ja eigenlijk wel... de dagen vliegen voorbij ik weet nog wel dat ik als een zeer ongeduldig persoon al 8dagen voor nod begon met testen..zo vreslijk zenuwachtig dat ik was en kijk nu..zit alweer bijna op 23 weken
Ja idd gezellig, maar ik krijg nu ook last van zware oogleden @all fijne avond verder en weltrusten alvast.
@lavendel; jeetje jouw ei was helemaal laat! En ik zie bij jou ook meerdere stijgingen dus die van mij zegt niet zo veel misschien.
Het moest zo zijn dat jij snel zwanger was anders was het te stressvol voor je geworden Ja 23 weken is wel al heel echt ja!
@all, weten jullie het volgende.. als je niet zwanger bent, wanneer (na hoeveel dagen dpo) wordt je temp dan weer lager?
hmm zou het? het is voor iedereen bewust en niet bewust denk ik wel heel stressvol valentijn is gekomen door 1x pil vergeten en deze spruit 1x raak mn zus is al 10 jaar bezig.. de wereld is zooooo oneerlijk verdeeld
futuresounds bij mij op de dag van mijn ongesteldheid s ochtends, maar het kan ook een dag eerder zijn. Dus meestal rond dag 13/14 bij mij. Hoe gaat het met je meid, heb je gemist hier!
Ja na vorige maand voor het eerst toch wel een beetje verdrietig te zijn geweest dacht ik wat minder vaak langs te komen. De clue is nu wel dat ik "stiekem" toch elke avond meelees op mijn telefoon maar niet mee geklets heb. Balen dat het pas zo laat weer omlaag gaat. Anders zou je al eerder duidelijkheid kunnen hebben. Over dat klussen. Waarschijnlijk 4 dagen ervoor en dan een dag erna. Schiet lekker op. Nou ja, misschine heeft mijn man survivorzaad
Vind het tempen wel fijn. Je krijgt elke dag een stukje inzicht voor mijn gevoel. Ik was dus alleen een beetje ontwetend over het dalen van de temp juist rondom je ei. Ik dacht ah, we zijn toch alweer te laat. Omgekeerd dus juist Nou volgende ronde dan beter.
ja tempen is fijn! Balen dat je niet heel goed geklust hebt... misschien heb je toch nog een kansje! Ik herken je gevoel hoor meid. Ik zit nu echt een beetje in een dip. Ik overweeg zelfs op te geven en dat is eigelijk niks voor mij...
Hee dames, Jullie hebben lekker gekletst vanavond! Ik ben bij een vriendin geweest, was weer erg gezellig.kan wel een beetje afleiding gebruiken haha. Vanmorgen wilde ik bijna gaan testen maar heb het gelukkig toch niet gedaan. Ik wil echt wachten tot maandag. Vandaag erg moe ben zelfs na het eten in slaap gevallen op de bank. Gebeurt me niet zo heel vaak, maar het zegt natuurlijk nog helemaal niks. Nou ik ga ook lekker naar bed, moet morgen van 8 tot 15 werken dus dan kom ik nog wel even kletsen. Iedereen een fijn weekend!
Goeiemorgen meiden, Hoe is het hier met iedereen? Ik zat me af te vragen of er nog steeds een meeting komt met de meiden uit ons topic? Is het slim om dat een keer te gaan regelen?. Het lijkt mij in elk geval wel heel erg gezellig! Ben nu aan het werk, kon vanmorgen niet uit bed komen pfff. Heb nu echt zo'n katergevoel in mijn hoofd. Hoop dat het nog een beetje druk gaat worden dan schiet de tijd iig nog op.