Komt er zo aan... maar op pagina 404 staat toch al een foto mijn hele jurk, die naast mijn man voor de auto...
@msl: sterkte meissie met alles. Heftig dat je iemand bent verloren, was zeker nog erg jong? Hoe zit dat precies met Lily is je oma? Snap het niet helemaal, of geloof je in reincarnatie?
Volgens mij heb ik wel een vermoeden wat je bedoeld over die 2e zin... pb me anders ff Dus jij denkt dat Lily je oma is? Dat vind ik wel apart als mensen zo denken... maar goed, ieder zen eigen ding he
Weltrusten donder, jij bent nog laat op Wij gaan ook ons bedje eens opzoeken. Als jullie je nog eens vervelen moet je eens op www.youtube.com: bendidorm bastards inklikken... krijg je hele leuk filmpjes te zien van oudjes die grappige dingen doen... echt lachen... Weltrusten allemaal en tot morgen! XxX
Wat sneu dat ze nog steeds niet goed drinkt... heeft ze misschien last van iets in haar keeltje ofzo? Ik probeer je trouwfoto's te zoeken, maar heb ze nog niet kunnen vinden... Ik zie trouwens dat de laatste doopnaam van Ylva ook de doopnaam is die wij hadden voorals het bij ons een meisje zou worden Die naam vind ik nog steeds mooi, dus mochten we ooit nog een meisje krijgen, dan wordt em dat waarschijnlijk als doopnaam Nogmaals weltrusten!
Oh ja! Ik heb nu echt een lach van dochterlief op de foto vast weten te leggen!! JOEHOE! Ik moet het even kwijt. Ik heb af en toe zo'n kort lontje... en manlief ook. Maar ja dan loop ik dus te snauwen op manlief. Als ik m dan niet meer zo lief vind....Ik word er een tikje moedeloos van. We lijken de laatste tijd elkaar zovaak in de haren te vliegen. Vind ik echt niet leuk... We lijken echt langs elkaar door te communiceren. Ik word er echt niet vrolijk van... Het gebeurt me nu echt te vaak de laatste tijd. Gatver! ZO! En bij tijd en wijlen is het echt leuk hoor. Vanmiddag nog heerlijk op de bank geknuffeld en tja, gewoon goed, leuk, gezellig... zoals het hoort. Ach, ik moest ff klagen... sorry.