar voeding s'ochtends in de knoei kom. boxbekleding verkocht....dat mens is gewoon niet op komen dagen....gggrrrrrr..zit je hier voor jan snot te wachten zeg...daar kan ik zooooo niet tegen he. emily zit alleen in de box nog als ik eten aan het maken ben en david nog niet thuis is
Weet iemand nog wat de voorkeur van kouf was? Wie ging er nou nog meer mee sorry hoor maar ben aant werk xxx
@mandy kan ik me heel goed voorstellen na zo'n lange bevalling. was het veel zwaarder met nog een kindje erbij? en de zwangerschap? was die daardoor ook zwaarder? of viel het je mee? @mamalous super dat het zo leuk was. burgers zoo ben ik nog nooit geweest. is dat een grote dieretuin? weer Zoop daar niet opgenomen? Vond Julian de dieren nog interessant? @jann ik heb dat gevoel soms wel als Emma heel slecht geslapen heeft, maar het maakt niet uit hoelaat ze op bed ligt. ze word op ongeveer dezelfde tijd wakker. Zit echt in haar ritme dus. Hoe heeft Joas vannacht geslapen? @love wat een leuek foto's die tweede is erg gaaf! echt trots met haar handjes de lucht in. Je bent in de war met emily Emma komt nog niet in de buurt van die lente van 79 cm. Heeft ze veel last van de krentenbaard? Dat was besmettelijk toch? De box is hioer al een tijdje weg. Emma rolt de kamer door, maar valt wel mee hoeveel ik erachter aan moet. Het scheelt ook dat we een open keuken hebben dus ik kan haar goed in de gaten houden. Ook de badkamer is beneden dus als ik daar bezig ben kan ik haar op de grond te spelen zetten buiten de badkamer of in de badkamer (gaat ze een mandje met haar badspeeltjes leeghalen haha) @femke GEFELICITEERD MET JE VERJAARDAG!!! balen dat je je ziek voelde. Hoop dat je vandaag toch een leuke dag hebt gehad en dat je je beter voelde. Ben je nog een beetje verwend vandaag?ik word 28 morgen! @marjon heel goed dat je het rustiger aan gaat dien, moet je dan ook echt doen he! @debsje wow wat gaat emily hard zeg! al 79 cm lang. Waren ze verder ook tevreden? Zeker erg irritant als je een tijd afspreekt verwacht ik ook dat die mensen komen. Hebben ze hem nog opgehaald? @hier ik ben morgen jarig, word 28 jaar. ik heb slingers gehaald (ben ik toch weer even kind) ik ben gister naar het cb geweest met Emma en ze is nu 71 cm en 8665 gram . Volgens mij is ze best een kleintje vergeleken met de andere kinderen hier.
Ellen; Emma is inderdaad een klein poppetje denk ik vergeleken met de rest. Wessel was een maand geleden al 9.5 kilo en 74 cm. Maandag weer meten en wegen. Alvast een fijne verjaardag morgen! Ik wordt over een maandje al weer 32! Pfff! Box; die blijft zo lang mogelijk staan. Wessel gaat er elke ochtend na het wassen en aankleden etc een uurtje in. Soms ergens in de middag nog even maar dat is niet zo vaak. Meestal gaan we naar buiten en speelt hij daar in het campingbedje als ik hem even niet los kan hebben. Volgens mij gaat Wessel nu eindelijk tandjes er bij krijgen. Vanavond had hij 38.3 en hij heeft helemaal uitslag in zijn gezicht van het kwijlen dat hij doet. Wil ook ineens heel veel de speen. Maandag gaan we naar een, euh, hoe noem je dat....... strijker / helderziende/ paragnost/ alternatief genezer? Geen idee. Raymond wil er al lang heen, maar ik ben iets terug houdender met zulke dingen. Nu ben ik zo ver dat ik het wel een keer wil proberen. Zij geeft aan wat Wessel dwars zit, en of het misschien met aardstralen of iets te maken heeft. 2 Collega`s van Raymond zijn er met hun kindjes geweest, met groot succes. Ze doet niks bij de kindjes, geeft ook geen medicijnen, alleen advies. Voorbeeld; Het ene kindje werd steeds gillend wakker snachts. Die vrouw zei; je moet het stopcontact boven haar bedje afdekken. Hoe weet die vrouw nou dat daar een stopcontact zit? Maar goed, gedaan, en het kindje slaapt elke nacht door, en is veel liever geworden. Andere collega; zijn dochter van 4 had altijd maar hoofdpijn. Aan de telefoon zei de vrouw dat hij een spiegel moest ophangen aan de binnen kan t van de deur van de meterkast. Hoofdpijn weg. Na een week had hij de spiegel weg gehaald. Niemand wat gezegd, vrouw niet, en kids niet. Wat denk je? Na 2 uur had het kindje hoofdpijn. Ik heb echt geen idee wat ik er van denken moet, maar we gaan er dus maandag heen. Wel heel spannend!
@Marjon, ik geloof zeker wel in die paragnoste dingen ook de stralingen enzo. Het is ook het beste om telefoons en wekkens op de grond te zetten, dan heb je er veeel minder last van. Liever helemaal niet maar dat kan haast niet meer tegenwoordig. Hetzelfde met de babyfoon. Ik heb altijd mijn telefoon (heel slecht) naast mijn kussen liggen. @Ellen, Rebecca was de laatste keer ook nog geen 70cm en geen 9 kilo. Over 2 weken ongeveer moet ze weer.
WE ZITTEN IN EEN ONDERHANDELING!!!! We hebben al een laatste bod bij ze neer gelegd. Ze laten ons een weekend in spanning zitten. Ze komen er nl maandag op terug.
Grrr hele tekst getypt, valt mijn verbinding weg tijdens het verzenden. Nou, nieuwe poging dan. @ Marjon, ik geloof wel in dat soort dingen en energiën, stralingen etc. Zelf hadden we ook een nummer van een paragnost waar we met Milan naar toe wilde. Maar het was al niet meer nodig, het slapen ging ineens vanzelf goed. @ Box, hier wel nog en gebruiken hem ook nog wel dagelijks. Is ook nog wel noodzakelijk. We hebben namelijk een open trap en nog geen passend hekje gevonden. En Milan kan de trap omhoog. Vanmiddag was ik boven en vriendlief was in de keuken bezig. Hoor ik ineens Milan. Was hij al op de bovenste tree. Gelukkig was het goed gegaan, vind het maar eng. Is zo'n trap met van die open treden. Milan heeft waarschijnlijk weer oorontsteking. Is wat verkouden en met naar bed brengen krijsen krijsen krijsen. Zo vanmiddag ook al, maar toen viel die gewoon in slaap. Vanavond niet. Pas na het toedienen van oordruppels en zoutoplossing. Volgende maand maar eens informeren bij de KA. Vanmiddag besloten morgen toch een dagje naar pinkpop te gaan. YIPPIE!! Ikke helemaal blij. Kan ik toch Greenday zien waar ik al een aantal jaar op wacht. Konden vandaag weekendkaarten voor 100 euro krijgen, die wat normaal 150 kosten. Even getwijfeld, maar toch niet gedaan. Vandaag kwam niet echt iets wat ik wilde zien en zondag hebben we afgesproken om bij vrienden te gaan bbq-en. Dus het wordt morgen gewoon dag kaarten goedkoper scoren daar aan de straat.
@antje gaaf zeg dat je alsnog heen kan heel veel plezier! zal vast wel lukken. sneu hoor voor Milan. Hoop voor jullie toch op een goed nachtje @ilse Spannend zeg! dan duurt een weekend lang. Maar wie weet is het allemaal niet voor niks en krijgen jullie goed nieuws. Ik duim voor jullie
Jeetje ilse wat spannend allemaal!!! lekker he dat ze je dan een heel weekend laten wachten. boxbekleding....ow hemeltje lief...ik zit te schelden hier vanmiddag is het gewoon geheel mijn eigen fout dat ik voor niks zat te wachten.....heb het verkeerde huisnummer doorgegeven...wat een DOOS ben ik toch ook he....ze is dus wel geweest..zelf briefje met haar nr in de bus gedaan...alleen bij nr 18 ipv nr 28.....ooowww ik hoop zooo dat ze niet al te boos is en alsnog de bekleding wil hebben...ze had een heel mooi bod gedaan namelijk...heb haar aangeboden het morgen zelf naar haar toe te brengen hopelijk hapt ze nog toe
@marjon ik geloof daar wel in, ben heel beneieuwd wat jij ervan gaat vinden. Het is ook wel goed om sceptisch te zijn, wie weet word je verrast. Welke tandjes zijn er aan het doorkomen? Emma heeft nu eindelijk haar boventand en volgens mij komt de tweede ook snel door.